Gdzie obecnie najtaniej PS3

azet

Member
Bez reklam
czy ps3 to rtv ? własnie ruszyła 3-dniowa obnizka , bez vatu, nie wiem nie byłem ciekaw jestem jak to teraz wygląda w MM .
 

gorylla

New member
Bez reklam
Odświeżam temat, bo jestem na kupnie. Czas oddać pożyczonego PS-a. Ma ktoś świeże newsy w tym temacie? Interesują mnie okolice północno-wschodniej polski? Ew. jakieś duże sieci handlowe.
 

mrowekg

New member
Aktualnie z dużych sieci to tylko MM: PS3 slim 250GB + new gra Ratchet@Clank = 1399. Przynajmniej na pomorzu.
Inne duże sieci (np. Saturn) na chwilę obecną zakończyły promocje objazdowe na PS3. Może im bliżej świąt tym mniej ich będzie? Albo na odwrót - wysyp dopiero przed nami.
 

gorylla

New member
Bez reklam
I jestem po zakupie.

Udało mi się wyrwać PS-a za super cenę.

Była świetna oferta w Mediaexpercie. Nie dość, że był w promocji, to jeszcze bez Vatu. I wyszło 1310zł za zestaw PS3 slim 250Gb + Fifa10 +oryg. pilot + oryginalny kabel HDMI. Czyli zestaw w tej cenie rewelacja.

Była też wersja tylko PS3 250gb slim+ Fifa10 za 1180zł. Zważywszy na cenę Fify konsola wychodziła za około 1000zł! Jednakże zdecydowałem się na dedykowany zestaw, bo wychodziło minimalnie taniej- chyba niecałe 20zł mniej, niż dokupując kabel i pilota oddzielnie.

Przy okazji skorzystałem z promocji bez vat i dokupiłem DS3, zestaw Singstar Polskie Hity z oryg. mikrofonami i Ratcheta- Quest for booty (Fifka dla syna, Singstar dla córki i Rachet dla obu). Wszystko wyszło około 1680zł, czyli niemalże jak za darmo.:) Na necie za taką cenę w życiu bym tego zestawu nie ogarnął (a obserwuję rynek już ze 2-3 miesiące).

Dodam, że ledwo się wyrobiłem, bo w okolicznych Mediaexpertach zestawy i konsole bez zestawów poszły niemalże od ręki, tylko w Ostrołęce zostały 2 sztuki i zamówiłem telefonicznie, żeby mi odłożyć.Miałem farta, bo zanim dojechałem, to ten drugi już poszedł.

I jestem bardzo zadowolony. Teraz tylko czekać na święta, bo to wszystko jest docelowo na prezent dla dzieciaków (przyznam bez bicia, że troszeczkę ;) myślałem również o sobie :D ).
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Prawdziwy myśliwy! :bober:

Pilot się przydaje, kabel musiałbyś i tak kupić więc wybór jak najbardziej dobry.
Dalej - drugi pad to podstawa ;) no i w końcu czas pomyśleć o sobie :cool:

Pozdrawiam,
 

kloniasty

New member
Gratuluje zakupu i ciesze się razem z Tobą :D

Bo też wyrwałem ten zestaw + uncharted 2 chciałem jeszcze pada dokupić za 155,22 ! ale mi jakis smerf buchnoł przed nosem:( Ogólnie jestem bardzo zadowolony!
 

gorylla

New member
Bez reklam
Ja też chciałem dokupić Uncharted 2, ale że byłem z żoną, której cierpliwość mocno się kończyła, jak dokładałem coraz to nowe dodatki do konsoli, to po jej wzroku nr 17 oceniłem, że ta gra raczej nie jest mile widziana :( Dlatego zakup uncharted nieco się opóźni, ale tylko nieco :p
 

leonidas18

New member
Zestaw z MM.

Od jutra w MM będzie zestaw PS3 SLIM 250GB+KILLZONE 2(PL)+INFAMOUS(PL)+GTA IV za 1410zł. Nie wiem czy warto go kupić bo gry nie są nowościami.
 

mg30906

New member
Infamous - ok
GTA- ok
Kilzone dla mnie lipa, pogralem z 5 sekund ale opinie sa rożne

IMO lepiej wziąść jak jescze jest slim 250 plus Uncharted 2 i zobaczyc od razu coś niesamowitego :)

ale kazdy ma swój gust oczywiscie.

pzdr
 

pav3l

New member
Bez reklam
Ten Killzone 2 to straszliwa lipa. Mocno przereklamowane. W zasadzie gra sprowadza się do "idziesz i strzelasz, przechodzisz dalej idziesz, strzelasz, dłużej strzelasz itd...."
 

mietek099

New member
KWestia gustu. Dla mnie to jeden z najlepszych FPS'ów w jakie grałem. Zapewne przed premierą nikt nie oczekiwał tak ambitnego tytułu pod kątem rozgrywki jak np. BioShock.
 

leonidas18

New member
Poczekam jeszcze bo swięta już za rogiem i teraz powinien być wysyp zestawów z konsolą.

Zakup samej konsoli PS3 Slim 250GB za 1250 zł chyba będzie najlepszym rozwiązaniem.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja też jestem tego zdania, że najlepiej kupić samą konsole bo w tych niby zestawach to i tak za wszystko płacimy. A gry czy piloty to sobie potem można licytować na Allegro za niezłe ceny ;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ale z Uncharted 2 w dobrej cenie można brać! :cool:
Oczywiście SLIMa, jak pilot będzie w zestawie to też nie zaszkodzi.

Pozdrawiam,
 
Do góry