Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

[Raccoon]

New member
Bez reklam
I to racja :) każdy lubi coś innego. Poza tym jest jeszcze jeden fakt: jakość obrazu ZAWSZE jest lepsza w 2d :)

Pytanie czy zawsze warto:
- dopłacić do ceny filmu,
- bawić się ustawieniami tv,
- dokupić okulary 3d,
- oglądać film z plastikiem na twarzy,
- mieć gorszy obraz...

...żeby mieć pełnię wrażeń w 3d.

Dla mnie warto ale rozumiem też osoby, które uważają inaczej :) Osobiście chciałbym w 3d lepszej jakości obrazu, większej płynności i braku okularów.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja lubię 3d ale osobiście uważam że nie warto jest dopłacanie do filmów 3d w każdym przypadku a najgorzej mnie już irytuje kiedy ludzie nie mają wyboru bo nasz mega super dystrybutor daje nam możliwość jedną 2d/3d w jednym. Już nie wspomnę że to on decyduje o tym czy wyjdzie Br w RP bo może im się nie sprzedać i wtedy film wychodzi tylko na dvd ..
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Pełna zgoda, to my sami powinniśmy decydować czy chcemy zakupić film 3d czy 2d, a nie odgórnie narzucić klientowi aby zakupił droższy film 3d jak nie ma np. na niego ochoty....;-( Jeśli chce oglądać dany film w 2d to taki kupuje a nie muszę kupić cały pakiet 2d/3d a w domu mam tylko np TV 2d to po kiego grzyba mi ta płyta 3d....;-/
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie, ale zdajecie sobie sprawę, że sporo używek w sieci to piraty.
Mowa szczególnie o tych bez pudełek, płyty mają nadruki i wyglądają dla laika idento.
Zresztą nasz wątek filmowy, zaczął się właśnie od pirata "Avatara" kupionego w sieci.
 

olejx

New member
Właśnie zamówiłem na stronie empiku Predator Trylogia + maska za 104,49pln.
Czy ktoś posiada to wydanie? jak z jakością?
Pozdrawiam
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Właśnie zamówiłem na stronie empiku Predator Trylogia + maska za 104,49pln.
Czy ktoś posiada to wydanie? jak z jakością?
Pozdrawiam

Ja mam. Jeżeli zbierasz filmy ( do kolekcji) , to śmiało. Wygląda fajnie. Z jakością już tak dobrze nie jest. Pojedyncze wydania "Predator" są lepsze. W tym wydaniu ( MASKA) , "Predator 2", to masakra. Chyba DVD ma lepszy obraz i dzwięk. 1 oraz 3 może być. A i tak pojedyncze wydania biją ten zastaw na głowę.
 

olejx

New member
SAVRON Dzieki za info w takim razie jutro anuluje zamówienie po co mi taka kicha. Co warto kupić aby przetestować 7.1?
Pozdrawiam.
 
Do góry