Głośniki na Mikołaja :-) Co kupić...?

Muminek90

New member
A kiedy byłeś w Audiotrent-cie? Ja w sierpniu byłem na odsłuchu amplitunera i nic nie płaciłem.Jak chodziłem za głośnikami dwa razy byłem u nich na odsłuchu i też bez żadnych opłat.Saintkrusher posłuchaj Tannoy V4 ,mieszczą się w twoim budżecie.A w Krakowie można jeszcze w Saturnie głośników posłuchać ,w MM w SolvayParku ,MediaMarkt w M1
 

saintkrusher

New member
jak bylem u nich miesiac temu to gdy zapytalem czy mozna odsluchac jak graja glosniki to powiedzieli ze nie ma problemu tylko dzien wczesniej trzeba zadzwonic i powiedziec ktory zestaw chce sie sprawdzic
 

Loram

Klub HDTV.com.pl
vip
Muminek90 napisał:
A kiedy byłeś w Audiotrent-cie?

saintkrusher napisał:
jak bylem u nich miesiac temu to gdy zapytalem czy mozna odsluchac jak graja glosniki to powiedzieli ze nie ma problemu tylko dzien wczesniej trzeba zadzwonic i powiedziec ktory zestaw chce sie sprawdzic

Byłem u nich 2-3 tygodnie temu. Najpierw dzwoniłem, potem u nich byłem
W zasadzie nie mieli mi co zaproponować poza Quadral Quintas 5000 i Jamo S606HCS3 ze wskazaniem na Quadrale. Wybierać z 2 opcji i testować za 150 zł to średnia przyjemność. W ramach "promocji" zaproponowano mi Quadrale za cenę, która jak się okazało była nieco droższa niż gdybym kupił u nich "z ulicy" przez ich sklep w internecie. Dziękuję za takie promocje i traktowanie klienta w ten sposób. Ponadto przy amplitunerze na ich stronie była ( i jest nadal ) informacja:
DENON AVR-1612 NEGOCJUJ CENE ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE

Jak zapytałem o te negocjacje i w jakim zakresie możemy się poruszać, to dostałem odpowiedź, że nie ma negocjacji, bo ceny poszły w górę, a na stronie po prostu został zapis j.w.

2-3 tygodni minęły i zapis dalej jest na stronie
AUDIOtrendt

Jak mam poważnie traktować taką firmę?

A wracając do tematu: to co mi doradzicie? jaki zestaw głośników w tej cenie? i gdzie można je odsłuchać?
 
Ostatnia edycja:

maniekn274

New member
Bez reklam
A kiedy byłeś w Audiotrent-cie? Ja w sierpniu byłem na odsłuchu amplitunera i nic nie płaciłem.Jak chodziłem za głośnikami dwa razy byłem u nich na odsłuchu i też bez żadnych opłat.Saintkrusher posłuchaj Tannoy V4 ,mieszczą się w twoim budżecie.A w Krakowie można jeszcze w Saturnie głośników posłuchać ,w MM w SolvayParku ,MediaMarkt w M1
faktycznie w tych marketach odsłuch będzie zajefajny,to tak jak na targu bym miał kupić:fool:
 

Loram

Klub HDTV.com.pl
vip
Trochę dziwny ten sklep, bo w normalnych, w przypadku zakupu zwracają kasę za odsłuch.

Ethar, nie doczytałeś, pisałem we wcześniejszym poście:
Jeśli się zdecydujesz na zakup to te 150 zł odliczają ci od ceny sprzętu który kupujesz.

ale jak sie nie zdecydujesz, bo nie będą mieli Ci co zaoferować (w moim przypadku mam u nich tylko 2 opcje zakupu) to 150 idzie się dymać, a to prawie 10% kwoty którą mam do przeznaczenia na zakup.
 
Ostatnia edycja:

Mirek2407

Member
A co myślicie o Quadral Quintas 6000 obecnie posiadam Jamo S606 i chciałbym je wymienić na mocniejsze oraz lepiej grające w muzyce i myślę na tymi Quadralami lub ewentualnie Jamo S608 ze względu na duży głośnik niskotonowy wbudowany w fronty. Podobnie jak zakładający temat musze zmieścić się w kwocie 2 tys.

 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A co myślicie o Quadral Quintas 6000 obecnie posiadam Jamo S606 i chciałbym je wymienić na mocniejsze oraz lepiej grające w muzyce i myślę na tymi Quadralami lub ewentualnie Jamo S608 ze względu na duży głośnik niskotonowy wbudowany w fronty. Podobnie jak zakładający temat musze zmieścić się w kwocie 2 tys.


Uczciwie mówiąc to w Twoim wypadku nie warto wymieniać jamo s606 na s608. Za bardzo różnicy nie usłyszysz. Ja gdybym był na Twoim miejscu wolał bym poczekać, dołożyć, pogadać z Blackninja i kupić Dali Concept 6. Jak już zmieniać zestaw to na coś klasę wyżej niż wymienić kolumny z tej samej półki. Myślę że może za 2600zł byś wyrwał, a zakup na parę dobrych lat więc warto poczekać i dołożyć. Tym bardziej że Dali do muzyki sprawdzą się świetnie.
 

saintkrusher

New member
po glowie chodzi mi teraz rozwiazanie zakupu dwoch przodow z dobrym stereo, ktore w miare uplywu czasu rozbuduje do 5.1. Czy oprocz tych jbl-ow 180, albo kef-y z serii C? Moze jakis model Magnat-ow (czytalem ze model 655 bardzo dobry), Mission seria MX, Monitor Audio seria M, TANNOY MERCURY V4 i ponoc bardzo "muzykalne" WHARFEDALE DIAMOND 10.6. Czy ktos z was mial przyjemnosc sluchac tych kolumn? Muzyka w ktoreja maja sie sprawdzic to min. (Tool, Opeth, Porcupine Tree, Front Line Assembly, Soilwork, Depeche Mode, NIN, Tori Amos, Ulver, Archive), wiec jak widzicie chyba raczej musza byc to glosniki uniwersalne. Czy ktores z wymienionych wyzej kolumienek wpasuja sie w te klimaty?
 

mrosi

Member
Jak chcesz naprawdę muzykalne kolumny frontowe do stereo to posłuchaj Usher v602.
Miałem przyjemność ich słuchać osobiście. Jak dla mnie bomba. Co ciekawe, dadzą radę w każdym rodzaju muzyki...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Z tych co wymieniles posluchalbym Kef C i Monitor Audio M, MR. Wharfedale Mission, sobie odpusc. Dali Concept 6 jak najbardziej sluszna decyzja
 

saintkrusher

New member
czekam na monitor audio MR6 ponoc maja niezle zamieszac i cena zestawu 5.0 ma byc okolo 2500 zlotych z tego co sie dowiedzialem w sklepie wiec nie ma sie co zastanawiac
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
czekam na monitor audio MR6 ponoc maja niezle zamieszac i cena zestawu 5.0 ma byc okolo 2500 zlotych z tego co sie dowiedzialem w sklepie wiec nie ma sie co zastanawiac

Coś mi się wierzyć nie chce że zestaw 5.0 za taką kasę. To M4 kosztują ok 3 tys za 5.0. W necie już są tylko nie wiem czy cena 2.200zł to za 2 sztuki czy za pojedynczą kolumnę? Znalazłem na stronce http://m.sono.ro/sistem-boxe-51-253...-50-pack-sistem-de-boxe-50-surround-6058.html i po przeliczeniu na nasze wychodzi ok 3400zł za komplet, ale to jakaś waluta rumuńska:)
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Z Tonsili to Maestro II 180 lub Siesta. Bdb kolumny, choć nie wiem jak z serwisem bo chyba firma już nie produkuje, albo nazwa się zmieniła na chyba Pro Tonsil.
 

saintkrusher

New member
pisze co slyszalem, koles powiedzial ze wlasnie dlatego oplaca sie wziasc set gdyz bardzo sie oplaca i lepiej wychodzi cenowo niz gdybysmy chcieli kompletowac
 

Loram

Klub HDTV.com.pl
vip
czekam na monitor audio MR6 ponoc maja niezle zamieszac i cena zestawu 5.0 ma byc okolo 2500 zlotych z tego co sie dowiedzialem w sklepie wiec nie ma sie co zastanawiac

Zapomnij o tej cenie, własnie mi wycenili po rabacie na 3300 z 3870, bez kabli, kable i banany jeszcze 620 do tego...
Jak macie gdzieś taniej taki zestaw to czekam na linki
 

zabsonik

New member
Bierz Tonsila Maestro lub Fiesta oczywiście Fiesta gra lepiej ale cena za Fieste 5.0 2999zł za Maestro chyba 2200zł. Polskie i bardzo chwalone kolumny w tym przedziale trudno o coś lepszego. A firma jak najbardziej istnieje i ma sie całkiem całkiem, serwis wzorowy co chciałem to mi zrobili naprawde polecam.
 
Do góry