Harman AVR 370 pierwsze fotki z przemytu.

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Jakieś konkretne wieści o tym ampie ?
Mam wrażenie, że HK "obniżył loty'. :-(
Chociaż to jest, zapewne "znak"naszych czasów :-(
 

Amra Lew

New member
Bez reklam
Znak znakiem ale zastanawia mnie jedna rzecz.Według testów miesięcznika "AUDIO" ampli HK AVR70 uzyskuje wyższą moc przy obciążeniu 5 kanałów niż flagowy na ten moment AVR370. Może mi to ktoś wytłumaczyć?Błąd w pomiarach czy nowe zasilacze HK są tak mało wydajne bo o ile się nie mylę to w AVR70 zastosowano jeszcze stare rozwiązanie.

Pomiary dla AVR70: http://audio.com.pl/pics/testy/max_hk_avr70_lab4.jpg

Pomiary dla AVR370(na dole): Harman Kardon - AVR370 - Amplitunery AV - Testy sprztu audio

AVR 370 w stereo rządzi niezaprzeczalnie ale już kino jakoś tak słabo to wychodzi.jako fana marki bardzo mnie to ciekawi.Wprawdzie nie miałem okazji słuchać 370-ątki i możliwe,że jakość dźwięku w kinie jest rewelacyjna ale co jak podłączymy to ampli wymagające prądu kolumny?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Trzeba poszukac zagranicznych pomiarów, zobacz co jest w papierach firmowych o zasilaczu "Power consumption: 120W idle; 1,405W maximum (7 channels driven)"
 

radek-j

New member
Wg producenta maksymalny pobor mocy wynosi odpowiednio
- 480W dla AVR365
- 440W dla AVR370
- 280W dla AVR70

Z kolei maksymalna moc zmierzona podczas testow w Audio:
- 5x36 dla AVR370
- 5x40 dla AVR70
- 5x66 dla AVR365

Jak widac avr365 ma znacznie wieksza moc niz 370-ka przy tylko nieco wiekszym poborze mocy. Z kolei 70-ka ma pobor mocy znacznie mniejszy niz AVR370, a jest od 370-ki mocniejsza.
Wyglada na to, ze cos rzeczywiscie jest na rzeczy. Czy ktos znalazl pomiary mocy wyjsciowej wykonane przez kogos innego?

Jestem zainteresowany tematem, bo nosze sie z zamiarem kupna 370-ki, ale niska moc skutecznie mnie odstrasza. Co prawdza mozna dokupic dodatkowy wzmacniacz stereo i podlaczyc pod niego fronty, ale moze warto te 1500 zl wlozyc w lepszy amplituner?


Pozdrawiam
 
Do góry