HD w UPC

nadine

New member
Szacun dla tych Panow, ktorzy przepowiedzieli, ze pojawia sie kanaly TVP. Niemniej jednak podtrzymuje swoje zdanie, ze trzeba z dystansem podchodzic do internetowych nieoficjalnych przeciekow. Ja tak zawsze robie. Teraz jestem mile zaskoczony, zamiast byc rozczarowanym :)

Osobnym tematem jest marketing UPC, ale to juz chyba nie nasze zmartwienie ;)
 

Gracjan1

New member
stary to wolne forum ...

moja rada , jak juz masz cosik powiedzieć , sprzedać jakieś info , to tylko " pewne ' , lepiej mniej mówić niż potem , palić głupa ( jak brodacz )
pozdr.

Pisałem już wcześniej ja daje tylko sprawdzone Info jak było z Tvp hd i Tvp sport a naprawdę są takie wycieki w sprawach nowych kanałów tylko trzeba umieć do nich dojść
 

Gracjan1

New member
Szacun dla tych Panow, ktorzy przepowiedzieli, ze pojawia sie kanaly TVP. Niemniej jednak podtrzymuje swoje zdanie, ze trzeba z dystansem podchodzic do internetowych nieoficjalnych przeciekow. Ja tak zawsze robie. Teraz jestem mile zaskoczony, zamiast byc rozczarowanym :)

Osobnym tematem jest marketing UPC, ale to juz chyba nie nasze zmartwienie ;)

Sory ale ja nie chce się chwalić oczywiście bo tego nie lubię ale zauważ że wszystkie te informację o Tvp ludzie napisali na 2 dzień jak tylko napisałem tu info na forum i wszędzie ludzie gadali
 

Gracjan1

New member
Koleś ty chyba masz schizę... albo kompleks Krakusa. jeszcze żaden z twoich postów nie zawierał niczego merytorycznego oprócz nagonki na mnie. Byłem jedynym, który jasno się wypowiedział o rewelacjach, w które ty i inni napaleńcy uwierzyliście. O nowościach napisze Wam na dzień przed opublikowaniem ich w mediach. Jak zechcę, bo takim anencefalikom jak ty to aż szkoda cokolwiek pisać. Nie jestem trzylatkiem by się chwalić co wiem i ludzie twojego pokroju nie wymuszą nic na mnie.:p

Sory Brodacz ja nic do ciebie nie mam tylko że wydaję mi się że podałeś pare newsów kiedyś i zrobiłeś się niby najważniejszy na tym forum a teraz nie podałeś o Tvp to jest moje zdanie
 

Fokus007

New member
W przerwie meczu Francja - Urugwaj przełączyłem na TVN HD. Na prawdę się zdziwiłem, że zniknął ten kanał i sprawdziłem czy jest Polsat HD na 320. Nie było. Pomyślałem sobie - "Co jest, odcięli mi HD?" :confused: Szybko włączyłem "Guide" i na zakładkę HD. Okazało się, iż wszystkie kanały HD są, a na dodatek pojawił się dodatkowy, ten najbardziej przez wszystkich pożądany - TVP HD!!! :shock: Drugą połowę meczu obejrzałem już w High Definition. :)

Dziękuję UPC!!! Spełniliscie moje marzenie o mundialu w HD!!! Jak dobrze, że nie jestem w Aster albo Vectrze itp. :-D


Gracjan, pytanie do Ciebie: czy UPC dołączy do swojej oferty Eurosport HD, Animal Planet HD, Discovery HD???
 

Gracjan1

New member
Nie Tvp Sport nie ma w Analogu narazie nie ma takich planów jest w Analogu kanał promocyjny pokazujący co jest w cyfrówce i co kilka dni kanały zmieniają się więc i na tvp sport trafi co do 2 pytania gdy tylko będę coś wiedział na 100% o nowych kanałach zaraz napiszę
 
Do góry