HD w UPC

ramzes_1981

New member
Kto widział tego z Breakin News piszącego o TVP SPORT I HD? Czy to mógłbyć żart? Jego post został w krótkim czasie usunięty. Na żadnej stronie o mediach niema takiej notki. Albo byliśmy świadkami konkretnego żartu albo konkretnej przyszłości.
 

REBUS82

New member
Polsat wprowadzil do oferty TVP SPORT
Pisano ze umowe z tvp podisala tez upc i vectra ciekwe czy okaze sie to prawda.
Brak takich programow w ofercie upc strasznie obniza jej wartosc nie wspomne juz o eurosporcie hd.
Po co komus fashon hd wprowadzaja takie programy a nie patrza na atrakcyjnosc.
 

ramzes_1981

New member
Czyli ktoś w balona robił nas z tym newsem ;/ No jestem ciekaw posunięcia UPC , bo właśnie czytam na innym forum , że cyfra wprowadziła TVP HD już u nich na ulotkach jest.
 
Ostatnia edycja:

Gracjan1

New member
Ramzes
Nie czytaj co oni piszą zrobiłem mały test poszedłem do najbliższego punktu c+ wziełem ulotkę udawałem że nie znam ich oferty że to moja 1 telewizja itp i pytam się faceta czy to BBC HD który pisze że jest w ofercie jest na 100% ponieważ mam znajomych i mówią że super kanał a facet przez 10min mnie zapewniał że ten kanał jest i klienci są z niego zadowoleni i tak samo będzie z tvp hd w c+!!!!
 

Logoth

New member
Polsat wprowadzil do oferty TVP SPORT
Pisano ze umowe z tvp podisala tez upc i vectra ciekwe czy okaze sie to prawda.
Brak takich programow w ofercie upc strasznie obniza jej wartosc nie wspomne juz o eurosporcie hd.
Po co komus fashon hd wprowadzaja takie programy a nie patrza na atrakcyjnosc.


sorry, ale ja wole ftv hd od zen/ng/ngw/history/mezzo razem. nie badzmy smieszni. to, ze mamy 7 malo ogladanych kanalow HD nijak nie przeszkadza w dodaniu kolejnych 50ciu.
 

REBUS82

New member
Jakby mieli dodac tvp sport albo tvp hd to czekali by do konca co to za logika.
Reklamowali by sie wczesniej by pozyskac klienta.
A tak UPC nadal w tyle za innymi platformami i sieciami kablowymi.
 

szewol

New member
Bez reklam
niby co to ma oznaczać bo nie rozumiem

Prawdopodobnie UPC ciągnie z TVP sygnał światłowodem :)
Z tego co kiedyś czytałem - tak jest w przypadki TVP1 i TVP2. Tym bardziej, że wszystko leci z wawy. Może i TVP HD oraz TVP Sport nadawane będą w ten sposób ;)

Albo chodzi o sygnał od guru... "włączamy do oferty" ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry