Headset Ps3

Azifrael

New member
Zapytam tak z czystej ciekawosci. Czy majac na uchu HS i jednoczenie sluchawki mikro bedzie zbieralo z nich glos przeszkadzajac innym graczom? Ktos moze probowal tej niewygodnej metody?
Mysle co tu zrobic, bo po nocach grajac nie chce innym przeszkadzac w snie a z drugiej strony nie chce mi sie tez pieprzyc z kablami i przejsciowkami. W najgorszym wypadku zdecyduje sie jednak na kable i zakup logitecha g330, ale wolalbym tego uniknac...
 
Ostatnia edycja:

ps_user

New member
Bez reklam
Metoda iście niewygodna :???: Mam słuchawy które mocno przylegają do głowy i zakładając pod nie headset wbijały mi go, w ucho :( Jednak samych kłopotów z audio nie było. Czułość mica jest zbyt mała na wyłapanie dźwięków ze słuchawek. Można go wyregulować ale nawet na największej nie powinno być problemów.
Jeśli już masz grać na słuchawkach, to polecam kombinację z kamerą EYETOY !
***********************************************************
EDIT
Co do samego HS, to oryginał powinien zawierać tzw. "stand" do ładowania, a to opakowanie jakieś małe żeby go zmieścić :hmm:
Coś takiego mam na myśli:
LINK
 
Ostatnia edycja:

nolf

New member
Ja mam podobny problem w nocy (śpiący domownicy). Potwierdzam opinię przedmówcy choć co do wygody zależy to od HS a nawet bardziej słuchawek. Ja grałem bez problemu na takich dużych jak do wierzy choć troszkę ucho bardziej bolalo (przyciskały HS do ucha :) Na polu walki bolące ucho to i tak najmniejszy problem ;) Reasumując da się bez problemu grać, tracisz jedynie troszkę na wygodzie w zależności od kombinacji słuchawki + HS
 

domin74

New member
Niebardzo rozumiem wasze problemy :)
Przecież można ustawić, że działa tylko mikrofon z headseta, a wyjście dźwięku ustawić na słuchawki i normalnie w nich grać, a nie wciskać go jeszcze do ucha :) Sam tak mam ustawione i jest ok.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Wieszasz go sobie wtedy na szyi? ;) Co do twojego pomysłu, to wolę nie mieszać dialogów kolegów, z audio z samej gry i mieć trochę "odseparowany" dźwięk w HS.
 

debeef

New member
Bez reklam
ja gram z bluetoothem na uchu i słuchawkami na szyi, dźwięki z gry słyszę dobrze na słuchawkach, a kolegów na BT i jest spoko
 

nolf

New member
No i każdy ma swój sposób :d Reasumując i odpowiadając na pytanie kolegi powyżej da się bez problemu grać z HS i słuchawkami. W razie niewygody jest masa patentów kombinacji HS + słuchawki ;) Jak ktoś ma jedną słuchawkę to można na lewe ucho a HS na prawe. Można też odwrotnie ;)
 

pawel_burzik

New member
Jeśli ktoś chcę mieć słuchawki i micro, to może zainwestować w Sharkoon X-Tactic Digital :] Nawet dobre rozwiązanie i dźwięk "niby" dobry :D Tylko cena około 450zł w Redconie :]
 

royalmichael

New member
A co myślicie o tym: LG HBM-220 ? Dla mnie priorytetem jest wygoda więc HS musi być lekki i nieodczuwalny po ~3h użytkowania :)
 

nimm2

New member
a takie pytanie troche z innej bajki... czy headset'em moze byc zwykla sluchawka bluetooth taka od telefonu czy to musi byc konkretnie sluchawka dedykowana do ps3?
i drugie pytanie - czy nie mozna podlaczyc sluchawek na kablu z mikrofonem do ps3?
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Prawda Sharkoony X-Tatic sa bardzo fajne i specjalnie przygotowane do PS3 i XBOXA -uniwerslane rozwiazania, sam sie zdziwilem ze to tak fajnei dziala no ale cena niestety sroga - ja 6 miechow zbieralem sos, ale powiem ze naprawde warto bo surround wiele razy uratowal mi skore w fpsach. Nie ma problemu z ladowaniem hdseta, mikrofon cacy wygoda i praktycznosc w kazdym calu ( no dzwiek nie jest moze jak sennheiser ale i tak elegancki ) :blagam:
 

butcher23

New member
Mam headset Nokia HS-108
Może wie ktoś jak to uruchomić, bo nie wiem za cholerę
Nigdzie mi nie wykrywa, ani w telefonie ani w lapku
Może ma ktoś hs-105 (podobna), bo chce pograć na fifie
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Poczytaj w instrukcji obsługi do słuchawki, z pewnością jest tam opisane jak przełączyć słuchawkę w tryb discovery.

Pozdrawiam,
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Panowie gdzieś była lista słuchawek, które działają na PS3. Pomożecie znaleźć?


W ogóle jaki byście polecaci HS lub słuchawki BT tak do 100 pln powiedzmy?


EDIT:

Ok kupiłem już słuchawkę. Wybrałem oryginała Sony Playstation :)
 
Ostatnia edycja:

Forest89

Active member
Bez reklam
Witam. Panowie właśnie skonfigurowałem sobie słuchawkę BT z PS3, trochę miałem problemy ze względu na lakoniczne opisy w polskiej instrukcji, ale nieważne.

Otóż mam pytanie. Jak włączyć tryb HQ bo jakoś w menu nie mogę na to natrafić a w internecie co nieco o tym trybie piszą, że można używać na tej słuchawce.
 

mataman

New member
Bez reklam
Zły wybór stary, oj zły. Ja własnie sprzedałem to ścierwo i kupiłem logitecha vantage

1_10143977_0.jpg




Od soniaka ucho będzie cię bolało.
 
Do góry