[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja dziś kupiłem pozycje 100 i 101 jak się później okazało :)
Jakbym Kolegom z forum nie sprzedał 27 pozycji i Tacie nie oddał kolejnych kilkunastu to bym się zbliżał do 150 :) a nigdy nie kupuje filmów których nie chcę obejrzeć. Bo np. są w dobrej cenie. Tylko selekcja :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja dziś kupiłem pozycje 100 i 101 jak się później okazało :)
Jakbym Kolegom z forum nie sprzedał 27 pozycji i Tacie nie oddał kolejnych kilkunastu to bym się zbliżał do 150 :) a nigdy nie kupuje filmów których nie chcę obejrzeć. Bo np. są w dobrej cenie. Tylko selekcja :)

normalne podejście ;P
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
By nieco zrelaksować towarzystwo lekka dawka humoru.
Przedstawiam niemałą kolekcję filmową mojego syna, a i figurki kolekcjonerskie też są. Na fotce tylko cześć figurek :D
Wklejałem już kiedyś ilość płytek, ale teraz w końcu pokój skończony po generalnym remoncie, więc mogę pokazać jak to finalnie wygląda.
TV 42 cale, zestaw audio Uppleva 2.1 z Blu-ray
 

Attachments

  • DSC07300 (Medium).jpg
    DSC07300 (Medium).jpg
    38,1 KB · Wyś: 55
  • DSC07302 (Medium).jpg
    DSC07302 (Medium).jpg
    31,7 KB · Wyś: 57

SebaK1205

New member
Bez reklam
Patrząc na Wasze galerię... to moja wygląda skromniutko. Oto ona:
DSC_0416.jpg
DVD to zbieranka sprzed kilku lat i parę nowszych tytułów. Blu-Ray kupuje dopiero od paru tygodni...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
By nieco zrelaksować towarzystwo lekka dawka humoru.

Fajne gadżety na suficie, autolampy ;)
Co do reszty, widzę że obecnie dominują auta, ale zanim się obejrzysz, młody będzie odklejał i zmieniał fototapety bliższe tatusiowi, if you know what I mean ;)

Patrząc na Wasze galerię... to moja wygląda skromniutko. Oto ona:
View attachment 10772
DVD to zbieranka sprzed kilku lat i parę nowszych tytułów. Blu-Ray kupuje dopiero od paru tygodni...

Biorąc po uwagę, że dopiero zaczynasz przygodę z filmami na BR, to i tak uważam, że szybko Ci ta kolekcja rośnie. Oby tak dalej ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Fajne gadżety na suficie, autolampy ;)
Co do reszty, widzę że obecnie dominują auta, ale zanim się obejrzysz, młody będzie odklejał i zmieniał fototapety bliższe tatusiowi, if you know what I mean
Na początku był pomysł z bohaterami filmu Cars, ale młody szybko dał do zrozumienia, że on już woli prawdziwe auta, więc powinne mu wystarczyć jeszcze na pierwsze lata szkoły. Choc sam niedawno mi się zwierzył, że się zakochał (5 lat), ale ja takich tapet jak masz na myśli nigdy nie wieszałem. Byłem bardzo grzeczny, miałem pochowane w szafkach :D
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Krzysztof super pomysł, nie wiedziałem i nie pomyślałem że tak tv można schować w taką zabudowaną szafę :)
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Biorąc po uwagę, że dopiero zaczynasz przygodę z filmami na BR, to i tak uważam, że szybko Ci ta kolekcja rośnie. Oby tak dalej ;)

W tej chwili nie trudno budować kolekcje BR, kiedy zaczynam od początku, a tytułu na których mi zależy kupuje po 20-30 zł. Przypuszczam iż tempo rozrostu kolekcji niedługo się znacznie spowolni...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie, jak kiedyś kupiłem kilka lat temu pierwszy czy drugi film to było niemal święto, drogie święto, a w tym roku kolekcja urosła chyba o 90% ;)
Krzysztof super pomysł, nie wiedziałem i nie pomyślałem że tak tv można schować w taką zabudowaną szafę :)
Taki był zamysł, w sumie kilka tygodni oczekiwania na płyty, drukarnię i szkło, kilka dni roboty po nocach, ale warto było. Po bokach jest to oczywiście normalna szafa, a ze przez lata ilość zabawek urosła tak, że spokojnie można by otwierać przedszkole to raz dwa do szafy i jest porządek ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry