[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

bubafat

Active member
Bez reklam
No. A Netflix z DD+ tuz tuz.
Chyba, ze uzyjecie DNS switchera/proxy i ustawicie na JAp, to dostaniecie kilka tytulow z polskimi napisami albo lektorem juz teraz.
Poki co bez Atmos ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja tam nie mam ciśnienia na Netflixa.To "tylko" seriale w 4K,które po moim sortowaniu,jako te najlepsze i tak słabo wypadają...:wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie gdzie mogę zakupić jakieś extra figurki dla ozdoby kina domowego?
Armanig ty masz super.
Lubię terminator, resident, obcy, predator

Te dobrze wykonane są najdroższe.Wejdź sobie na stronki "Hot Toys", "Sideshow"...
....dobre figurki to 1000 zł w górę...

Ja kupowałem na zagranicznych aukcjach, głowa T800 ("chrom", a są dwie wersje, druga tańsza "combat) trzeba dać (w zależności od wersji) 2.5 - 5tyś., mowa oczywiście o Sideshow, a nie jakiejś chińskiej podróbce, natomiast druga również Sideshow - popiersie 5tyś.
Predator już jest tańszy, 1500-2000zł.

Świetna jest też Terminatrix, idealny do kompletu, ale cena równie wysoka.

Teraz ceny będą rosły z uwagi na nową odsłonę filmu Terminator Genesis.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, to siostra Termisia ;)

Od lewej, Termiś combat, Termisiowa, a następnie Termiś chrome limited edyszyn który stoi u mnie i straszy teściową:

terminatrix.jpg
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Znalazłem panowie taka stronkę z figurkami i zainteresowały mnie z Terminatora i batman

Aliensgroup.pl

Panowie a gdzie. Mogę zakupić super figurkę z piłkarzem Cristiano Ronaldo jestem jego fanem
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Armanig mam pytanko do ciebie szczere nie obraz się możesz odpisać priv ale ile dałeś za cały zestaw calutki z kinem domowym tv figurki i wszystko? Pewnie sporo pitachow$$$$
Sam niebawem kupuje mieszkanie i właśnie robię full service u siebie w stołowym wiec pytam bo też sporo wydam tylko ja metraż 20m2
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig mam pytanko do ciebie szczere nie obraz się możesz odpisać priv ale ile dałeś za cały zestaw calutki z kinem domowym tv figurki i wszystko? Pewnie sporo pitachow$$$$
Sam niebawem kupuje mieszkanie i właśnie robię full service u siebie w stołowym wiec pytam bo też sporo wydam tylko ja metraż 20m2

Ja wiem że Armanig ma fany sprzęt i jest przystojny :mrgreen::grin::wink: ale czy przypadkiem nie powinieneś zacząć od podstaw ? :wink:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Znalazłem panowie taka stronkę z figurkami i zainteresowały mnie z Terminatora i batman

Aliensgroup.pl

Panowie a gdzie. Mogę zakupić super figurkę z piłkarzem Cristiano Ronaldo jestem jego fanem

Są ale tylko tzw customy. Musiał byś szukać na ebay ale z podobizną Ronalda mało mają wspólnego. A Hot Toys czy Shideshow nie bawią sie w sportowców.
Poza tym można mieć fajne figurki nie tylko z HT czy SS, są też inne tańsze a też wyglądają fajnie ;) Mam na myśli tu starę nece 18 cali ;)

Tvmania zerknij na forum AG AliensGroup :: Strona Główna zobacz co ludzie mają ;)
zobacz też mój wątek ;) AliensGroup :: Zobacz temat - Kolekcja Rea


Ja wiem że Armanig ma fany sprzęt i jest przystojny :mrgreen::grin::wink: ale czy przypadkiem nie powinieneś zacząć od podstaw ? :wink:

na avatarze ma fajne cycki nawet ;)
 
Do góry