Jak podłączyć telewizor LCD/plazmę do komputera/laptopa

7dziadek

New member
7dziadek to kup kabel dvi hdmi i przejściówkę z dvi na d-sub


Kolego ...a widzialeś zdjęcia które załaczyłem do mojego pierwszego postu ??
Tam właśnie jest kabel HDMI-DVI i przejściówka DVI-D-SUB :mrgreen:

Pytałem tylko czy to ma szanse zadziałać aby niepotrzebnie nie wydać kilkadziesiąt złotych

pozdr :eek:k:
 

pkomp

New member
brednie i kretynizmy

kabel NIE BĘDZIE DZIAŁAŁ

po stronie dsub mamy sygnał analogowy a po stronie hdmi sygnał cyfrowy - jesli kabel nie ma konwertera to NIGDY NIE ZADZIAŁA
 

michauuu

New member
Witajcie,
posiadam kartę graficzną ATI RADEON HD 3850 512MB, oraz TV LG, z tyłu jest wejście "HDMI IN 3". Jestem kompletnie zielony w tym temacie, chcę po prostu odtwarzać to co jest na ekranie komputera na moim TV.
Czy to jest ten kabelek? KABEL CE-LINK HDMI-DVI

Z góry dziękuję za odpowiedzi i życzę spokojnej nocy.
 

7dziadek

New member
Witajcie,
posiadam kartę graficzną ATI RADEON HD 3850 512MB, oraz TV LG, z tyłu jest wejście "HDMI IN 3". Jestem kompletnie zielony w tym temacie, chcę po prostu odtwarzać to co jest na ekranie komputera na moim TV.
Czy to jest ten kabelek? KABEL CE-LINK HDMI-DVI

Z góry dziękuję za odpowiedzi i życzę spokojnej nocy.


Jeżeli masz w kompie gniazdo HDMI to powinno działać OK
 

merolix

New member
Przepraszam, jeśli taki wątek był już poruszony na forum, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie.
Otóż, posiadam laptopa Asus K72JR ze złączem HDMI oraz telewizor LG 42LD450 42" full hd z dwoma złączami hdmi.
Chciałbym połączyć owego laptopa z tym telewizorem w taki sposób, żeby grając w grę na laptopie/puszczając film na laptopie, obraz był wyświetlany w jak najwyższej możliwej jakości na ekranie telewizora. Jakiego kabla mam użyć do połączenia obydwu sprzętów? Czy wystarczy zwykły kabelek hdmi, taki jak na tej aukcji: allegro.pl/hd12-kabel-hdmi-hdmi-5m-5-gold-filtr-wyprzedaz-i1229468240.html ??

Bardzo proszę o odpowiedź
 

7dziadek

New member
Przepraszam, jeśli taki wątek był już poruszony na forum, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie.
Otóż, posiadam laptopa Asus K72JR ze złączem HDMI oraz telewizor LG 42LD450 42" full hd z dwoma złączami hdmi.
Chciałbym połączyć owego laptopa z tym telewizorem w taki sposób, żeby grając w grę na laptopie/puszczając film na laptopie, obraz był wyświetlany w jak najwyższej możliwej jakości na ekranie telewizora. Jakiego kabla mam użyć do połączenia obydwu sprzętów? Czy wystarczy zwykły kabelek hdmi, taki jak na tej aukcji: allegro.pl/hd12-kabel-hdmi-hdmi-5m-5-gold-filtr-wyprzedaz-i1229468240.html ??

Bardzo proszę o odpowiedź


Ja kupiłem taki i jest OK i za 1/2 ceny tego co Ty pokazujesz :smile:
http://allegro.pl/kabel-hdmi-hdmi-1m-gold-1-3b-filtry-full-hd-i1249082598.html
 
Ostatnia edycja:

7dziadek

New member
Kolego kabel HDMI to HDMI i innych końcówek nie ma ;-)
 

Attachments

  • PINy HDMI.jpg
    PINy HDMI.jpg
    29,1 KB · Wyś: 1923

Pr!Ce

New member
Witam

Chcę dodać też iż jestem nowy i zielony w tym temacie.Mam podobny dylemat co inni się przede mną wypowiadali mianowicie posiadam LG 32LD350 i chciałbym go połączyć z komputerem stacjonarnym który nie posiada wejścia HDMI a chciałbym odtwarzać filmy z komputera na Telewizorze :confused::confused::confused:... Pytanie teraz jaki potrzebuję kabel ? przejściówki ? i ewentualnie sterowniki.... Wiem że pytania nie raz o to pytały ale ja chcę uzyskać na mój przypadek.

Pozdrawiam !!
 

7dziadek

New member
Witam

Chcę dodać też iż jestem nowy i zielony w tym temacie.Mam podobny dylemat co inni się przede mną wypowiadali mianowicie posiadam LG 32LD350 i chciałbym go połączyć z komputerem stacjonarnym który nie posiada wejścia HDMI a chciałbym odtwarzać filmy z komputera na Telewizorze :confused::confused::confused:... Pytanie teraz jaki potrzebuję kabel ? przejściówki ? i ewentualnie sterowniki.... Wiem że pytania nie raz o to pytały ale ja chcę uzyskać na mój przypadek.

Pozdrawiam !!

Kolego napisz jakie masz w TV i w Kompie gniazda we/wy bo zgadywać trydno ;-)
 

Gie

Member
Bez reklam
Laptop z kartą graficzną Intela, rozdz. 1200x800 + Panasonic 42" S10. Jak będzie wyglądał obraz na tym tv po podłączeniu przez kabel VGA? Wszystko będzie OK czy mogą pojawić się jakieś zakłócenia?
 

7dziadek

New member
niestety nie potrafię powiedzieć co mam itp bo się na tym nie znam podaje moj nr gg to wtedy mógłbym wysłać 8113907 lub email price3@op.pl


A ile masz lat ?? .......................ponizej 10 :x umiesz tylko oglądac filmy a nie masz ochoty zaglądnąć do instrukcji obu przedmiotów i poczytać jak które złącze/gniazdo sie nazywa :sad:

W telewizorze masz D-Sub czyli 15 PIN VGA i powinno byc takie samo w kompie połącz je i tyle .... a jak nie ma takiego w kompie to musi być specjalny "kabel" za ok 200-250 zł zł
 

pkomp

New member
instrukcje są dla wielu na tym forum zbyt trudne mimo że są pisane dla 10 letnich dzieci


co do tego programu to syf jakich mało - wypalisz logo powiedzmy tvn a potem program wypala reszte ekranu prócz loga - debilizm i to jeszcze napisany w javie(tfu tfu)
 
Do góry