HiMedia HD600A i B

rykowski

New member
Hej

Czy ktoś wie jak/czy się da podać podkład muzyczny po katalogi ze zdjeciami? Np. katalog zdjęć A bedzie mial przypisany utwór/katalog z muzyką A, katalog zdjęć B - utwór B. To co wiem teraz, to że można zdefiniować swój własny podkład ale jest on dla wszystkich odtwarzanych zdjęć ze wszystkich katalogów.
 

solofh

New member
Ponawiam prośbę o diagnozę!

Pytanie do Moderatora:
Wgrałem na dysk odtwarzacza Himedia 600 film nagrany Nokią N8 w formacie 720p mp4.
Film się odtwarza, ale co parę sekund ni stąd ni zowąd przyspiesza o 3, 4 sekundy, by następnie wrócić do normalnej prędkości - i tak w kółko?!!
Jak odtwarzałem ten film bezpośrednio z komórki na TV (przez HDMI) wszystko było OK.
Inne filmy chodzą normalnie.
Proszę o pomoc!!!
Mam wgrany najnowszy soft 1.0.7.11
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Pytanie do Moderatora:
Wgrałem na dysk odtwarzacza Himedia 600 film nagrany Nokią N8 w formacie 720p mp4

To nic nikomu nie mówi. Pokaż pełną specyfikację pliku z MediaInfo, a najlepiej udostępnij znaczny jego fragment na jakimś dysku sieciowym wówczas można sprawdzić.
 

solofh

New member
To nic nikomu nie mówi. Pokaż pełną specyfikację pliku z MediaInfo, a najlepiej udostępnij znaczny jego fragment na jakimś dysku sieciowym wówczas można sprawdzić.

H264; 1280x720; 16:9; 11975 Kbps; 30 fps
AAC; 48 KHz; 127 Kbps Stereo
i oczywiście *mp4

Nie za bardzo wiem jak mam udostępnić fragment pliku. Przez FTP?
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Nowy fimware z 20 lipca

Pojawił się najnowszy firmware dla HiMedia serii 600 oznaczony jako 1.0.7.28.

Oto tłumaczenie z chińskiego na angielski changelogu (Google): Modified based on 1.0.7.11

1) Update the source of the film playing friend Bullock, increase the speed of the video buffer.
2) support the new video zoom mode. (Arbitrary scaling to support the X / Y directions)
3) Bookmark enhanced subtitle support on the second road.
4) enhanced hard drive protection, a safe shutdown mode, make sure the hard drive safely uninstall.
5) The music player supports loop cycle mode switch.
6) HD600-TH in the initialization menu to increase the choice of Hong Kong.



Repair the problem:

1) under certain conditions, when playing FLAC sources for the election is not correct the problem.
2) under certain conditions, play the video of part of the network, speeding up and slowing
3) some cases, home focus inaccurate.
4) under certain conditions, recording two-way video programming will fail.
5) under certain conditions, SD card mount slow or unable to mount.
6) under certain conditions, switch player crash problem caused by new sources.
7) under certain conditions, the subtitles can not be mounted.
8) under certain conditions, the switching output will lead to incorrect subtitles.
9) YOUTUBE playback issues


Link do ściągnięcia ze strony HiMedia: http://v.himedia-tech.cn/himedia/hd600/20120720/HD600_1.0.7.28.tar.gz

Będzie też zaraz do pobrania z Dropboxa, a link znajdzie się w odpowiednim dziale w Przyklejonych.

Instalować i dzielić się spostrzeżeniami...
 

jrd

New member
A tez tak macie ze jak jest podłączony PC-himedia kabel USB to jak wyłączam himedia to na kompie dalej mozna chodzic po folderach na dysku sata z himedii ? Ale jak sie chce cos otworzyc z dysku to juz zawiesza sie explorer.
Dysk powinien od razu zniknac z kompa a tak nie jest.
 

_ZiP_

Member
Mam wgrany ruski firmware(digma) i działa, myślę więc że na oryginalnym z himedia czy na którejś przeróbce z hdpfans też pójdzie.
 

xury

Member
Według mnie nie ma przeszkód by mój moduł xLiveCZ działał na każdym playerze z zainstalowanym moservices 3 pod warunkiem, że jest wystarczająco dużo miejsca na jego zainstalowanie, lub przeniesienie mos na dysk za pomocą "mos on drive".
 

sebos17

New member
Panowie, krótkie pytanie, czy HiMedia H600A jest najlepszym wyborem w tym przedziale cenowym czy może jest jakiś inny odtwarzacz HD którym warto się zainteresować?
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Panowie, krótkie pytanie, czy HiMedia H600A jest najlepszym wyborem w tym przedziale cenowym

W wątku o HiMedia odpowiedź musi brzmieć "tak" :) A poważnie - "przerobiłem" sporo playerów, obecnie za najlepszy dla moich potrzeb uznałem HiMedia 600A z firmware Xtreamera 2. I to nie tylko w tym przedziale cenowym...
 

sebos17

New member
W wątku o HiMedia odpowiedź musi brzmieć "tak" :) A poważnie - "przerobiłem" sporo playerów, obecnie za najlepszy dla moich potrzeb uznałem HiMedia 600A z firmware Xtreamera 2. I to nie tylko w tym przedziale cenowym...
Teraz tylko pozostaje pytanie gdzie kupić ten odtwarzacz? Na allegro są 900A i 910B z polskiej dystrybucji. 600A były tylko oferowane z UK na gwarancji 12 miesięcy i to realizowanej przez sprzedawcę tak więc trzeba bawić się w odsyłanie do Anglii... Ciekawe tylko co będzie jak za pół roku sprzedawca zwinie majdan i sam sobie z tym radź! Pakować się w 910B z polskiej dystrybucji czy brać 600A z UK?
 

sebos17

New member
Kirek50 sprawdziłem te linki i niestety nigdzie nie mają. Pozostaje zamawiać z ebay :wink:
Powiedz jeszcze jak sądzisz, wchodzić w 900/910A/B ponieważ te są z polskiej dystrybucji czy zamawiać normalnie 600A z ebay?
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
wchodzić w 900/910A/B ponieważ te są z polskiej dystrybucji czy zamawiać normalnie 600A z ebay?

Zależy od potrzeb. Osobiście nie uznaję "okularowej" technologii 3D, a Android na tego rodzaju playerach to żart... Więc wersja HD600 spełnia wszystkie moje oczekiwania, Na dodatek do wersji 900 nie ma alternatywnych firmware...
 
Do góry