Gdzie obecnie najtaniej PS3

Bladymis

New member
Witam.

Czasami coś można upolować całkiem przypadkowo w fajnej cenie.

Tydzień temu kupiłem w Makro całkowicie nową PS3 250GB z 3 grami za 960 zł brutto....

Mieli ostatnią sztukę i postanowili ją przecenić...

Pzdr.
 

Patryk18

New member
Masakra dzis na allegro
koles sprzedawal 9 nowych 80 "gigowek" po 699 za sztuke
niby mial likwidacje sklepu, oczywiscie po 20 minutach juz nic nie bylo, jeden nawet kupil 3 konsole.
Oczywiscie nic za darmo, koles napisal ze gwarancja 12 miesiecy, ale likwiduje sklep i nie mozna dostac faktury :), Czyli konsola bez gwarancji.
 

wojtek8383

New member
tak patrze na wypowiedzi i widzę, że dużo jest w czasie przeszłym :) fajnie jakby ktoś podał więcej aktualnych informacji. np. super oferte na najbliższy weekend w mm itp. :)
 

pav3l

New member
Bez reklam
Żeby to się tylko jakiś wałek nie okazał.
Pozdrawiam,

Bo to jest wałek.
[...] Koles napisal ze gwarancja 12 miesiecy, ale likwiduje sklep i nie mozna dostac faktury , Czyli konsola bez gwarancji [...]

Jakoś mało przekonujące - dopóki prowadzisz działalność - dopóty płacisz podatki, zus itd. Jak masz zamiar likwidować, towaru musisz wyzbyć się na tych samych zasadach, a że na pniu - mniejsze ceny itd...żadna różnica (najwyżej większa strata, po to by dalej jej nie generować i zwinąć majdan). Ale jakie braki faktury? O ssso chooozi..?
 

zepter

Member
dziś czyli 24.09.2010 w MM kupiłem PS3 slim 320 wraz ze starterem PS MOVE za 1379PLN do tego gre Sports Champ. dostałem gratis od obsługi ze stoiska oprogramowanie. Jesli pamiec mnie nie zawodzi to gra kosztuje około 160PLN.

PS3 slim 120 kosztowała 1075 a oddzielnie MOVE w sieci chodzi po 249.

chyba opłacało się dać kilka złotych więcej i mieć dodatkowe 200GB i gre:)
 

pa3

New member
Bez reklam
Amazon.uk dodało opcję dla naszego pięknego kraju dzięki czemu powyżej 110 zł można zamawiać z całkowicie darmową przesyłką, więc konsole czy tam akcesoria można ściągać ;) - tylko ciekawe jak z gwarą
 

gtifan

New member
Auchan- 59-220 Legnica
PS3 Slim 250GB + 3 gry, cena 1099 zł- stoją dwie palety konsol w promocji
Gry to:
Uncharted 2
Ratchet & Clang
trzeciej nie pamiętam
 

Kejup

Member
Bez reklam
Witam! Jeśli ktoś planuję zakup PS3 to warto dowiedzieć się czy ktoś ze znajomych nie otrzymał w pracy bonów "sodexo" gdyż moja żonka otrzymała takowe a wśród nich był kupon uprawniający do zakupu konsoli w sklepach auchan z 15% zniżką. Ja właśnie w ten sposób stałem się szczęśliwym posiadaczem PS3!
Pozdrawiam!!!
 
Do góry