Harman Kardon avr 370

wirus

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chciałby się utwierdzić w moich przekonaniach. Mam podpęty odtwarzacz do amplitunera poprzez kabel optyczny. Jeśli scieżka dźwiękowa jest w DD5.1 czy DTS, gra wszystko dobrze. Ale jak juz mam formaty pokroju HD DD (formaty które weszły z blu-ray) to dźwięk jest o wiele cichszy. Czy to może być spowodowane kablem optycznym, a może odtwarzacz coś krzaczy.
 
Dla optyka DTS i DD 5.1 to max jego możliwości, tak samo jest z coaxialem.
Do formatów typu DTS HD, TrueHD i tak dalej to HDMI lub analog (player z wyższej półki cenowej).
 

Gorylman

New member
Witam, mój problem dotyczy WiFi. Po porządkach za amplitunerem i ponownym podłączeniu wszystkiego nie ma możliwości podłączenia się z siecią. Wyszukuje i znajduje sieci ale nie ma możliwości połączenia się z nią. Za każdym razem występuje błąd połączenia, próbowałem z dwoma routerami i hotspotami z telefonu. Najlepsze jest to ze po kablu jest internet i jak wcześniej chodziło mi AirPlay tak teraz nawet po kablu nie idzie. Apli można włączyć w typ Acces Point i wtedy widzi AirPlay. Robiłem reset procesora i dalej nic. Macie coś na to czy tylko zostaje mi naprawa gwarancyjna ? Jest door to door czy muszę zapłacić na wysyłke ?
 

Gorylman

New member
Pełen zasięg. Rozłączylem ampli, po 30 minutach podłączyłem go ponownie i od tej pory nie chce mi się połączyć z siecią i po kablu do routera jest internet ale nie ma AirPlay.
 
Wkręciłeś oczywiście antenę od wifi. Jak tak to ja wykręć i wkręć ponownie.
Możesz skorzystać z takiej funkcji ze ampli polaczy sie z ta sama siecią co iPhone. Musisz pierw podłączyć iphona do sieci, następnie podpinasz go pod usb w ampli i w ustawieniach połączenia jest opcja pobrania adresu sieciowego i hasła z iphona.
 
Ostatnia edycja:

Gorylman

New member
Robiłem to już, przez iphona działa ale i tak interesuje mnie aby działał tak jak przedtem co niestety nie wychodzi. Po weekendzie wysyłam do serwisu bo chyba się już nic nie da zrobić.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Nie wiedziałem ze za taką kwotę będę musiał wysyłać sprzęt po raz 2, wcześniej potencjometr padł teraz się nie uruchamia.

Czasem tak bywa ze sprzętem , nieważne czy to TV czy pralka.

Jednak co do kilku marek mam szczególne uprzedzenia :

- Sony
- Harman Kardon od modelu 147
- Samsung ( tylko telefony są w miarę ok ...)

I dlatego od jakiegoś czasu się trzymam z dala od nich:) zwłaszcza od Sony..

pzdr
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czasem tak bywa ze sprzętem , nieważne czy to TV czy pralka.

Jednak co do kilku marek mam szczególne uprzedzenia :

- Sony
- Harman Kardon od modelu 147
- Samsung ( tylko telefony są w miarę ok ...)

I dlatego od jakiegoś czasu się trzymam z dala od nich:) zwłaszcza od Sony..

pzdr

Akurat tak było w Twoim przypadku... to kwestia szczęścia.. na dany produkt.. Ktoś inny kupi Tv Samsunga i będzie zadowolony na maxa a ktoś inny kupi tel. od Samsunga i będzie po niebiosa przeklinał i takich znam kilku...
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Akurat tak było w Twoim przypadku... to kwestia szczęścia.. na dany produkt.. Ktoś inny kupi Tv Samsunga i będzie zadowolony na maxa a ktoś inny kupi tel. od Samsunga i będzie po niebiosa przeklinał i takich znam kilku...

Jak wspomniałem każdy sprzęt może się zepsuć.
W obecnych czasach gdzie masowa produkcja powoduje w głównej mierze spadek jakości produktu to coś nieuniknionego.

Jednak mówię tu o trendach :

- Sony --> Marka strasznie spadła ( znam osobę która pracuje w centrali Sony w Londynie i reklamacji na ich produkty jest od zatrzęsienia .. ) więc to nie mój wymysł.

- Harman Kardon od modelu 147 --> Harman zmienia troche politykę jak mniemam , bo niejeden nie tylko na tym forum narzeka na dużą awaryjność co więcej kierunek technologiczny jaki obrali jest troche nie do zrozumienia patrząc na całokształt firmy oraz ich konkurentów. Jednak tu może się myle..


- Samsung ( tylko telefony są w miarę ok ...) --> co do samsunga to sie nie wypowiadam - temat rzeka ;)

Nie zrozumcie mnie źle , ja patrze przez pryzmat faktów nie mitów :).
 

maagnat

New member
Hdmi out

Witam

Avr370 mam podłączony Tv po hdmi out 1. Mam tez projektor. Jednak jak podłączam pod hdmi out 2 to nie ma obrazu, jakbym nic nie podłączył. Jak to dziadostwo podłączyć / przełączyć by sygnał wyszedł na out 2?
 
Do góry