Gta v

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciekawi mnie tez soundtrack, mam nadzieje ze Rockstar zachowa poziom i nie dopusci sie tu profanacji tytulu zalewajac gre obecnym belkotem, jakim jestesmy raczeni na codzien. Szczerze mowiac, (swiadomie) nie za specjalnie interesuje sie nowinkami dot. GTA V, chce sam ocenic czy zaistnial postep, czy tez nasz entuzjazm przerosnie oczekiwania.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Stawiam ,że to będzie gra tej generacji :-D , dobrze ,że w środę mam wolne :-D
Jeśli chodzi o soundtrack to jestem spokojny.
Dziś wyciekła rzekoma mapa , i jak duża ?
Są 3 lotniska :)
 

Attachments

  • GTA-5_map_01.jpg
    GTA-5_map_01.jpg
    28,6 KB · Wyś: 82
  • 356656100.jpg
    356656100.jpg
    46,7 KB · Wyś: 63
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pierwsze gameplaye juz na YT. Unboxingi z wersji limitowanej takze.
Wyglada to wiecej jak dobrze, obszary pozamiejskie wygladaja swietnie.
Woda podobnie, jak na mozliwosci naszej staruszki, bomba.
Bedzie hicior.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Już jutro zostaje zdjęte embargo na recenzje , spodziewam się w większości ocen na poziomie 10/10.We wtorek Panowie bawimy się w Los Santos :-D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy bawimy sie w wtorek, to zobaczymy, licze ze uda mi sie w wtorek gdzies ustrzelic ta pozycje.
Nie robilem preordera, licze na szczesliwy traf.
 

kuras90

New member
a ja tak myślę, że na razie się wstrzymam i poczekam sobie na wersję PC. Bo jakoś nie jestem przekonany czy warto kupować na PS3.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ok, przelecialem na szybko video recenzje na IGN/Gamespot (nie chce wiecej ogladac, aby nie psuc sobie zabawy), ale to co zobaczylem wystarczy. Dla tej gry kupilbym konsole. Los Santos, krajobrazy, klimat tego miasta, to w moim mniemaniu dzielo.
Nie bede sie wypowiadal nt. grafiki, jak nie zobacze na wlasne oczy, ze to tak wyglada, to nie uwierze.
Podsumowanie na IGN:
"It is one of the very best video games ever made"
 

premek111

Active member
Bez reklam
Dokładnie :-D , piękne zakończenie generacji przed PS4 i XOne :-D
Wersja X360 jest delikatnie lepsza "Xbox 360 version has smoother shadows and just a little better details in vegetation." tak jak w przypadku RDR. Ale to szczegół , najważniejsza miodność , której w GTAV jest masa :-D

ps : kurier z Ultimy wystartował , jutro mnie nie ma dla nikogo :-D
 

kuras90

New member
no właśnie ja się trochę o grafikę obawiam, że na konsoli może sporo odstawać od tego co będzie na PC. Ja wiem, że przy takiej grze grywalność jest na pierwszym miejscu, ale biorąc pod uwagę fakt, że niedawno zmieniałem podzespoły w swoim komputerze to chyba się wstrzymam.
No i nie jestem też do końca przekonany, czy by mi się dobrze grało na padzie, jednak wieloletnie przyzwyczajenia do myszki i klawiatury pozostają :) aczkolwiek jak się tutaj naczytam Waszych zachwytów o wersji konsolowej to kto wie czy nie pobiegnę kupić ;D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W przypadku GTA, to osobiscie wole pada, glownie za sprawa misji "jezdzonych", kiedys sprobowalem grac na pc w GTA 4 i nie specjalnie mi sie podobalo, owszem celowanie moze lepsze, ale jazda samochodem, na klawiaturze, to nie dla mnie ;) Co innego COD, tutaj jak najbardziej mycha/klawiatura.
Rozumiem tez gracza pecetowego, bo sam od czasu do czasu gram na mocnym pc, sam juz jestem nieco znudzony grafika w PS3, ale Panowie, to jest GTA 5, tu nie ma co sie zastanawiac, bedzie pieknie i jestem pewien ze bede zachwycony tym co zobacze ;)
 
Do góry