Harman AVR 370 pierwsze fotki z przemytu.

gatar

Active member
Bez reklam
No tak.
Mam 255 i HK980 (do stereo).
Chciałbym "zrobić" z tego jeden "klocek" bez uszczerbku dla stereo. Może 370 ? Wydaje mi się, że to się , z 370 nie uda. :-(
 

artsaulo

New member
Witam.
Pierwsze wrażenie po wyjęciu z pudła 70 i 170 to - "chiński,lekki plastik".
Amplitunery były podpięte pod zestaw JBL Loft.
W kinie dawały radę, ale to raczej subwoofer "maskował" niedoskonałości.
W muzyce tylko 270 w miarę sobie radziła, ale w tym przedziale cenowym znajdziemy lepsze rozwiązania.
Lepiej od 70 grała Yamaha 473.
Lepiej pozostać przy poprzednich modelach.
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Co niektórych tu ponosi fantazja :)
Swoimi stwierdzeniami "chiński,lekki plastik" i "Niestety nowa seria "70" jest cała odchudzona." dowodzą, że nawet nie pomacali kartonu w którym były.

AVR70 jest ciężki, lekkie są AVR170/270/370 za sprawą nowego zasilacza beztransformatorowego, w/g przepisów pojawi się u wszystkich producentów.

Co do użyteczności to bym napisał, że nowa seria jest wypasiona w porównaniu do starej, a nie odchudzona.
Właśnie słucham AVR270 i nie mogę potwierdzić, złego brzmienia.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
blackninja ... czy możesz odnieść się do moich "wątpliwości" ?
"Mam 255 i HK980 (do stereo).
Chciałbym "zrobić" z tego jeden "klocek" bez uszczerbku dla stereo. Może 370 ? Wydaje mi się, że to się , z 370 nie uda. "
Przody to Paradigmy Monitory 7.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Mam duże wątpliwości czy "odchudzenie" ampli poprzez zastosowanie zasilaczy beztransformatowych oprócz zgodności z jakimiś nowymi przepisami "ekologicznymi" przyniesie jakieś korzyści dla słuchacza.
HK do tej pory podawał realne moce, zawsze dużo niższe od konkurencji a brzmienie było nierzadko lepsze. Jak jest teraz ? Czy taki 370 brzmi nie gorzej od swojego poprzednika ?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Obawy co do tego miałem większe od Twoich wszak miłośnik ze mnie tej firmy i męczarnia by było gdyby zaczęła źle brzmieć.
Na razie słucham AVR270 i jak AVR370 będzie grał od niego jeszcze lepiej z racji wyższego modelu, to jak najbardziej można polecać.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Dzięki za info. Czekam na "test" 370 zwłaszcza w kontekście stereo HK980 v AVR370, chociaż wynik chyba znam ? :)
 

eXtremePL

New member
Również czekam z niecierpliwością na testy 370tki, gdyż może się ona okazać złotym środkiem w moim przypadku. Tylko kiedy pojawi się w sprzedaży? No i ciekawe jak ostatecznie z ceną będzie. Blackninja?
 

Kisiel100

New member
Zastanawiam się czy warto wypluć cztery klocki na 370. 70%slucham muzyki a 30% filmy. w tej chwili używam starego wzmaka technics su-v570 i kolumny jbl studio 180. Ciekawy jestem czy lepiej harman zagra w stereo od tego staruszka. doradzcie
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Kisiel100 poczekaj na jakieś testy, albo sam gdzieś (gdzie ?) posłuchaj.
Chyba jeszcze 370 nikt nie używa ?
 

kamuta

New member
Na redcoonie dają 400zł zniżki na AVR370 w przedsprzedaży.

Realne ceny pewnie będą około 3500zł.
Ciekaw jestem bardzo tej nowej serii.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Przedsprzedaże zawsze są droższe od rynkowych po wejściu.
Na swoją cenę to bardzo dobry sprzęt w odróżnieniu od innych ma wifi w standardzie.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Pojawił się test tegoż ampa w pewnym znanym piśmie.
Konkluzja: ogólnie dobrze 72% (raczej rzadko zdarzają się opinie negatywne ?!), duże możliwości do łagodnie brzmiących głośników (raczej) i pewien "niedostatek" basów (kto by pomyślał w ... Harmnanie ?). Spowodowane to jest prawdopodobnie oszczędnym, lekkim zasilaczem impulsowym. Księgowi górą, niestety. Czy Ktoś mógłby potwierdzić lub zaprzeczyć.
 
Ostatnia edycja:

Amra Lew

New member
Bez reklam
No ciekawe,ciekawe.Test jest ale na forum tego pisma,ludzie zarzucają recenzentowi niekompetencje.Pisze,że czegoś nie ma,że nie da się wyłączyć a okazuje się,że posiadacze z tym nie mają problemów.
 
Do góry