inFamous

Peek

New member
Bez reklam
Oczywiście, że nie;)

Po prostu lubie Batmana, miejscówki są fenomenalne, atmosfera psychiatryka, fantastyczny system walki, choć aliasing też bije to Batmanowi dałbym jednak 9/10.
 

Bambolo82

Banned
Panowie, przecież Batman to gra z gatunku liniowych gier akcji TPP, a Infamous to gra z gatunku sandbox TPP.

Batmana należy porównywać z np.: serią Uncharted, Max Payne albo Metal Gear Solid 4.

Infamous nalezy porównywać z np.: GTA4, Assasin's Creed czy Prototype.

Batman mi się podoba...no ale jakoś bardziej kręci mnie Uncharted 2 hi hi :cool:

Kupie Batmana używanego za jakieś 50-60 zł (czekam...). Na 200 zł za takie coś mnie nie stać.
 
Ostatnia edycja:

gadulinho

New member
Bez reklam
A ja właśnie odebrałem inFamous edycje specjalną. Naprawdę bardzo fajnie to wygląda a i cena 110 zł za takie wydanie jest super.
:eek:k:
 

gadulinho

New member
Bez reklam
infamousspecialedition060509580.jpg


Edycja Limitowana zawiera:

gra
pocztówki
komiks
specjalny kod odblokowujący dodatkowe moce głównego bohatera.

Nie jest to jakiś super zestaw (chociażby jak Batman czy RE5) ale za 110 zł jest super :D A i ładnie w gablotce wygląda :krol:
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Jeszcze nie sprawdzałem :mrgreen: Do dziś męczyłem Bonda - platynka jest ;)
Jutro pogram w inFamous jak znajdę chwilke. Dam znać co to za moc jak się dowiem.​
 

debeef

New member
Bez reklam
Skończyłem grę jako Infamous i nie mam jednego ze złych pucharków. "Źli lubią wszynać zamieszki" w wolnym tłumaczeniu, wie ktoś co trzeba zrobić by uzyskać ten pucharek??
 

BieM

New member
Jak można sprawdzić ilość zebranych odłamków w każdej dzielnicy osobno ? Bo gdy zapisuję grę na pliku jest napisana tylko łączna ilość bez podziału na poszczególne dzielnice.
 
Do góry