inFamous

Bambolo82

Banned
Typowe polskie ględzenie i biadolenie jak to żle jest...

Zobaczymy jak będzie z tym tłumaczeniem i dubbingiem, to raz. Po drugie, nikt nikomu nie każe kupować polskiego wydania Infamous. Po trzecie, w chwili gdy pojawi się polskie XMB (już niedługo), jest duża szansa na łatkę do polskich wydań ekskluzywnych gier na PS3 (SCEP wyrażnie to podkreślił, matamanie).

Liczę że po sukcesie komercyjnym polskiego wydania Killzone 2, posypią się kolejne, coraz to lepsze lokalizację gier dla Playstation i trzymam w tej materii SCEP za słowo :eek:k: (obiecali spolszczyć m. in. Heavy Rain, wyszedł właśnie Singstar z polskimi piosenkami, w Buzz PL gra się super) :eek:k:

Co do samego wrażenia z dema Infamous to jest pozytywne. Osobiście raczej nie kupię gry bo nie gustuję w grach typu GTA "miasto należy do ciebie, rób co Ci się podoba". Wolę akcję i prostą ścieżkę do celu jak np. w Uncharted. Zauważyłem, że gra ma świetną jakość tekstur, a animacja nie zwalnia pomimo ogromnych eksplozji i fenomenalnej fizyki zniszczeń. Orgia zniszczeń jeszcze nigdy nie była tak ogromna i swobodna jak to jest Infamous. Widać, że gierka intensywnie korzysta z SPU's w procesorze CELL. Audio jest OK i tyle (w Killzone 2 jest lepiej - DTS 7.1). Sterowanie jest przyswajalne i bohater może się gładko wspinać na budynki i robić różne akrobacje w stylu szybowania, jeżdzenia po liniach wysokiego napięcia etc. (coś jak w Assasin's Creed, a nawet lepiej i więcej możliwości dzięki nadprzyrodzonym mocom bohatera). Zadania wydają się (jak na demo) być dość zróżnicowane. Fajne przerywniki w konwencji dynamicznie rysowanego komiksu. Gra przedstawia typową, wysoką jakość gier wewnętrznych studiów Sony robiących tylko dla Playstation, także zakup Infamous to pewna inwestycja.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Jak dla mnie gra naprawdę fajna ;) Grafika lepsza niż ta z GTA IV (grałem na X360 - kupiłem konsolke M tylko dla dodatków dla GTA, ale sama gra mnie tak rozczarowała, że sprzedałem X360 i kupiłem PS3), możliwości niszczenia miasta też dają rade, oprawa audio nie najgorsza, przyjemność ze zwiedzania miasta na różne sposoby OGROMNA, no i jestem wielkim zwolennikiem spolszczania gier. Może i Killzone 2 nie wyszło za dobrze, ale z pewnością dla wielu graczy to lepsza inwestycja niż dobry ang dubbing, którego nie zrozumieją. Dla mnie inFamous to gra zdecydowanie warta zakupu :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Jak dla mnie gra niezła, ale odrzuca aliasingiem. Jak już napisali na gryonline.pl w recenzji jest on po prostu ogromny, nie wiem jak gra z takim defektem mogła dostać tak wysokie noty od gametrailers i ign. Nie wiem czy kupie, bo niestety ząbki rzucają sie w oczy i to wszedzie jak na jakiejś grze z PS2. Zobaczymy jeszcze jak grę ocenią pisma branżowe, ale po zagraniu w demko jak dla mnie 7/10.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
Typowe polskie ględzenie i biadolenie jak to żle jest...

Zobaczymy jak będzie z tym tłumaczeniem i dubbingiem, to raz. Po drugie, nikt nikomu nie każe kupować polskiego wydania Infamous. Po trzecie, w chwili gdy pojawi się polskie XMB (już niedługo), jest duża szansa na łatkę do polskich wydań ekskluzywnych gier na PS3 (SCEP wyrażnie to podkreślił, matamanie).

Liczę że po sukcesie komercyjnym polskiego wydania Killzone 2, posypią się kolejne, coraz to lepsze lokalizację gier dla Playstation i trzymam w tej materii SCEP za słowo :eek:k: (obiecali spolszczyć m. in. Heavy Rain, wyszedł właśnie Singstar z polskimi piosenkami, w Buzz PL gra się super) :eek:k:

Co do samego wrażenia z dema Infamous to jest pozytywne. Osobiście raczej nie kupię gry bo nie gustuję w grach typu GTA "miasto należy do ciebie, rób co Ci się podoba". Wolę akcję i prostą ścieżkę do celu jak np. w Uncharted. Zauważyłem, że gra ma świetną jakość tekstur, a animacja nie zwalnia pomimo ogromnych eksplozji i fenomenalnej fizyki zniszczeń. Orgia zniszczeń jeszcze nigdy nie była tak ogromna i swobodna jak to jest Infamous. Widać, że gierka intensywnie korzysta z SPU's w procesorze CELL. Audio jest OK i tyle (w Killzone 2 jest lepiej - DTS 7.1). Sterowanie jest przyswajalne i bohater może się gładko wspinać na budynki i robić różne akrobacje w stylu szybowania, jeżdzenia po liniach wysokiego napięcia etc. (coś jak w Assasin's Creed, a nawet lepiej i więcej możliwości dzięki nadprzyrodzonym mocom bohatera). Zadania wydają się (jak na demo) być dość zróżnicowane. Fajne przerywniki w konwencji dynamicznie rysowanego komiksu. Gra przedstawia typową, wysoką jakość gier wewnętrznych studiów Sony robiących tylko dla Playstation, także zakup Infamous to pewna inwestycja.


Witam serdecznie. Moze bys dolaczyl do Nas do klanu T.N.T PL w grze online Killzone 2?
 

mietek099

New member
Peek napisał:
Jak dla mnie gra niezła, ale odrzuca aliasingiem. Jak już napisali na gryonline.pl w recenzji jest on po prostu ogromny, nie wiem jak gra z takim defektem mogła dostać tak wysokie noty od gametrailers i ign. Nie wiem czy kupie, bo niestety ząbki rzucają sie w oczy i to wszedzie jak na jakiejś grze z PS2. Zobaczymy jeszcze jak grę ocenią pisma branżowe, ale po zagraniu w demko jak dla mnie 7/10.
Nie wiem jak z Twoim telewizorem, ale u mnie akurat braki w AA widać tylko czasami (w ruchu nie jest to aż tak widoczne a akcja jest naprawdę szybka). Natomiast jeżeli chodzi o wysokie oceny gry to Bogu dzięki, że te serwisy nie oceniają gry po grafice (tak jak Ty) i liczy się dla nich jeszcze czysty gameplay.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Ale przecież Peek wyraznie napisał że odrzuca go aa gdyż jest OGROMNY I WSzĘDZIE a ząbkowanie krawędzi nie ma nic wspólnego z telewizorem. Jemu chodziło o to że na jakieś średnie lub nawet większe niedociągnięcia można a nawet często trzeba przymknąć oko ale jeśli coś jest ewidentną fuszerką to on odpuszcza więc nie popadaj w skrajności. Z resztą sam to ocenię jak dzisiaj zassam i przejdę demo.
 

Bambolo82

Banned
SierzantHarris napisał:
Ale przecież Peek wyraznie napisał że odrzuca go aa gdyż jest OGROMNY I WSzĘDZIE a ząbkowanie krawędzi nie ma nic wspólnego z telewizorem. Jemu chodziło o to że na jakieś średnie lub nawet większe niedociągnięcia można a nawet często trzeba przymknąć oko ale jeśli coś jest ewidentną fuszerką to on odpuszcza więc nie popadaj w skrajności. Z resztą sam to ocenię jak dzisiaj zassam i przejdę demo.
@SierżantHarris: tylko uważaj :rolleyes:, nie potknij się o te "OGROMNE I WSZĘDZIE ząbkowane krawędzie, które nie mają nic wspolnego z telewizorem" HI HI :mrgreen:

Grafika w InFamous jest bardzo ładna. Jest standardowy pop-up w oddali czy też aliasing - czyli wszystko co normalnie serwują nam konsolowe gry current-gen.
 

Mefju

New member
:mrgreen: Po zagraniu w demko , uważam , że gra jest w porządku , ale chyba nie na tyle , abym mógł ją sobie kupić, nie jestem pewny w 100 % Jak na razie Grid i Cod 4! :eek:k: Pozdrawiam.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Nie jest jednak tak zle z tymi ząbkami, co prawda gra nie posiada aa na bank ale ilość detali i ogólne wykonanie skutecznie pozwalają o tym zapomnieć. Poza tym zawiesiłem się już na próbie uruchomienia pociągu tym czymś pod mostem i odpuściłem sobie na razie dalsze próby bo albo to nie moje gusta albo gra jest średnia ale stawiam na to pierwsze. Czegoś mi w niej chyba brakuje (chyba m16 hehe)
 

Szczupaczek

New member
Nie wiem czego chcecie od grafiki w tej grze...wg mnie jest bardzo ładna, i grając nie zauważyłem braku AA...Może zacznijcie grac a przestańcie wpatrywać się w TV szukając niedoróbek...Pierwsze wrażenie super. Fajna grafika , duże miasto, myślę sobie chyba kupie...Jednak grając, coraz bardziej mnie nudziła...Widocznie to nie dla mnie gra.
 

mataman

New member
Bez reklam
Wygląda tak sobie, gta 4 jest chyba ładniejsze. Więc obala to teze jednego członka tego forum, że gdyby gta było exem na ps3 wygladało by duzo lepiej.

Demo nudzi, więc pełna gra pewnie też. Nie kupuje. Byłem nastawiony na nie i demo tylko mnie utwierdziło w tym przekonaniu. Takie tam latanie i strzelanie sobie błyskawicami. Nędza.
 

Ogr

New member
Bez reklam
mataman napisał:
Wygląda tak sobie, gta 4 jest chyba ładniejsze. Więc obala to teze jednego członka tego forum, że gdyby gta było exem na ps3 wygladało by duzo lepiej.

Demo nudzi, więc pełna gra pewnie też. Nie kupuje. Byłem nastawiony na nie i demo tylko mnie utwierdziło w tym przekonaniu. Takie tam latanie i strzelanie sobie błyskawicami. Nędza.
Podpisuję sie pod tym ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
SierzantHarris napisał:
Nie jest jednak tak zle z tymi ząbkami, co prawda gra nie posiada aa na bank ale ilość detali i ogólne wykonanie skutecznie pozwalają o tym zapomnieć. Poza tym zawiesiłem się już na próbie uruchomienia pociągu tym czymś pod mostem i odpuściłem sobie na razie dalsze próby bo albo to nie moje gusta albo gra jest średnia ale stawiam na to pierwsze. Czegoś mi w niej chyba brakuje (chyba m16 hehe)

A mi się wydaje, że jednak to drugie. Ząbki są w prawie każdej grze, chodziło mi o to, że w tej okropnie rzucają się w oczy. Jeśli chodzi o grafikę to co najwyżej średnia, słabe tekstury, sam bohater też zrobiony średnio. Nie powiedziałem jeszcze, że jej nie kupię, bo gameplay liczy się najbardziej, ale ja akurat jestem graczem, który uwielbia jeśli gra jest dopracowana na maksa, a nie takie wikwity i brak aa...

Wszyscy (no prawie..) na tym forum psioczą na GTA IV, a zobaczie sobie jak tam zrobiony był Nico, jego kurtka, i tektury ulic, chodników itd.

PS: Bohater bardzo sztucznie biega.
PS2: Sierżancie, dzieki za wziecie mojego zdania w obrone.
PS3: Chyba mataman i Ogr mają rację.
PS4: Jedno muszę przyznać, moim zdaniem okładka gry zrobiona jest fantastycznie!!!
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Chyba graliśmy w inne gry. Przy inFamous (i bez niego) GTA IV to obraz nędzy i rozpaczy. To właśnie w inFamous chodniki i pozostałe textury są wyjątkowo ostre i bogate, w odróżnieniu od GTA IV. Tfu!

Zabawne, że subiektywne opinie graczy nazywa się tu: "racją"...
 

dienekes' shade

New member
Jakość textur i modelu postaci? Ekhm :mrgreen:

GTA%20IV%20Missing%20Textures%202.jpg


infamous_01.jpg


infamous-013_morning_big.jpg
 
Ostatnia edycja:

mietek099

New member
dienekes' shade z tym screenem z GTA 4 to teraz Ty pojechałeś :mrgreen: Tak wygląda podłoże w momencie gdy konsola nie zdąży w locie doczytać tekstur normalnej jakości. Natomiast wracając do inFamous, tak jak wyżej napisałem, tekstury są bardzo wysokiej jakości i IMO całość prezentuje się naprawdę okazale. Przełomu nie ma, ale na to chyba nikt nie liczył ;]
 

dienekes' shade

New member
Uczyniłem to świadomie. Dlaczego? Obie gry są sandboxami i jeśli porównujemy to, jak są zrobione, nie możemy pomijać fatalnego dogrywania w GTA IV i częstych, choć chwilowych, braków textur otoczenia. Dla wolniej myślących umieściłem stosowną emotkę: " :mrgreen: ".

Nadto, gdy już textury się wgrają i tak wypadają nędznie przy tych z inFamous.
 
Do góry