hk 355

augim

New member
witam wszystkich , mam okazje kupic hk 355 za około 2000 ( w przeliczeniu na zł) mysle ze to okazja wiec sie troszke napalilem , choc z drugiej strony troche na tym forum znalazem opisanych problemow z tym ampli, czy jest cos na co musze zwrocic szczegolna uwage przy zakupie, jakies oznaki ktore pomoga mi na paczatku juz wyeliminowac dany egzemplarz, jest pare do wyboru wiec bede sie staral sprawdzac kazdy.
serd dzieki za kazdą porade
pozdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
myślę że nie jest to okazja.
Zapytaj blackninja - on ma extra ceny na Harmana i to z gwarancją, instrukcją po polsku i fakturą Vat :D
 

augim

New member
nie mieszkam w Polsce , wiec nie potrzebuje ani fakturki ani polskiej instrukcji , w sumie zaraz sie skontaktuje z blackninja i jesli cena bedzie ok to sie moze zastanowie, chociaz mija mi sie to z sensem ( w razie usterki problem z gwarancja) , po za tym watpie by blackninja dawał 5 latek gwarancji a tu w tej cenie tyle dostaje wraz z mozliwoscia oddania w ciagu 45 dni, ale dzieki za namiar na niego.
 

Kaszan

New member
wow... 2tys. za hk 355 z gwarancja? Sam brałbym od ręki i nie zastanawiał się ani chwili dłużej... To możliwe, żeby Blackninja był w stanie dać cenę chociaż zbliżoną do tej? Jeśli tak to sprzedaje Denona i kupuje HK:)
 
Kiki proszę Cie skończ już gadać głupoty jakie to super ceny ma blackninja,zanim powiesz coś to sam się z nim skontaktuj i sprawdż bo nie wiesz co mówisz,najlepiej powiedz że blackninja to załatwi za pół ceny!
Tak się składa że niedawno sam go pytałem o tego ampli i powiedział sporo więcej niż 2000tyś także chłopie skończ gadać głupoty!
Augin ja też kupiłem tego harmana za niecałe 2000tyś także wiem dokładnie o jakim sklepie mowa bo tylko w nim jest taka cena,zresztą w moim mieście wziąłem ostatnią sztukę.
Powiem Ci tak raczej nic nie sprawdzisz w sklepie,ja wziąłem do domu i mam 14dni na sprawdzenie i oddanie bez podawania przyczyny.Co mogę Ci powiedzieć to wszystko co o nim przeczytałeś na tym forum to prawda:D
Jeżeli chodzi o dżzwięk to naprawdę wymiata,mam do porównania starego denona avr1803 i różnica jest ogromna ale jest też druga strona medalu a mianowicie pykanie w głośnikach,które mnie już ostro wkurza,ucinanie początków utworów i mega wentylatory które chodzą jak we fiacie 125p:)tzn,tak często i głośno a sam ampli grzeje się tak że w życiu nie widziałem takiego ampli!!!Jeżeli po upgrade softu to się nie zmieni to go oddaje!Mój denon w porównaniu do harmana to poprostu mistrz niezawodności,kupiłem go używanego jakieś 7 lat temu,do dzisiaj chodzi jak nówka.
Podsumowując za normalną cene chyba bym nie kupił tego ampli,no ale za niecałe 2000tyś to naprawde ciężko było go nie wziąść chociażby po to żeby go sprawdzić
 

augim

New member
dzieki chłopaki za odp , tak to ten sklep richersound , co do yamszki to zastanawialem sie nad ax763 ( 5 gwiazdek od "what HIfi" i 4 od "homecinema choice") zanim nie trafilem na hk , ciezko je znalezc na ebayu chodza w granicach 350 , znalazlem w jednym sklepie za 250 z roczna gwarancja, tez mnie kusi bo cena znosna . a co do hk to jednak chyba odpuszczam ,
 

BD

Member
Bez reklam
..

jezli twoim priorytetem jest kino to zastanow sie nad Onkyo 606 lub nowszym-drozszym 607 -jak to mowia inni i czego sam doswiadczylem odsluchujac je kazdy po kolei -Onkyo zjada je w kinie na starcie-poczytaj wczesniejsze informacje na forum i jeszcze raz rozwaz zakup.......
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
@augim to ja z drugiej strony - mam hk355 od 2 miesiecy i u mnie nic nie pyka w glosnikach, wentylatorow nie slysze i nie ucina mi poczatkow utworow. soft mam najnowszy - sam robilem upgrade. Gra bardzo dobrze. Mam kable bardzo dobrej jakosci, calosc polaczen tez wykonana prawidlowo i jest tak jak ma byc czyli extra. Polecam ten ampli - zwlaszcza w tej cenie :D

@jarkuby z calym szacunkiem dla Ciebie ;) ale Onkyo 606 i HK355 to nie ta sama polka. Onkyo 606 mozna zestawiac z HK255 a i tutaj jednak odstaje. Choc jako budzetowy ampli bedzie ok.
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
2000 to świetna cena, niestety pykanie wychodzi po nagrzaniu amplitunera więc w sklepie ciężko sprawdzić. Te z nowego roku nie pykają.
 

MadOnion

New member
blackninja napisał:
2000 to świetna cena, niestety pykanie wychodzi po nagrzaniu amplitunera więc w sklepie ciężko sprawdzić. Te z nowego roku nie pykają.

Czyli kupujesz za 2000, wgrywasz nowy soft i masz żyletę bez pykania??
Czy dobrze kombinuję ??
 

pawel-t1

New member
Odważne stwierdzenie - wiem , że pare osób, i ja również, mocno się waha co tego ampli. W sumie na forum nie słychać narzekań osób, które kupiły świerze (tegoroczne) modele HK...albo ludzie doszli do wniosku, że nie warto tych modeli kupować i nie narzekają bo nie mają na co.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Skąd wiadomo, że te w UK nie pykają :) , pewnie dlatego kosztują 2000 w przeliczeniu. Sam marcin1980 pisze o pykaniu i dodaje o wentylatorach, a to wskazuje, że są to pierwsze które weszły do sprzedaży. Wentylatory ogarnęli w fabryce dużo wcześniej niż pykanie w głośnikach.
 

pawel-t1

New member
Abstrahując zupełnie od tematu ciągnięcia HK z UK (bo te napewno pykają :twisted: ). Skąd wiadomo, że modele z bierzącego roku dostępne w Polsce nie pykają :D Na forum można wyczytać jedynie pogłoski(przerywane zazwyczaj wołaniem o pomstę do nieba przez użytkowników HK, którym ciągle pyka), że już to poprawili. Nikt wcześniej przed Tobą wyraźnie nie napisał - od 2009 nie pyka :). Lekturę forum uskuteczniam już od jakiegoś czasu i zorientowałem się, że wiele osób stoi przed podobnym dylematem przy wyborze ampli, stawiając po jedniej stronie HK255/355 a po drugiej xxxxxx i wybierają xxxxxx bo boją się o to nieszczęsne pykanie. A ciążko jest wydać 2k/3k na ampli i pluć sobie później w brodę powtarzając "a mogłem wziąć xxxxxx"(w moim przypadku denon 2309)
 

Amra Lew

New member
Bez reklam
Zadzwoń do kilku sklepów zajmujących się ta tematyka i po prostu spytaj.Ja tak zrobiłem,obdzwoniłem kilka sklepów w całej Polsce dla pewności i w każdym potwierdzono,że problemy z AVR255/355 to już przeszłość.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mój model jest z listopada 2008 także nie az taki stary ale ja się nie bawię w grywanie softu tylko jade do sklepu i oddam tego i biorę następny,może akurat będzie lepszy(czyt.wolny od wad) a jak nie no to zawsze zostaje stary sprawdzony i niezawodny denonik:),zwłaszcza że musze tylko dołożyć ok 500zł i mam już 2809 a to chyba ciut klasa wyżej od h/k355 ale mogę się oczywiście mylić...
 

augim

New member
a czy po nr seryjnym - jesli taki uwzglednia date produkcji i jest umieszczony na ampli jest szansa sprawdzic w sklepie na miejscu z ktorego okresu produkcji dany model jest?
 
Do góry