HD w UPC

sthomas

New member
A u mnie kilka dni temu po przełączeniu na TVP1 wyświetlał się komunikat "Twój abonament nie obejmuje tego kanału" ale mimo to działało. Chyba jednak cos z TVP kombinują. Może włączą jednak HD
 

REBUS82

New member
Czy wszystkie kanały nadajace w 16/9 maja takie duze logo jak tvp czy tvp polonia i z czego to wynika moze ktos mi na to odpowiedziec?
Rozumiem ze tvp polonia nadaje caly program juz w 16/9?
 

ramzes_1981

New member
Dzwoniłem na infolinię z ciekawości zapytać --> Czy Upc zamierza przed mundialem wprowadzić TVP HD I TVP SPORT , Pan mi odpowiedział , mogą zostać włączone w każdej chwili , rozmowy trwają KILKA LAT :D
 

chelseaadam

New member
Już jak były prezentacje 3D w UPC powiedziano mi, że nie będzie TVP Sport, TVP HD, Eurosportu HD i Eurosportu 2 HD. Miałem nadzieje, że koleś który mi to mówił był niedoinformowany...:/
 

nadine

New member
Co sie dobrze zapowiadalo ? Dostal ktos oficjalne info z UPC, z BOK, ze maja wlaczyc TVP HD i Sport przed Mundialem ? Czytacie jakies anonimowe wpisy na forach i nie potrzebnie robicie sobie nadzieje.
Wlacza to wlacza, nie to nie, ale nie ma powodu zeby sie nakrecac, bazujac na internetowych plotkach i rzekomych "przeciekach z pewnego zrodla". Wiecej dystansu zycze :)
 
Do góry