H/k avr 265

davee86

New member
właśnie podobają mi się w białym kolorze, pasowałyby do stolika RTV. Kwestia wielkości, czy a360 nie będą za duże. Czy bass przy mniejszej głośności jest słyszalny czy słabnie? KEF c7 na audio.hifi podsumowano, że grają skutecznie nawet przy małym poziomie głośności. :)
Jak się mają do a360 te a250?

e: w informacji co do szerokości podawane jest dla a360 34cm - to ogromnie dużo. Czy oni biorą pod uwagę samą kolumnę czy też podstawkę?
 
Ostatnia edycja:

NormanES

New member
Witam, mam pewną sprawę odnośnie mojego avr 265 a raczej kłopotu z nim. Może ktoś z Was miał podobne przejścia i mógłby poradzić co dalej działać. Otóż dziś nagle amplituner zaczął podawać do telewizora obraz w maks 576p a z ps-a 480. Nic nie przestawiałem, sam zmienił rozdzielczość w trakcie oglądania. Nie ma znaczenia czy jest to mediabox czy playstation. Nie jest to wina kabli ani konkretnych wejść hdmi bo już sprawdziłem. Podłączyłem ps-a bezpośrednio do tv i podaje w full hd. Do tego jak się dokładnie przyjrzeć to jak sygnał idzie przez ampli to widać śnieżenie ale z takich poziomych kresek.. Wszystko posprawdzałem i boje się że zostanie mi tylko serwis, aczkolwiek może coś przeoczyłem, chętnie skorzystam z każdej rady. PS. Nowy soft wgrałem i alej to samo.
 

davee86

New member
Witajcie forumowicze. Piszę do Was trochę, ze smutną miną. Podpiąłem mojego avr265 pod kef c7. Niestety, bass jest tylko, gdy słucham z Dolby Volume. Bez tego niezbyt fajnego ustawienia, muszę podbijać bass w tone control aż o +8db, by usłyszeć konkretniejszy bass przy odtwarzaniu muzyki po sieci, czy z płyt itp. Czy ten model tak ma?

Próbowałem już wszystkiego - EZset to porażka, jest dużo gorzej. Głośniki na large, sub wyłączony. Akustyka pomieszczenia ok, ustawienie kolumn perfekcyjne, kable dobrej klasy. Poczytałem tutaj parę postów i co niektórzy, też z tym mieli problem -tzn. trzeba mocno wyciskać bass z tego czarnego owocu, a miało być przecież tak bogato bassem.... Wydaje się, jakby avr wysyłał bass do suba, którego nie mam i nie mam zamiaru kupować, bo większe kolumny kupowałem właśnie by obejść się bez kolejnego mebla. A tutaj bez niego nie da się niczego słuchać....
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Ustawienia są po to by z nich korzystać, podoba Ci się z dolby volume to tak słuchaj. Oba klocki fajne AVR265 pewnie wyrwałes w dobrej cenie, a KEF C7 to konkretna kolumna.
 

marek14

New member
Witam, mam pytanko czy ktoś przeprowadzał aktualizację w HK avr 265. Jak z usb, miała niby śmigać muza po aktualizacji. Ogólnie znalazłem dwa rodzaje plików do aktualizacji: jedna to plik 1.99MB, a druga to 4 pliki 120514 w zip x265. Pytanie czy są nowsze i którą wgrać? Czy w ogóle wgrywać? Do tej pory działa ok (prawie 2 lata, tylko 3 razy spaliły mi się tweetery E80 i w końcu się wkurzyłem i wlutowałem żarówkę :) - nie świeci ;-)), nawet odkryłem, że muzykę strumieniowo można słuchać z telefonu Sony xperia sp- fajnie. Moim zdaniem HK produkuje nowe modele, a o starych bardzo szybko zapomina. W niektórych wystarczy nowy soft i zmieniają się możliwości, ale po co można sprzedać nowy model, to jest takie olewanie starych klientów. Odpiszcie jak możecie. Pozdrawiam
 
Do góry