HiMedia HD600A i B

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Można instalować, można też się wstrzymać, bo za dwa dni Chińczycy zapowiadają wersję 16, a w 15 jest błąd odtwarzania SWF.
W każdym razie w 1.0.4.15 ponownie działa YouTube (te zwykłe)
Bardzo szybka reakcja supportu HiMedia. Inne odtwarzacze pewną będą dłużej czekały na taką poprawkę.
A niektóre tygodniami, miesiącami lub już wcale....

Edit: Zauważyłem że pliki FLV które wcześniej nie były odtwarzane, po zmianie FW nie sprawiają już kłopotu.
 
Ostatnia edycja:

and2000

New member
chyba wersji DYI nie opłaca się instalować- u mnie restarty (600B) i zwiechy, nie zauważyłem żadnych zmian w interfejsie i funkcjonalności. Lepsza wersja imaxa- choćby przez radia internetowe
 

Dasti

New member
Noszę się z zamiarem zakupu HD600B i mam pytanie czy odtwarzacz prawidłowo odtwarza filmy ze struktury plików BDMV (tak jak np arcsoft totalmedia theatre) i czy podczas odtwarzania z takiej struktury mamy możliwość zmiany ścieżek i napisów?
Do tej pory mam tylko doświadczenie z odtwarzaniem filmów HD z PC i tam niestety jest mało programów prawidłowo obsługujących katalogi BDMV - chyba tylko wspomniany Totalmedia Theatre.
 

nixon7

New member
Nowy firmware imaxa 1.0.4.17 z 24.08.2011 r.
1185-max.googlecode.com/files/install.1.0.4.17.part1.rar
1185-max.googlecode.com/files/install.1.0.4.17.part2.rar
a ja czekam na swoje HD600A ;-)
 
Noszę się z zamiarem zakupu HD600B i mam pytanie czy odtwarzacz prawidłowo odtwarza filmy ze struktury plików BDMV (tak jak np arcsoft totalmedia theatre) i czy podczas odtwarzania z takiej struktury mamy możliwość zmiany ścieżek i napisów?
Do tej pory mam tylko doświadczenie z odtwarzaniem filmów HD z PC i tam niestety jest mało programów prawidłowo obsługujących katalogi BDMV - chyba tylko wspomniany Totalmedia Theatre.


tak odtwarza BD w profilu 1.0 tzw. BD Lite
 

_ZiP_

Member
Witam
Przeglądam rynek odtwarzaczy HD już od pół roku. Dziś postanowiłem skończyć przegląd całości i wreszcie kupić własny sprzęt. Interesują mnie dwa odtwarzacze. Jeden z odtwarzaczy to oczywiście HiMedia 600B, drugi zaś Ariva 310. HiMedia wydaje mi się lepszym wyborem, ale obawiam się opłaty celnej, która podbije wartość sprzętu. Arivę zaś kupię w podobnej cenie jak 600B(bez dodatkowych opłat). Procesor obie maszynki mają taki sam. HiMedia lepiej wygląda. Jak ma się sprawa softu i wykonania w obu odtwarzaczach ?
 

slyt

New member
Witam
HiMedia wydaje mi się lepszym wyborem, ale obawiam się opłaty celnej, która podbije wartość sprzętu.

Troche offtopic'owo - kupujac Himedia w futeko nie ma dodatkowych oplat celnych a koszty przesylki sa bardzo rozsadne.
Jesli chodzi o wykonanie - bardzo dobrej jakosci materialy, swietnie rozwiazany sposob instalacji hdd umozliwiajacy szybki demontaz (bez uzycia srubokretow itp.). Co do funkcjonalnosci i ergonomii softu mam troche zastrzezen.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Nasz wątek jako polskie forum HiMedia

Poprosiłem dżentelmenów z Futeko, aby na swojej stronie z forami o HiMedia dorzucili nasz wątek jako polskie forum HiMedia, co uczynili. A może faktycznie warto by było takie odrębne forum zmontować?
 
Do góry