HD w UPC

zsoi3

New member
Bez reklam
brodacz napisał:
Czyli zagadka rozwiązała się sama... Czyż nie oczekiwaliśmy wszyscy szybszego internetu ? .

ech brodacz... wydawaloby sie - powazny gosc, a bawisz sie w swoje "zaistnienie" na forum. badze chlopie powazny troche - albo przeniesmy sie na jakis hydepark; to pozartujemy sobie i zabawimy sie w jakas zabawe w stylu "a czy b" ;)
 

biopal123

New member
brodacz napisał:
Jeszcze nie, ale nie wiem, czy to przypadkiem nie ta ciekawsza informacja... Wszak dochodzą 2 świetne kanały HD za średniorocznie mniej niż 20 zł/miesiąc.
a jeszcze niedawno pisales to.... e tam juz nikomu niema co wiezyc.
 

biopal123

New member
Wyczytalem tekst z innego forum a bylo to ponad tydzien temu iz ktos dzwonil na infolinie UPC i zapytaniem o nowe kanaly dostal odpowiedz iz nowe kanaly lada moment dojda i czekaja tylko na przeslanie umow.Zreszta nie tylko tej osobie cos w tym stylu na infolini gadali.Wiec albo robia z ludzi baranow albo rzeczywiscie cos szykuja...
 

brodacz

Active member
Bez reklam
zsoi3 napisał:
ech brodacz... wydawaloby sie - powazny gosc, a bawisz sie w swoje "zaistnienie" na forum. badze chlopie powazny troche - albo przeniesmy sie na jakis hydepark; to pozartujemy sobie i zabawimy sie w jakas zabawe w stylu "a czy b" ;)
Reprezentujesz typowo niemieckie poczucie humoru. Czyż nie jest zabawny fakt, ze od przeszło roku wszyscy chcemy nowych kanałów HD a tu po raz kolejny przyspiesza się to co i tak było najszybsze ?
 

biopal123

New member
brodacz napisał:
Reprezentujesz typowo niemieckie poczucie humoru. Czyż nie jest zabawny fakt, ze od przeszło roku wszyscy chcemy nowych kanałów HD a tu po raz kolejny przyspiesza się to co i tak było najszybsze ?
w wiadomo juz napewno ze przyspiesza sie?,wczoraj przeciesz nie zapadla taka decyzja?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
biopal123 napisał:
w wiadomo juz napewno ze przyspiesza sie?,wczoraj przeciesz nie zapadla taka decyzja?
Ta decyzja zapadła już parę dni temu (mój post zgadywanka) ale dopiero od dzisiaj są uruchomione nowe opcje i na początek tylko u handlowców. 5 Mb/s za 55 zł. Kolejne prędkości od czwartku najdalej piątku. A może w necie są jakieś programy HD ?
 

ROMI64

New member
brodacz napisał:
Reprezentujesz typowo niemieckie poczucie humoru. Czyż nie jest zabawny fakt, ze od przeszło roku wszyscy chcemy nowych kanałów HD a tu po raz kolejny przyspiesza się to co i tak było najszybsze ?

BRODACZ - dosyć już! Przestań się wygłupiać i snuć swoje kiepskie morały.
:blagam:
 

James Bond

New member
Mam dziwny problem z dekoderem (czarny philips). Od wczoraj nie można go uruchomić (ani pilotem ani ręcznie) a na wyświetlaczu dekodera cały czas pali się napis " InIt ". Ktoś wie co to może być?
 

yarok

New member
James Bond napisał:
Mam dziwny problem z dekoderem (czarny philips). Od wczoraj nie można go uruchomić (ani pilotem ani ręcznie) a na wyświetlaczu dekodera cały czas pali się napis " InIt ". Ktoś wie co to może być?

Dwa razy w dół na pilocie i OK - powinno się pojawić menu startowe - wybrać strefę (np 22 Warszawa) i powinno działać.
 

faraonI

New member
nagrywanie 2 programów na raz?

mam jeszcze zawieszającego się Philipka z HD, i powiem, że do tej pory nie wiedziałem o możliwości nagrywanie 2 prog. razem i oglądanie trzeciego, i powiem szczerze, że nie wiem jak do tego dojść :confused:, i jak podejrzeć ten kanał testowy "0" bo nie qmie po wypowiedziach? podpowiedzcie troszkę, proszę...
 
Ostatnia edycja:
Do góry