inFamous

beamer

Banned
infamous-ss-37.jpg


Premiera tego nowego ekskluzywnego dla PS3 tytułu autorstwa Sucker Punch została przyśpieszona i wyznaczoną ją na 26 maja 2009 r.

DEMO 7 maja 2009 r. do pobrania z PSN!
Rzecz jasna będą bajery kolekcjonerskie, dodatki oraz cyfrowe gadżety w HOME co jest już standardem w świecie Playstation. :) Yeah!!!

 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
Pierwszy raz słyszę o tej grze,jakiegoś specjalnego szumu nie ma o niej.Zagram w demko ocenie jeśli to ekskluzywna gra może okazać się dobra.
 

beamer

Banned
Jak na exclusive dla PS3 gra ma relatywnie skromną promocję i hype. Akurat mnie równiez jakoś średnio ciągnie ten tytuł, bo raczej nie przepadam za grami w stylu GTA4 "łaź po mieście i rób to lub to", no ale demko oczywiście zasysam 7 maja 2009 r.

Z najnowszych exclusivów dla PS3 znacznie bardziej ciekawi mnie Gran Turismo 5, God of War 3, Heavy Rain, Uncharted 2, MAG oraz Eye Toy Pet.
 

beamer

Banned

mietek099

New member
Powiem Wam, że jestem mile zaskoczony. Byłem bardzo sceptycznie nastawiony jeżeli chodzi o ten tytuł, a tutaj taka miła niespodzianka. Gra się przyjemnie. Klimat miasta w chaosie mnie wessał. Grafika mimo pomniejszych wpadek (niebo..., momentami widoczne problemy z AA) robi wrażenie (tekstury, mistrzowskie efekty specjalne, oświetlenie). Jestem na TAK i z pewnością gra wpisuje się na moją prywatną listę oczekujących. Trzymam teraz kciuki za wersję PL.
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
eeee to wiadomo ale,,,,,

Liczy sie fakt że SCEP drugi raz daje d.... Oby tylko spolszczenie HR nie robiła ekipa od killzone 2
 

Bambolo82

Banned
Typowe polskie ględzenie i biadolenie jak to żle jest...

Zobaczymy jak będzie z tym tłumaczeniem i dubbingiem, to raz. Po drugie, nikt nikomu nie każe kupować polskiego wydania Infamous. Po trzecie, w chwili gdy pojawi się polskie XMB (już niedługo), jest duża szansa na łatkę do polskich wydań ekskluzywnych gier na PS3 (SCEP wyrażnie to podkreślił, matamanie).

Liczę że po sukcesie komercyjnym polskiego wydania Killzone 2, posypią się kolejne, coraz to lepsze lokalizację gier dla Playstation i trzymam w tej materii SCEP za słowo :eek:k: (obiecali spolszczyć m. in. Heavy Rain, wyszedł właśnie Singstar z polskimi piosenkami, w Buzz PL gra się super) :eek:k:

Co do samego wrażenia z dema Infamous to jest pozytywne. Osobiście raczej nie kupię gry bo nie gustuję w grach typu GTA "miasto należy do ciebie, rób co Ci się podoba". Wolę akcję i prostą ścieżkę do celu jak np. w Uncharted. Zauważyłem, że gra ma świetną jakość tekstur, a animacja nie zwalnia pomimo ogromnych eksplozji i fenomenalnej fizyki zniszczeń. Orgia zniszczeń jeszcze nigdy nie była tak ogromna i swobodna jak to jest Infamous. Widać, że gierka intensywnie korzysta z SPU's w procesorze CELL. Audio jest OK i tyle (w Killzone 2 jest lepiej - DTS 7.1). Sterowanie jest przyswajalne i bohater może się gładko wspinać na budynki i robić różne akrobacje w stylu szybowania, jeżdzenia po liniach wysokiego napięcia etc. (coś jak w Assasin's Creed, a nawet lepiej i więcej możliwości dzięki nadprzyrodzonym mocom bohatera). Zadania wydają się (jak na demo) być dość zróżnicowane. Fajne przerywniki w konwencji dynamicznie rysowanego komiksu. Gra przedstawia typową, wysoką jakość gier wewnętrznych studiów Sony robiących tylko dla Playstation, także zakup Infamous to pewna inwestycja.
 
Do góry