[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

Savron

Well-known member
Bez reklam
No to rewelacja, chciałem coś takiego (prawa strona):

box.jpg
Witam Was. ARMANING, to kawałek twoje kolekcji? :smile:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja zauważyłem,bo jeszcze dość trzeźwy byłem :razz: ...ale teraz jak patrzę na tą kolekcję to jest znacznie większa :-D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, nie to nie moja kolekcja, ale też mam sporo wydań zagranicznych, natomiast LOTR na pewno nie ma, ale, ale...
To moja skromna kolekcja, jeszcze ze 30szt. leży na podłodze.
Postawiłem tego babola (Powrót do przyszłości) frontem w poziomie i do niczego nie pasuje ;)
arm.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobra,dobra,nie ściemniaj.Rocco i dziewczyny z jedną nogą na klamce a drugą na żyrandolu i do tego Atmos :razz:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak na poważnie to całkiem spora kolekcja :)
Teraz już chyba bardziej się zastanawiasz co kupować i nie bierzesz wszystkiego jak leci,tylko dlatego bo jest promocja ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Muszę chyba kupić jakąś dobrą produkcje przyrodniczą i przetestować.
Teraz są interakcje na płytach jak BD pod sieć podlączysz ;)
Co do filmów, to ja sporo pożyczam (łem), połowa do mnie nie wróciła, a ja nie jestem z tych co się upominają, zdarza się, że ponownie uzupełniam kolekcje, bo zwyczajnie lubię wracać do niektórych pozycji. Moim zdanim jest pewien pakiet filmów które warto mieć, ja już je mam, a reszta to już niedobitki, lub faktycznie dobre produkcje.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja zapisuje co i komu jak już musze pożyczyć. Ludzie są bezczelni, generalnie staram się nie ruszać płyt blu ;) nie mam i nie pożyczam ;P
 
Do góry