Headset Ps3

Forest89

Active member
Bez reklam
Może i zły, ale nie gram za każdym razem z headsetem na głowie, więc raczej nie doprowadzę do boleści ucha :)

Po za tym HS PS3 ma właśnie ten tryb HQ, który ponoć inne HSy nie obsługują.
 

klemens007

New member
Zły wybór stary, oj zły. Ja własnie sprzedałem to ścierwo i kupiłem logitecha vantage
1_10143977_0.jpg




Od soniaka ucho będzie cię bolało.

Faktycznie od soniaka boli ucho. Sam noszę się z zamiarem zmiany "halo" ale ten co proponujesz jest niestety przewodowy. Kabel na dywanie+dzieciaki+pies=KATASTROFA. Może znasz równie dobre konstrukcje ale bezprzewodowe?
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Faktycznie od soniaka boli ucho. Sam noszę się z zamiarem zmiany "halo" ale ten co proponujesz jest niestety przewodowy. Kabel na dywanie+dzieciaki+pies=KATASTROFA. Może znasz równie dobre konstrukcje ale bezprzewodowe?
Uuuu no to u mnie takie coś też odpada. To też za wygodny nie jest ten HS jak Ci kabel zwisa mataman :p
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Zły wybór stary, oj zły. Ja własnie sprzedałem to ścierwo i kupiłem logitecha vantage

1_10143977_0.jpg




Od soniaka ucho będzie cię bolało.


mnie jakos od soniaka ucho nie boli, a korzystam nieraz i 5 godz. nonstop. mankamentem jest moim zdaniem zaczepka za ucho, ktora z czasem czesto odczepia sie od sluchawki. P. S. Zanim kupilem sony, mialem wlasnie tego logitecha, za cholere nie lezalo to dobrze na mojej glowie :smile:
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
ten Logitech vantage od Matamana jest bezprzewodowy (widac jak byk na zdjeciu), istnieje rowniez przewodowa wersja. Pelna nazwa to bodajze logitech cordless vatage (bluetooth) - (tego bezprzewodowego)
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
No własnie. Juz chciałem napisać. Bluetooth panocki :)

A tryb HQ do niczego sie nie przydaje bo żadko trafia sie człowiek po drugiej stronie z hs od Sony. A tylko wtedy to działa. Trzeba sparowqc hs z konsola z pomocą kabla wtedy masz HQ. Ucho boli nawet po 15 min grania także wiesz.

Sony dało ciała w tym aspekcie. Na klocku jest standart, wszyscy maja taki sam hs i jakość rozmów jest sto razy lepsza. Szczególnie po ostatnim upie dasha. A w ps3 kupujesz hs z HQ a jakość jest fatalna przeważnie. Ciebie za to wszyscy słyszą rewelacyjnie :)


Link do jedynego sklepu który ma logitecha na bluetooth

http://www.3kropki.pl/p/2/6/logitech_vantage_usb_bluetooth_headset_for_ps3.php
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Panowie każdy z nas ma inaczej kwadratową głowę i bardziej lub mniej skośne uszy - różne więc słuchawki będą nam odpowiadały i różne będą nas męczyły.

Pozdrawiam,
 

pav3l

New member
Bez reklam
Przed świętami pojawi się na naszym rynku coś takiego: Logitech F540. Dla PS3, pieca i klocka. Cena trochę zwala ok. 600PLN, ale miażdży pozostałe headsety....
 

Attachments

  • Logitech_F540.jpg
    Logitech_F540.jpg
    105,7 KB · Wyś: 59

mataman

New member
Bez reklam
600zł ? Ja pierdziele !!! Cena zabija na miejscu. Dla mnie 150zł za HS to dużo. HS na klocka kosztuje 30zł a jakość chata jest o NIEBO lepsza niz na ps3 więc wydawać 600zł na audio rodem ze średniowiecza jest hmmmmmm ......
 

Forest89

Active member
Bez reklam
600zł ? Ja pierdziele !!! Cena zabija na miejscu. Dla mnie 150zł za HS to dużo. HS na klocka kosztuje 30zł a jakość chata jest o NIEBO lepsza niz na ps3 więc wydawać 600zł na audio rodem ze średniowiecza jest hmmmmmm ......
Może kiedyś wyjdzie jakaś sensowna łatka do FW poprawiająca tą jakość. Niby jest tryb HQ, ale żeby to działało a nie tak jak teraz - jest to zależne od gry. :roll:
 

mataman

New member
Bez reklam
Moim zdaniem nie da sie tego poprawić. Wygląda to tak jakby konsole dostosowywała się jakością do najgorszego HS'a w lobby. Największy błąd ze strony sony to brak HS w komplecie z konsolą. Wtedy to była by inna rozmowa, dosłownie :)
 

pav3l

New member
Bez reklam
600zł ? Ja pierdziele !!! Cena zabija na miejscu. Dla mnie 150zł za HS to dużo. HS na klocka kosztuje 30zł a jakość chata jest o NIEBO lepsza niz na ps3 więc wydawać 600zł na audio rodem ze średniowiecza jest hmmmmmm ......
Zgadzam się mataman, ale...
dźwięk jest najbardziej ok - 40mm głośniki, wygoda użytkowania (uszy w pełni schowane, zestaw lekki) + bezprzewodowa stacja z trzema wyjściami analogowymi - możesz podpiąć pod 3 różne źródła dźwięku (jak masz klocka, piec, ps3 - jedziesz ze wszystkim na raz)+2 wejścia RCA+mały jack. Dodatkowo przyciski regulacji odtwarzanego dźwięku (np. siła głosu w twoim ulubionym KZ :), poziom głośności efektów). Mikrofon ma eliminować dochodzący z zewnątrz hałas, akumulatorek ma starczać na 10 godzin gry....
Cena - dla jednych dużo (wg mnie dość dużo, bo to ponad połowa ceny czarnuli), dla drugich mało....podejrzewam, że nabywców znajdzie sporo.
 

Orion_pl

New member
Podepne sie pod ten temat.
.
Sony wyposcilo nowego headseta. Juz do wziecia na amazon.com. Wiecej info na:

New Bluetooth Headset Available Soon for PS3 – PlayStation Blog

oraz na stronce playstation.us

Sony Wireless Bluetooth Headset for the PS3? - PlayStation?3 Accessories

na amazonie za 43$

Amazon.com: PlayStation 3 Bluetooth Headset 2.0: Video Games

Niestety na UK a tym bardziej PL jeszcze nie znalazlem zadnego info a w zakladce akcesoria wciaz widnieje ten HS z 2008.

Wlasnie dzisiaj sie zdecydowalem na zakup HS od Sony ale chyba bedzie trzeba sie jeszcze chwilke wstrzymac.
 
Do góry