Gdzie obecnie najtaniej PS3

mietek099

New member
leonidas18 napisał:
Poczekam jeszcze bo swięta już za rogiem i teraz powinien być wysyp zestawów z konsolą.

Zakup samej konsoli PS3 Slim 250GB za 1250 zł chyba będzie najlepszym rozwiązaniem.
Jeżeli w tej cenie chcesz kupić gołą konsolę to IMO bardziej się opłaca wziąć wcześniej wspomniany przez Ciebie zestaw (za 1410 zł). Wątpię żebyś gdzieś dostał te trzy killery jako nówki w cenie 160 zł.
 

Kaszan

New member
A co ze slimkami z allegro? Z hurtowni, z gwarancja producenta i polskim serwisem kosztują 1060zł czyli z przesyłka nieco ponad 1100zl. Coś z nimi nie tak? Pytam bo sam przymierzam się do zakupu i śledzę oferty:)
 

Redundantor

New member
Jakaś hurtownie warszawska sprzedaje po 1090 na allego, a w pakiecie jest też drugi Dual Shock 3. To chyba najlepsza oferta. Ja za zestaw Fat + 1 dual shock 3 płaciłem 1200 rok temu.
 

lons

New member
Ogólnie żadne większe sieci nie proponują fajnych cen PS3.Na Xboxa 360 promocji jest cała masa.Od RTV-AGD po Auchan.Ceny 890-1050 za Elite.Czemu do jasnej cholery nie ma naprawde fajnych ofert np 999 zł lub cena konsoli bez vatu:p Święta zbliżają się wielkim krokiem, a na PS3 posucha jak nigdy:(
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Redundantor napisał:
Jakaś hurtownie warszawska sprzedaje po 1090 na allego, a w pakiecie jest też drugi Dual Shock 3. To chyba najlepsza oferta. Ja za zestaw Fat + 1 dual shock 3 płaciłem 1200 rok temu.
Mówisz o tej od zerowca, niewiadomego pochodzenia z zagranicy?

Pozdrawiam,
 

cyber78

Member
Bez reklam
Forest89 napisał:
Ja też jestem tego zdania, że najlepiej kupić samą konsole bo w tych niby zestawach to i tak za wszystko płacimy. A gry czy piloty to sobie potem można licytować na Allegro za niezłe ceny ;)
I odwrotnie, kupujesz zestaw w dobrej cenie i odsprzedajesz gry które cię nie interesują jako nówki zafoliowane.
 

MrFunfel

New member
a ja bylem w mixelectronics i avans i kiedy zapytalem o ps 3 podali mi cene za wersje slim 250 gb w mixie 1450 + gra a w avansie podobnie..narazie cisza i ja bede czekal przynajmniej do polowy grudnia ; o
 

Damian1617

New member
RTV Euro AGD - Playstation 3 SLIM 250 gb w zestawie 1x Dualshock 3, 2x Filmy na blue-ray (Wolverin Geneza i Mroczny rycerz), 1x gra, pilot, kabel HDMI = 1449 zł. Ja osobiście skorzystałem z tej oferty i jestem zadowolony. Dokupiłem jeszcze ubezpieczenie na 3 lata i jestem w pełni usatysfakcjonowany. Za cały zestaw dałem 1850 zł z groszami, z tym że ubezpieczenie obejmuje również usterki za które my ponosimy winę. Więc przez 3 lata nie muszę się o nic martwić. Dodam że dualshock według większości zapalonych graczy ma żywotność około roku (ścierają sie joysticki).
Serwis uznaje te usterkę jako iż wynikła ona z naszej winy i nie uznają nam reklamacji. W wypadku gdy mamy ubezpieczony sprzęt (tzn przedłużenie gwarancji) od ręki dostajemy nowiuśkiego pada. Więc według mnie to opłacalny wydatek.

Pozdrawiam,
Damian1617
 

TomsonPP

New member
Szykuje się promocja bez vatu w media expercie (po obniżce slim 120gb 1050zł, slim 250gb +fifa 10 1200zł). W Vobisie jest zestaw Slim 250gb + Tekken 6 za 1329zł no i ten zestaw w MM za 1410zł z Infamous, Killzone 2 i GTA 4. Chyba 2 najlepsze zestawy jak na tę chwilę. Czy o czymś nie wiem?! :D
 

TomsonPP

New member
jak to będzie ten voucher co wszędzie to tam jest 5 sucharów i to soczystych ;d ale ogólnie dobra cena jak za ten zestaw bo w Vobisie bez filmu taki secik kosztuje 1450zł
 

lons

New member
TomsonPP napisał:
Szykuje się promocja bez vatu w media expercie (po obniżce slim 120gb 1050zł, slim 250gb +fifa 10 1200zł). W Vobisie jest zestaw Slim 250gb + Tekken 6 za 1329zł no i ten zestaw w MM za 1410zł z Infamous, Killzone 2 i GTA 4. Chyba 2 najlepsze zestawy jak na tę chwilę. Czy o czymś nie wiem?! :D

Wiesz może kiedy będzie promocja bez vat-u w media expercie?
 
Ostatnia edycja:

jurislawek

New member
RTV Euro AGD - Playstation 3 SLIM 250 gb w zestawie 1x Dualshock 3, 2x Filmy na blue-ray (Wolverin Geneza i Mroczny rycerz), 1x gra, pilot, kabel HDMI = 1449 zł plus jeszcze pad 200zl, skusiłem się na ten zestaw w ratach 30x0 jutro mam do odbioru, wziąłem akurat ten zestaw bo kumpel ma parę dobrych gier i mi pożyczy, mam tv 40z5500 myślę ze wystarczy do grania
 

pilifs

New member
Czy jest sens dopłacać około 100,- do wersji 250gb?

I czy kupując zestaw np. w morele za 1 399,- z grą U2 wersji eng. można potem dograć polonizujący path, czy coś?

Pozdrawiam
 
Do góry