[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

Bipo

Active member
Bez reklam
Oj tam, oj tam potem wstwisz następne zdjęcia i zrobisz korektę. ..:) a my nacieszyć oczy aktualnym stanem...;-)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Oj tam, oj tam potem wstwisz następne zdjęcia i zrobisz korektę. ..:) a my nacieszyć oczy aktualnym stanem...;-)
:cry::cry::cry::cry: Proszę bardzo. Może za miesiąc w końcu skończę i poukładam to wszystko. Mam już tego dosyć , prawdę mówiąc. :cry: Kabli, central, tylne i td. Zmieniam na podstawkowe. W takim małym pokoju , ten zestaw to przesada. I niech mi tutaj nikt nie przekonuje że na 13 m.k taki zestaw to frajda, dobrze brzmienie i td. Ch....j to prawda! Za głośno, za mocno i bez sensu. Rzekłem.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Mnie w czasie seansu taka ilość gadżetów pewnie by rozpraszala, ale kurna.... CO ZA KLIMAT :) BRAWO!

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Bipo

Active member
Bez reklam
:D Zmienili , tylko że nie lokalizacje a ścianę. Wiszą z tyłu nad sofą.
Tak nikt i nie zauważył mojego wypasionego"Apple":mrgreen::mrgreen:
Savron szacun chłopie za kolekcje:shock::shock: Na żywo podejrzewam że ona jeszcze bardziej robi piorunujące wrażenie. .
Piękne te predator i obcy...:) jeszcze raz bravo ;-)

PS. Savron nie myślałeś aby zamienić tą szafkę pod TV ze sprzętem na jakąś dedykowaną i zrobioną pod wymiar? Ze zdjęcia ona bardzo dużo miejsca zajmuje a jak byś zrobił typowo pod zabudowę sprzętu zrobiło by Cię troszkę więcej miejsca z przodu.....;-) Jeśli się nie mylę to są kolumny Jamo s606 z basowcem po boku...? Jak tak to czym prędzej bym zamienił je na jakieś fajne monitorki bo one potrzebują dużo miejsca..;-) Miałem te Jamo w kawalerce i strasznie się męczyły i dudniły po przeprowadzce do salonu wielkości samej kawalerki dopiero odżyły....
 
Ostatnia edycja:

Tvmania

New member
Bez reklam
Panowie gdzie mogę zakupić jakieś extra figurki dla ozdoby kina domowego?
Armanig ty masz super.
Lubię terminator, resident, obcy, predator
 
Do góry