Gdzie obecnie najtaniej PS3

sornat

Member
w MM w Kielcach jest promo na PS3 + Uncharted 2 + pilot bluray za 1299zł - a do tego rabat na karte 20% czyli 259 zł - kupilem jeszcze tel za 300zł (wykozystujac karte) i mialem jeszcze 60 zł na kolejnej karcie ;)

nie wiem czy to w calej Polsce obowiazuje...
 

mrowekg

New member
Saturn Katowice i Tychy sprzedaje ten zestawik (PS3 250GB+Uncharted2 PL+pilot) w cenie 1399 oraz Poznań za 1380. Wszystkie pozostałe Saturny w cenie 1499-1549.
 

Bambolo82

Banned
Moim zdaniem pilot do PS3 jest zbędnym akcesorium, ponieważ bezprzewodowy pad świtnie sprawdza się również do sterowania odtwarzaniem w PS3. Myśle, że sprzedawcy czyszczą magazyny z tego zbędnego badziewia i go wciskają do różnych bundli.

Jest jeszcze zbyt wcześnie aby ocenić czy "SLIM" będzie mniej czy bardziej awaryjny niż "FAT". Wiadomo, że zużywa nieco mniej prądu (w skali roku kilkanaście złotych mniej za prąd) i że jest jeszcze nawet ciut cichszy niż "FAT" (ale spokojnie, bo już "FAT" był bardzo cichą konsolą). Nie zaprzeczalnie przy tym "FAT" jest ładniejszy niż "SLIM" (wygląda bardziej bajerancko w salonie czy w zestawieniu z drogim, połyskujacym sprzętem RTV).

Moim zdaniem naprawdę warto wziąść teraz wyprzedażowe "FAT" 80 GB za 1060 zł (szukajcie na skapiec.pl lub ceneo.pl). Dysk 80 GB nie jest wcale taki mały, nie duzo mniejszy niż 120 GB w "SLIM", a tak czy siak mozna go niedrogo wymienić na dowolny wiekszy 2.5'' SATA (500 GB?).
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Teraz iść w fata to jest pomyłka.
Slim only.

Jeśli ktoś ogląda dużo filmów to pilot to podstawa, pad średnio pasuje do tego lśniącego sprzętu RTV jak i lśniącej konsoli - pilot komponuje się z tym o wiele lepiej.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

pejotpe

New member
Bez reklam
Akurat pilot dla mnie to podstawa przy oglądaniu filmów - pad raczej jest mocno upośledzony w tej domenie funkcjonalności (za to pilot nie ma analogowych gałek, przez co można zapomnieć o nawigacji w przeglądarce - chociaż tutaj najlepsza jest klawiatura i mysz).

Co do "grubaski" - mam już uraz do obecnej mody ładowania sprzętu w "czarny lakier" - od tv do konsol - jest to cokolwiek niepraktyczne, jeśli ktoś nie lubi oglądać kurzu w pięć minut po przetarciu - w tym przypadku slim wygrywa (poza tym największą bolączką PS3 było podgrzewanie pasty termoprzewodzącej (i nie tylko) przez układy konsoli - mniejszy pobór mocy -> mniej ciepła wydzielanego -> mniejsza szansa na uszkodzenie.

W tej chwili kupowałbym zdecydowanie slima z dyskiem 250GB (jednak filmiki i demka oraz nowe gry szybko zapychają 80GB).
 

cyber78

Member
Bez reklam
Mimo braku wsparcia dla Linuksa (o czym ja, stary fanatyk piszę ze łzami w oczach) to teraz tylko Slim.

Nowa konstrukcja, procesor Cell/RSX wykonany wykonany w technologii 45/65nm (będzie jeszcze lepiej jak zrobią 45/45nm), nowsze układy scalone (np moduł HDMI Panasonic MN8647091 wspiera Dolby TrueHD i dts-HD MA po bitstream oraz sterowanie HDMI-CEC - z tym bambolo możesz olać pilota od PS3 i używać ten od TV).
Odkąd Unia zabroniła stosowanie lutów cynowo-ołowianych pojawiły się problemy z elektroniką (słynny YLOD jest tego najlepszym przykładem) - teraz udoskonalono stopy nieołowiane więc odsetek uszkodzeń tego typu powinien zmaleć.

Więc jeszcze raz, tylko Slim.
 

azet

Member
Bez reklam
w MM była jakaś promocja, 1399 zł , slim 250 gb, gra, i pilot,ale sprzedawca twierdziłże to jakaś jedno dniowa , bo rzeczywiście już jest po 1499 zł, zobaczymy może jeszcze coś wmyslą przed choinka, dziecku trzeba kupić ;) ,a ja skorzystam:bober:
 

mg30906

New member
Ale róznice sa minimalne , jeżeli są , ja bym Fata nie kupił (pewnie dlatego ze mi padł :) ) , Slim jest ładniejszy , cichszy , mniejszy i może będzie mniej awaryjny - choć w czytnikach blu-ray nic się nie zmieniło i sa takie same

A do tego co najbardziej mi sie podoba ma HDMI - CEC - z Toshibią działa super
 

gadulinho

New member
Bez reklam
koprus napisał:
fat szybciej ładuje filmy i gry od slim. gdzieś jest porównanie, jak znajde wrzuce link

Zależy od gry/filmu. Przykładowo w PSX Extreme sprawdzali jak długo instaluje się jakaś tam gra i było to pare minut krócej niż u FATA. Slimka jest szybsza wg. ich testu
 

mg30906

New member
Właczając konsole TV włącza sie sam i przestawia na HDMI2 - czyli mój kanał konsoli , wyłączając Tv nie muszę gasić konsoli wyłącza sie sama
niby pierdoła ale wygodna i brakowało mi tego , zwłaszcza że pilotem uniwersalnym nie moglem nic zrobić bo konsola działa na bluetooth
czy moge zrobic cos jeszcze nie wiem nie sprawdzałem

pzdr
 

mg30906

New member
Hmmm nie sprawdzałem, dzisiaj sprawdzę i dam znać po 22giej .
ale sądze że wystarczy przełaczyc na inny kanał Tv i zgasic wtedy kosola sie nie wyłaczy - zobaczymy


pzdr
 

sornat

Member
przy aktywowaniu funkcji HDMI control wyskakuje info ze w takich sytuacjach konsola sie nie wylaczy... nie sprawdzalem bo u mnie z philipsem 9604 ta funkcja nie dziala :(

co do pilota to Bambo nie masz racji - u mnie sie przydaje i to bardzo - przede wszystkim BR - poza tym wszystkie funkcje poza graniem obsluguje pilotem - tak mi wygodniej...
jakosc samego pilota (plastik) i wyglad nie powala...
a mi PS3 slim 250gb + U2 + pilot wyszlo za niecale 1000zł takze jestem baaaardzo zadowolony...
 
Ostatnia edycja:

mg30906

New member
A więc tak pilotem od Tosi, moge latać po XMB i uruchamiać wszystko oraz obsługiwać filmy blu-ray :) , pewnie grac też by się dało ale nie ma sensu sprawdzać ;)

ale faktycznie jak zgaszę tv konsola się wyłącz - moze to kwestia ustawień - popatrzę jeszcze

Logitech Harmony chociaż obsługuje TV nie che obsługiwać menu konsoli
moze trzeba coś pokombinować

pzdr
 

vasyndrom

New member
sornat napisał:
przy aktywowaniu funkcji HDMI control wyskakuje info ze w takich sytuacjach konsola sie nie wylaczy... nie sprawdzalem bo u mnie z philipsem 9604 ta funkcja nie dziala :(

co do pilota to Bambo nie masz racji - u mnie sie przydaje i to bardzo - przede wszystkim BR - poza tym wszystkie funkcje poza graniem obsluguje pilotem - tak mi wygodniej...
jakosc samego pilota (plastik) i wyglad nie powala...
a mi PS3 slim 250gb + U2 + pilot wyszlo za niecale 1000zł takze jestem baaaardzo zadowolony...

Ja osobiscie mam Philipsa 8404 i funckja hdmi control smiga az milo. Napewno masz wlaczona opcje EasyLlink w TV?
 

sornat

Member
vasyndrom napisał:
Ja osobiscie mam Philipsa 8404 i funckja hdmi control smiga az milo. Napewno masz wlaczona opcje EasyLlink w TV?
ok juz wiem o co chodzi - oprocz samego easy link musialem wlaczyc fukcje "pilot easy link" i teraz pilotem od tv smigam po xmb i reaguje tez na wlaczenie konsoli uruchomieniem tv - takze poprawiam swoj blad...
ale wylaczajac tv konsola dalej sobie smiga
 
Do góry