Jaka gre mi polecicie z czystym sumieniem?

ps_user

New member
Bez reklam
Chuppa napisał:
sie zastanawialem jakis wybrac zeby bylo stac bylo jedna gre, wiec musialem wybac caly siedze nieskonczylem bylem jakiegos zabic czulem sie filmie shooter :) z 2km wale nieczekalem az wiac dostal bylo, przechodze sa bronmi szkole :)
Hej, polecam używanie prawego ALT podczas pisania w OJCZYSTYM języku.
Literówki wybaczam ale totalne olewanie polskich znaków to czytste lenistwo.
Jak mówi Łona: "...Slowa pozwalaja na doslownosc, a jezeli chodzi o polskie znaki, to gowno...".

Nie polecam niczego konkretnego, ale mam:
- Warhawk - multi jest rewelka, sterowanie Warhawkiem i "feeling" jak w "AceCobat", kilka pojazdów, dużo broni, wieżyczek. Ekstra. No i cena na PS.Store 119PLN. (Mogłoby kosztować tak z 80USD u nas ;)
- Resistance F.O.M. - można kupić za grosze, a jak na tytuł startowy przystało pozycja dopieszczona. Dobry single i multi player.

Mimo wszystko, biorąc pod uwagę wszystkie recenzje, to wypada mieć chyba C.O.D. bo nikt jeszcze nie powiedział złego słowa na ten "tytuł"

Pozdrawiam.
PSN ID: mycha_pl
 

dienekes' shade

New member
W piątek kupiłem Heavenly Sword i...na chwilę obecną, jest to IMO, najlepsza gra tego typu, kropka. Cudo. Grafika, muzyka, fabuła i fenomenalna wręcz gra "aktorów". Tego jeszcze nie było. Grałem w demko i byłem zachwycony, ale to czego doświadczyłem w pełnej grze, powaliło mnie na kolana. Mistrz :krol:

Gorąco polecam :eek:k::eek:k::eek:k:
 

kolos82

New member
Te Gry Trzeba Mieć: Uncharted, Heavenly Sword,cod4, Burnout Paradise,devil May Cry 4. Ratchet. Wszytkie Mają Konkret Grafę I Gameplay. Jest Jeszcze Asassins Creed Ale Moze Sie Szybko Znudzić. A W Kwietniu Dwa Must Have: Gta 4 I Metal Gear Solid 4.
 

Tomasson225

New member
Mam pytanie do Was. Co jest bardziej "żywotne": Ratchet & Clank: ToD czy Fight Night Round 3. Wiem, że ta druga gra oferuje tryb on-line, ale raczej zależy mi na fajnym single. Czy tryb kariery w FNR 3 jest dobrze zrobiony czy to raczej gra "imprezowa" (czyli z kumplami na split-screenie lub przez on-line)???
 

Kent

New member
Jeśli zależy Ci na fajnym single, to Ratchet & Clank jest wg mnie godny polecenia. Ta gra relaksuje i poprawia humor :eek:k:
 

fatchris

New member
tomter napisał:
mam pytanko dotyczące gier na PS3, czy są jakieś w języku polskim, czy większośc po angielsku?

obecnie gry sa w wiekszosci w jezyku angielskim.. choc mozna znalesc wersje ktore posiadaja tylko jeden jezyk np. wloski lub japonski.. mysle ze dlugo na jeszcze bedzie czeka na gry wpelni spolonizowane z gra aktorow.. ktore czesto jest i tak kiczem.. proponuje przysiasc do lekcji jezyka angielskiego ^^
 

dienekes' shade

New member
fatchris napisał:
proponuje przysiasc do lekcji jezyka angielskiego ^^

W pełni popieram. I to nie tylko ze względu na słabą grę rodzimych aktorów, czy poziom własnego wykształcenia, ale także z uwagi na fakt, że oficjalne polskie tłumaczenia są, najczęściej, godne pożałowania (wypaczające sens wypowiedzi błędy i chamska, naruszająca prawa autorskie cenzura):x:x:x:x
 

swnw

New member
fatchris napisał:
Chce cos kupic sobe na plejaka.. obecnie mam nba 2k8.. myslalem na orange box.. 5 gierek za ok 160 P L N.. hmm moze jakies inne propozycje? procz wyscigowych.. zeby byla dluga.. z piekna grafika.. itd!

Szachy.

Powodzenia swnw.
 

fatchris

New member
tomter napisał:
z angielskim nie mam problemów, ale dzieciak 5 lat, będzie musiał iśc na czuja....


5 lat :eek: ja zaczynalem majac ok 7 lat.. coz na gry wpelni spolonozowane przyjdzie nam dlugo czekac i nie beda to wszystkie tytuly na rynku..
 

mariof

New member
Bez reklam
GT5 - tyle że póki co - po japońsku ale języków zawsze warto się uczyćl;). Tak serio to mój 9-letni syn "zagrywa się" w Fifa 08:)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Witam!
Również mnie czeka zakup PS3 i czegoś do niej do środka :)
Pozwoliłem sobie więc na małe podsumowanie:

CALL OF DUTY 4 ----------- 12
Uncharted Drakes Fortune -- 8
Heavenly Sword ------------ 4
Ratchet & Clank: TOD ------ 3
Oblivion ------------------- 3
Devil May Cry 4 ------------ 3
Burnout Paradise ----------- 3
FIFA 2008 ----------------- 2
Assasin Creed ------------- 2
Stardust HD --------------- 2
Resistance ---------------- 2
Folklore ------------------- 1
LAIR ---------------------- 1
Ninja Gaiden Sigma -------- 1
NFS pro street ------------ 1
Unreal Tournament -------- 1
Warhawk ----------------- 1
GT5 ---------------------- 1

Końcówka listy nie świadczy o niczym w przeciwieństwie do jej początku :)
Mam nadzieję, że moje obliczenia nie są obarczone zbyt dużym błędem :hmm:

Pozdrawiam,
 

tomter

New member
a co jeżeli chodzi o bijatyki w stylu tekkena? jest coś sensownego? np Wirtual fighter 5?

Co sądzicie o gierce bournot paradise?
 
Ostatnia edycja:

BoloB

New member
Z samochodowek Colin McRae Dirt jest tez bardzo dobry, osobiscie polecam!! w demko gram juz tydzien czasu i przymierzam sie do full wersji ;)
 
Do góry