Gdzie obecnie najtaniej PS3

Lorenzo

New member
Sam się przymierzam do zakupu, jednak nie sądzę, żeby podnieśli cenę, to tylko spowolni i tak nie najlepszą sprzedaż konsoli, poza tym podobno na kwiecień jest przewidziana obniżka o 100$ - co najwyżej z powodu słabej złotówki cena w Polsce pozostanie bez zmian.
Na piątek natomiast jest przewidziana premiera nowego Residenta, może będzie przy okazji jakaś dobra promocja.
 
Ostatnia edycja:

Kilmar

New member
Kilmar napisał:
[FONT=&quot]za 1299 na Allegro
- zestaw z Killzone
- zestaw z Resistance i Uncharted

za 1399
- zestaw z Killzone 2 PL + Gra PS3 Ratchet & Clank Tools of Destruction +JOYSTICK LOGITECH WM GAMEPAD Cordless Precision PS3

za 1474
- zestaw z + 2 PADY DUALSHOCK + 2 GRY (RATCHET&CLANK i HEAVENLY SWORD)[/FONT]
Ja jako lajkonik w sprawach PS3 muszę zadać to pytanie - który zestaw byście wybrali
Ja jestem "najbliżej" tego z DS i logitechem i killzonem oraz rarchet&clank (pewnie wymienię jak się da na coś innego)
 

Kilmar

New member
Czy mi się wydaje czy właśnie wszystko podrożało o ok 200pln?

Chyba niestety mi się nie wydaje ;-( Jeśli by ktoś wiedział o jakiejś 'okazji' to niech proszę da znać (nie chodzi mi bynajmniej o sprzęt, który "spadł z ciężarówki")
 

zbynio81

Member
Może wyjdzie pakiet konsoli PS3 z gra Resident Evil w Polsce-ktoś coś wie na ten temat????????

tak jak to mialo miejsce z X-klockiem (czerwony kloc z gra za 1499zł MM).
I kto tu mówi ze jest Microsoft tani:confused:

PS3 calkiem niedawno (styczen lub luty) w wersji 40gb bylo w "nie dla idiotów" za 999zł:eek:k:
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
<kilmar> - niestety przykro mi ale po weekendzie i dzisiejszej aktualizcji stanow magazynowych ps3 40gb - bo o tej wersji mowilem w cenie 199 f jest juz nieosiagalna.... (moze teraz pokaze sie w Polsce na Allegro...-ktos chyba "zczail" temat i lyknal wszystko-bylo 7 sztuk ostatnio:D) teraz sa juz tylko 80gb + 2 gry za 280 ....
aha- na ebay nie zawsze jest tak tanio...- lepiej uzywac ang.przegladarek cenowych lub czasem jeszcze lepiej "grzebac na piechote"...
duza ilosc firm bez problemu rozsyla po europie (oczywiscie nie wszystkie-trzeba sprawdzic zawsze opcje dostawy) - calkiem niezle oferty trafiaja sie na amazon .uk i tu z reguly nie ma problemow z wysylka

pozdrawiam
 

zbynio81

Member
to ze ceny sa takie to tylko po to BEAMER zeby jeleni złapac a potem promocje
znajoma pracuje w "nie dla idiotów" i wiem coś o ich działaniu oraz innych wiekszych marketow elektronicznych
Powiedz mi kiedy np. ceny telewizorów wzrosły? jak kupywalem sam plazme to wszyscy sprzedawcy zeby tylko wcisnac kit mowili ze telewizory wzrosna jeszcze odnosnie ceny--i g@#$!...
:krol: kiedys PS2 tez kosztowal prawie 2 tysiaki i jakos tendencja byla spadkowa

to ze złotówka jest słaba powoduje tylko wstrzymanie wiekszego spadku cenowego.

Tak wiec nie bawmy sie w proroków bo od 15 lat nie pamietam takich dziwnych zjawisk podwyzki cen na konsolach (i nie tylko)
No chyba, ze ktoś prowadzi sklep i głosi takie duperele :grin:
 

beamer

Banned
Nie prowadze żadnego sklepu, ale:

- mój projektor Benq w500 taniał i taniał, aż kosztował tylko 2150 zł w wakacje 2008 r. (najtańsze euro) a teraz z powrotem kosztuje co najmniej 2800 zł :???:,
- mój amplituner Yamaha RX-V663 taniał i taniał, aż kosztował tylko 1450 zl w wakacje 2008 r. (najtańsze euro) a teraz z powrotem kosztuje co najmniej 1860 zł :???:

Na allegro jest już masę ofert łysej PS3 80 GB za ok. 1400 zł co jest ewidentnie wzrostem ceny.

W wakacje 2008 r, $ zjechal do prawie 2 zł, a teraz jest po prawie 3.5 zł, czyli sprzęt, którego sprowadzanie z Chin rozlicza się w $ podrożał w przeciągu 5-6 miesięcy dla importera prawie o 70-80%!!! SZOK!!! To musi mieć odbicie w cenach złotówkowych, pomimo ustawicznego tanienia elektroniki. Żaden sprzęt, w tym PS3 nie tanieje w tempie aż 70-80% co 5-6 miesięcy. Przykro mi, ale Polaków będzie stać na coraz mniej elektroniki, przynajmniej póki trwa osłabienie złotówki lub w Polsce nie wprowadzą Euro.
 
Ostatnia edycja:

zbynio81

Member
no to będzie kryzys i wówczas ceny spadną
to co dzieje sie na Allegro to wedlug mnie czysty szał:
w empiku konsola jest za 1350zł z gra LITTLE BIG....
w sklepie innym w Olsztynie konsola 80 gb z 3 grami za 1350zł
wolny rynek :eek:k: ropa juz tanieje :grin:
 

beamer

Banned
Miejmy nadzieje, że się mylę, bo nikt nie lubi drożyzny ;). Oby tania ropa pomogła.

Faktycznie, sieci typu Mediamarkt lubią robić sztuczną psychozę i kłamliwie straszyć że "taniej już nie będzie" "do wyczerpania zapasów" etc. Tyle, że teraz to co się dzieje ze złotówką, to coś naprawdę wyjątkowo złego. Spadek siły nabywczej złotego jest naprawdę dramatyczny. Smutna prawda.
 
Ostatnia edycja:

Kilmar

New member
nie no - nic nie drożeje :p:p
W zeszłym tygodniu
[FONT=&quot]za 1399 zestaw z Killzone 2 PL + Gra PS3 Ratchet & Clank Tools of Destruction +JOYSTICK LOGITECH WM GAMEPAD Cordless Precision PS3
W tym u tego samego sprzedawcy - bez kontrolera i 100PLN drożej


Od kilku dni dopytuję się co kupić (zestaw) i gdzie i jakoś nikt dobrych cen nie widzi

[/FONT]
 

actchris

New member
Już wkrótce możliwa jest obniżka cen konsoli PlayStation 3. Powodem spadku cen może być coraz silniejsza presja, jaką na koncern Sony wywierają producenci gier, dla których aktualny poziom sprzedaży PS3 nie jest zadawalający. Według nich słaba sprzedaż konsoli skutecznie ogranicza sprzedaż gier - w efekcie wielu producentów rezygnuje z wydawania tytułów wyłącznie na PS3, które mogłyby wpłynąć dodatnio na popularność konsoli. Sony ma świadomość, że argumenty wydawców gier nie są chybione - kiedy w październiku 2007 roku cena PS3 została obniżona o 100 USD odnotowany został prawie dwukrotny wzrost sprzedaży konsoli, co nie pozostało bez dodatniego wpływu na rynek gier. Według analityków Sony obniży cenę swojej konsoli, w obawie przed odwróceniem się producentów gier od PlayStation 3.

http://twojepc.pl/news18579.html
 

zbynio81

Member
spekulanci zawsze sa i beda. jezeli chce sie kupic konsole nalezy na obecna chwile "zlookać" najtansza oferte i KUPIĆ.
gdybysmy wiecznie czekali na obnizke cen ktora napewno kiedys bedzie to dzisiaj szukalbym konsoli PS 2 a nie PS3.
 

bananoke

New member
zbynio81 napisał:
spekulanci zawsze sa i beda. jezeli chce sie kupic konsole nalezy na obecna chwile "zlookać" najtansza oferte i KUPIĆ.
gdybysmy wiecznie czekali na obnizke cen ktora napewno kiedys bedzie to dzisiaj szukalbym konsoli PS 2 a nie PS3.
hahaha :D rozłożyles mnie na lopatki w tej chwili :D ale cos w tym jest :eek:k:
 
Do góry