Harman Kardon avr 370

445285de26d005fb9cd4efa3ef10be92.jpg

Dowód z instrukcji od kolumn jbl studio. Na gorze biwire, na dole biamp.
A biwire obsługuje prawie każdy amplituner, także hk370.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
O kurde pierwszy raz się z czymś takim spotykam. To i tak mega lipa bo wzmak gra lepiej na obu sekcjach gdyby było inaczej to po co go kupować..? Tylko po to by zasilić sekcje niską?? To się pewnie wcale nie zgrywa...
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Do tego masz właśnie 4 osobne końcówki mocy we wzmaku. Pamiętaj tylko wyłożyć zworki z kolumn. Pozdro mam nadzieję że pomogłem.
 
Pewnie, że pomogłeś. Też będę musiał połączyć kolumny dwoma parami kabli. Tylko musze je kupić u blackninjybo jak kupiłem ostatnio w Saturnie to miały być miedziowe, a były tylko pokryte miedzią, takie miedziowane. :).
Jeszcze poszukam coś na temat tego buczącego suba. Tak sobie tłumacze, że po podłączeniu wzmaka który potrafi grać niżej to pasmo niskie z kolumn nachodzi na pasmo suba. Ampli widać nie potrafił tak nisko zejść stąd brak dudnienia. Wczesniej miałem fronty na karge i suba na 120hz i było ok. Teraz widziałem ze musze suba dodać chociaż na 60hz.



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

Rafal7

Banned
Tak najpierw posłuchaj jakiegoś odcinka filmu i zwróć uwagę jak głośno grają fronty na samym ampli, później podłącz pre out do wzmaka włącz ten sam odcinek filmu ustaw na wzmaku głośność frontów podobna do tej zaobserwowanej na samym ampli i włącz kalibracje. Jak nie zrobisz jak mówię i ustawisz za cicho to mikrofon nie wykryje frontów a sam sobie ich nie podglosni. Na wzmaku przy oglądaniu filmu masz mieć stałą głośność np 25db i operować tylko ampli. Ja zakrywam czujnik na wzmaku.

Ale to bez sensu w HK że reaguje na pilota od ampli.
 

Rafal7

Banned
Może być i na 9, 8 czy nawet 11, tu nie ma reguły, trzeba tylko sprawdzić po kalibracji czy podbićia kanałów (głośników) nie jest na ostatnich wartościach i tyle.
 

robsonpl

New member
witam
od niedawna korzystam z HK AVR 370
mam podłączoną satkę pod hdmi1
tv mam podłączone pod hdmi out 1
z tv wychodzi wyjściem hdmi 2 (ARC)
wszystko gra i buczy
gdy jednak uruchamiam za każdym razem amp automatycznie przechodzi w TV i ręcznie za każdym razem przełączam na cable sat
nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje skoro wyłączam amp na wyjściu sat

gdy podłącze w TV hdmi pod wejście hdmi 1 stb problem znika
lecz wtedy gdy chce obejrzeć coś z pena przez tv to dzwięk nie działa po przełączeniu w amp na tv

proszę o pomoc
jak zrobić żeby sprzęt był połączony pod arc w tv oraz amp
i sam domyślnie zawsze uruchamiał się na wejściu sat w amp
 

lobos

New member
Bez reklam
Powinno być w menu ustawienie czy chcesz ostatnio używane czy jakieś inne konkretne? Sprawdź w ustawieniach.
 

diodak1992

New member
Witam, mam pytanie posiadam AVR370 i mam problem podczas pogłaśniania na panelu to mi przycisza tak jak by coś nie łączyło i druga wada to jak wyłączę całkowicie i pali się dioda to czasem mam problem z włączeniem i muszę resetować z prądu spotkał się ktoś z takim przypadkiem już ?
 
Do góry