HiMedia HD600A i B

mikawajos

New member
witam

orientuje sie ktos jak na sofcie sidewindera na hd600b otworzyc radia? znalazlem katalog z radyjkami i sa tam pliki .plsx lecz nie wiem jak je odtworzyc... Kirek moze ty sie orientujesz?
 

marwac

Member
chodzi mi dokladnie o Neighbor web, po wejsciu mam okienko logowania, i lipa, a fajnie by bylo odpalic torrenta...........
juz po problemie, wszystko w instrukcji, przepraszam za zamieszanie
 
Ostatnia edycja:

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Najnowszy xLive z Prodigy dla HiMedia HD 600

Najnowszy skrypt xLive z Xtreamera Prodigy dostosowany dla HiMedia HD 600 z firmware Xtreamer Sidewinder 2. Moim zdaniem lepszy od oryginału, przede wszystkim więcej działających multimediów, nowsze rzeczy (wersja jest z 7 lutego). Należy usunąć zawartość podkatalogu xLive w katalogu script na dysku i do tegoż podkatalogu rozpakować zawartość ściągniętego pliku.

Uwaga: nie wykonywać update XLive, bowiem zawartość zostanie zamieniona na poprzednią wersję. Jeżeli ktoś ma ochotę może się pobawić i ustawić sobie xLive i xLive1 z poprzednią wersją, ale trzeba włożyć trochę pracy w dodawanie ścieżek w pliku scripts/Xtreamering/index.php i scripts/xLive1/menu.rss.

Tutaj plik do ściągnięcia.

xLive Prodigy.rar
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Być może nie wszyscy użytkownicy firmware Xtreamera Sidewindera 2 dla HD600 zwrócili uwagę na fakt, iż w ostatnim wydaniu (11) poprawione zostały kody pilota i nie trzeba już do pełnej funkcjonalności pilota od modelu HD300.
Oto jak wygląda nowe mapowania klawiszy w standardowym pilocie:

Red = 1
Green = 2
Yellow = 3
Zoom = 4
Blue = 5
Timing = 6
Set = 7
Menu = 8
Output = 9
Timer = func

Sprawdzone, wszystko elegancko działa, firmware jest w pełni funkcjonalny z pilotem dostarczanym przez producenta.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Nowa modyfikacja firmware 1.0.6.6 sygnowana przez ZHW. Dodano nowe IMS i web konsolę w wersji 2.7. Link do pobrania w przyklejonych.
 

xbartx

New member
Ja ostatnio wgrałem najnowszy soft iMax i miałem na dysku napisy.txt. Ściągnąłem napisy w .srt i wrzuciłem przez sieć, także do kliku filmów miałem napisy .txt i .srt o takiej samej nazwie. Nie wiem co pokręciłem ale w pewnym momencie miałem napisy podwójne - identyczne zdanie pod zdaniem. Pomyślałem, że to jakiś błąd i obejrzałem coś innego ale jak tak dzisiaj sobie pomyślałem to wychodzi, że jakby .txt jest odczytywane - kwestia teraz tylko sprawdzić jak i czy czasem mi się coś nie pomieszało.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Nic prostszego niż sprawdzić - zostawić tylko .TXT i odpalić film. Nie mam firmware HiMedia, więc osobiście nie mogę.
 

solofh

New member
Nowy użytkownik Hi Media 600B

Witam serdecznie na forum szczęśliwych posiadaczy odtwarzacza Hi Media 600B.
Po kilkutygodniowych poszukiwaniach, zdecydowałem się także na ten model.
Wydał mi się najodpowiedniejszy do moich potrzeb.
Jutro ma być kurier z towarem.
Tak na gorąco mam do Was pierwsze pytanie.
Chciałbym dysk, który zamontuję w środku sformatować jako dwie partycje (osobna do
multimediów i BT i osobna do backupu danych). Czy jest to możliwe z poziomu odtwarzacza?
Czy też muszę format zrobić z komputera (po podłączeniu do niego dysku).
Pytam, bo nie wiem czy odtwarzacz będzie te dwie partycje widział jako dwa dyski.:)
 

solofh

New member
Mam pytanie. Czy po wgraniu fx Egreata R200 II do HM 600B jest dostępny protokół FTP, którego w oryginalknym fw 600-tki nie ma?:)
 

qsqa

New member
.
Chciałbym dysk, który zamontuję w środku sformatować jako dwie partycje (osobna do
multimediów i BT i osobna do backupu danych). Czy jest to możliwe z poziomu odtwarzacza?
Czy też muszę format zrobić z komputera (po podłączeniu do niego dysku).
Pytam, bo nie wiem czy odtwarzacz będzie te dwie partycje widział jako dwa dyski.:)

Z poziomu odtwarzacza sformatujesz tylko jako jedną partycję i raczej wątpię żeby odtwarzacz widział więcej niż jedną (nawet jeżeli z poziomu kompa podzielisz na dwie) - aczkolwiek warto spróbować i podzielić się wynikiem tutaj ;-)
 

solofh

New member
HiMedia 600B

Z poziomu odtwarzacza sformatujesz tylko jako jedną partycję i raczej wątpię żeby odtwarzacz widział więcej niż jedną (nawet jeżeli z poziomu kompa podzielisz na dwie) - aczkolwiek warto spróbować i podzielić się wynikiem tutaj ;-)

Dzięki za szybką reakcję. Będę eksperymentował i oczywiście podzielę się moimi uwagami.:)
 

solofh

New member
Mogę się już podzielić uwagami na temat mojego HiMedia 600B.
Pierwsze wrażenie - bardzo pozytywne! Prawie go nie słychać, wentylator jest super cichy. Może dlatego, że w ogóle mój HM600B się nie nagrzewa(?!)
Faktycznie nie widzi dwóch partycji - szkoda.
Jest jednak i dobra wiadomość. Miałem wolną kartę UBB Wi-Fi Modecom MC-UN22 i bez problemu HiMedia ją widzi i mam teraz również Wi-Fi!!!
Mam do Was prośbę związaną z obsługą Bit Torrenta. Może mi ktoś podesłać link do forum, na którym - krok po kroku - opisane jest "jak to się robi" oraz linko do najnowszego softweare'u (mam wgraną wersję 1.0.5.8).:)
 
Do góry