Gdzie obecnie najtaniej PS3

najdenoff

New member
Witam, Moze Pytanie Nie Jak W Temacie Ale Bede Wdzieczny Za Odpowiedzi.
Jestem Od Wczoraj Włascicielem Psp 3 80gb
Mam Gre Nfs Carbon-bylem Zdziwiony Jak Odpalilem I Nie Moglem Padem Skrecac , Hamowac, Przyspieszac Itp Chodzi Mi Bez Naciskania Przycisków-samym Ruchem Pada...trzebna Cos Ustawic? W Samej Konsoli W Ustawieniach Czy W Grze? Wibra Tez Nie Dzialala Choc Ja Wlaczylem W Opcjach W Psp3...a Moze Nie Wszystkie Gry Obsluguja Te Bajery?:) Carbon Ma Pare Lat.
Z Góry Dziekuje Za Wskazówki 8i Pozdrawiam.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Musisz ustawić w grze, dziwne, że domyślnie jest to włączone.
Wibracji może ta gra nie obsługiwać.

A tak na marginesie to co Twój post ma wspólnego z tematem gdzie obecnie najtaniej kupić PS3?

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Buria

New member
W Saturnie za 1599 zł można promocyjnie kupić Ps3 (80gb,1pad) +Killzone2, Fifa09, NFS:Undercover.

Czy waszym zdaniem ta oferta sie opłaca?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
300 zł za te gry raczej max dostaniesz przy sprzedaży.
Konsola wychodzi zatem 1300 zł.
Jak to się ma do innych ofert na rynku?

Pozdrawiam,
 

Bambolo82

Banned
Ten zestawik PS3 z 3 grami za 1600 zł to taka sobie okazja.

Fifa 09 i NFS Undercover to raczej słabe gry, które chodzą na allegro za kilkadziesiąt złotych. Są po prostu słabe i pomimo niedawnej premiery szybko straciły na wartości. Ostatnio na PSN pojawiło się darmowe DLC do NFS Undercover (to też o czyms świadczy, bo DLC dobrych gier są z reguły płatne), ale to i tak nadal baaardzo słaba gra.

Killzone 2 to bardzo dobra gra, ale tylko dla tych którzy lubią sieciowe strzelaniny, bo tryb single player jest raczej przeciętny w tej grze. Multi w Killzone 2 to mistrzostwo i fun na setki godzin, a single daje 8 godzin dobrej zabawy w znakomitej grafice/audio i koniec. Killzone 2 chodzi teraz na allegro w granicach 120-130 zł.

Żeby ten zestaw był atrakcyjny cenowo, powinni dorzucić drugiego pada, który wcześniej czy pożniej przyda się jak zechcesz pograć z kolegą.

Prawda jest taka, że importowany sprzęt podrożał z uwagi na słabą złotówkę i teraz trudno znależć ciekawą promocję PS3. Parę miesięcy temu można było wyrwać PS3 40 GB za 1000 zł lub zestawy z 80 GB dyskiem z grami i dodatkowym padem za 1400-1500 zł. Teraz to lipa jest.
 

cyber78

Member
Bez reklam
MM promocja

Nowa promocja w MM, od 29 Maja:
PS3 80GB+ pad DS3 + inFamous + film Spiderman 3 + pilot za 1499zł
 

Krzyszta

Klub HDTV.com.pl
VIP
Warszawa,Wrocław,Katowice,Czeladź,Chorzów,Zabrze-tyle sprawdziłem,ale chyba w kazdym.
P.s. Oferta do 1.06
 

cyber78

Member
Bez reklam
drosophilia napisał:
to moze napisz jeszcze w jakim miescie w mm ta promocja

To jest MM, wiem że oni nie maja wszędzie identycznej promocje ale sprawdziłem na stronie kilka lokalizacji i wszędzie się to pojawiło więc nie wymieniałem, doszedłem do wniosku, że jak ktoś będzie zainteresowany to sobie sprawdzi gdzie w pobliżu MM oferuje tą promocję.
 

cyber78

Member
Bez reklam
drosophilia napisał:
szkoda, ze nie sprzedaja samej konsoli 80 gb z dual shockiem 3 za ok 1200 zł, wtedy bym na pewno wzial:)
chyba że kupisz ten zestaw promocyjny i sprzedasz grę, film i pilota jest szansa że zejdziesz do 1200 za sama konsolę.
 
D

djrobus

Guest
w radiowej reklamie MM ("Trójka") słyszałem, że w tym zestawie promocyjnym jest jeszcze kabel hdmi:)
 

dustone

New member
najdenoff napisał:
Witam, Moze Pytanie Nie Jak W Temacie Ale Bede Wdzieczny Za Odpowiedzi.
Jestem Od Wczoraj Włascicielem Psp 3 80gb
Mam Gre Nfs Carbon-bylem Zdziwiony Jak Odpalilem I Nie Moglem Padem Skrecac , Hamowac, Przyspieszac Itp Chodzi Mi Bez Naciskania Przycisków-samym Ruchem Pada...trzebna Cos Ustawic? W Samej Konsoli W Ustawieniach Czy W Grze? Wibra Tez Nie Dzialala Choc Ja Wlaczylem W Opcjach W Psp3...a Moze Nie Wszystkie Gry Obsluguja Te Bajery?:) Carbon Ma Pare Lat.
Z Góry Dziekuje Za Wskazówki 8i Pozdrawiam.

Jejku co ty masz z tymi dużymi literami i Psp3?

-sixaxis działa tylko w paru grach i nie ma takiej precyzji jak gałki w padzie,jak obsługuje to raczej jest informacja na pudełku lub w samej grze ,a i nie ma takiej precyzji jak gałki w padzie
-wiracje są w wiekszosci gier ale czy carbon je ma to nie wiem

A jak chcesz grać sterując kontrolerem to kup sobie Wii.
 
Do góry