HiMedia HD300A

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Pilna potrzeba

Sprawa jest całkowicie poza tematem wątku, ale może ktoś pomoże. Otóż pilnie potrzebuję pilota oznaczonego symbolem ZRC-3900, ewentualnie uniwersalnego One For All URC-7711.
Ten pierwszy pilot dedykowany playerom HD fimowanym przez Zinwell, Brite View, Conrad i jeszcze innym klonom.

Chyba, że ktoś zna się na pilotach i będzie wiedział jakim innym te dwa wymienione można zastąpić, albo doradzić coś innego...

Wdzięczny będę za pomoc, bo piloty to dla mnie "ziemia nieznana".

Dołączam fotki obydwu.
 
Ostatnia edycja:

koza21

Member
Jest bug w tym oprogramowaniu, jeśli zmienicie język na "POLSKA" to Hd Media nie chce się podnieść po tej zmianie (ciągły restart). A więc należy ustawić w Menu Language na English. Ktoś pisał że koresponduje (przepraszam ale nie mogę teraz sobie przypomnieć kto) z autorem , trzeba by mu przesłać to info.
 

ellah

New member
A ja mam inne pytanie:

Czy w tym najnowszym sofcie jest opcja radia internetowego? Jeśli jest to gdzie umiejscowiona, a jeżeli nie ma, to czy jest taki soft w ogóle?
 

ellah

New member
Wczoraj jeszcze próbowałem sie pobawic sprzetem jako normalny odtwarzacz muzyki.

Co prawda gral wszystko co zapodałem - ape, flac i mp3 vbr, ale.. Brak jest jakichkolwiek podsrtawowych usług odtwarzacza.. Nie można edytować listy odtwarzania, nie można przeskoczyc do następnego utworu, o equalizerze juz nie wspomne...

Czy ktos może sie tym bawił?

pzdr.
 

boxster

Member
Inteligentpro ma w ofercie playery z procesorem "Realtek RTD1073" oraz "New Realtek RTD 1073 DD C+", czy to jest jakaś różnica, czy tylko bardziej rozszerzył opis w drugiej wersji?
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Inteligentpro ma w ofercie playery z procesorem "Realtek RTD1073" oraz "New Realtek RTD 1073 DD C+", czy to jest jakaś różnica, czy tylko bardziej rozszerzył opis w drugiej wersji?

Najlepiej go zapytać, odpowiada na wszystkie maile. Poczytaj też na samym dole opisów aukcji Q&A
 

ellah

New member
Pewnie ze warto , tyle że to jeszcze musi działać...

U mnie niestety po zainstalowaniu tej wersji player sie non stop rebootuje, musialem wrocic do wersji 1.0.4.6 ale ze stycznia...
 

ellah

New member
Jest już kolejny firmware od kolegi Maxa32, tym razem dodano jeszcze więcej serwisów xxx ;)

Aha, przy jakimkolwiek innym języku jak angielski, playerek nie wstaje.
 

okruch

New member
jak go znaleźć na e-bayu

Witam,
trochę napaliłem się na zakup tego playera ale mam problem ze znalezieniem go na ebayu. Jakoś nie mogę go "namierzyć" u sprzedawcy intelligent-pro. Może ktoś z Was by mi pomógł?
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Witam,
trochę napaliłem się na zakup tego playera ale mam problem ze znalezieniem go na ebayu. Jakoś nie mogę go "namierzyć" u sprzedawcy intelligent-pro. Może ktoś z Was by mi pomógł?

Tutaj ma jeden dżentelmen 1080P HDMI HD Network DTS MKV Blue Ray ISO Media Player | eBay, ale warto byłoby go zapytać czy jest HiMedia, bo na jednych zdjęciach wygląda, że tak, a na innych, że to Diyomate S9 (bez przycisku reset) z lewej strony obudowy.

Tutaj jest w sklepie internetowym HD300A+ HD media player

Jednak gdybym teraz kupował, to raczej zdecydowałbym się na najnowszą wersję Reateka 1185 i np. ten model HD600A - Products - HiMedia
 

okruch

New member
Dzięki za szybka reakcję. Ale jak Ty to robisz, że potrafisz to znaleźć jeżeli nie jest tam podana nazwa?

A dlaczego i "po czemu" HAD600A
 
Do góry