[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Jeżeli znasz Angielski , możesz brać w ciemno. Bardzo dobry obraz jak na "remark". Dzwięk niestety tylko TrueHD. Wydanie "Ultraviolet". Samych dodatków na 3 godziny. Kupiłem niestety na Allegro. Ale nie aż tak drogo. Polecam. Tym bardziej że Steelbook.
A czemu "TYLKO" trueHD? Przecież to ten sam poziom co DTS HD-MA. Tyle, że od konkurencji :)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
A czemu "TYLKO" trueHD? Przecież to ten sam poziom co DTS HD-MA. Tyle, że od konkurencji :)

Nie w tym wątku napisałeś , "RACCON" )))). Podałem takę info , bo mam duże wątpliwości w tym że to ten samy poziom)))). Jednak będzie upierać się, że to ni to samo. Ale jeżeli jestem w błędzie , to sorki.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Savron gratuluje ;)
Ten 10.000 BC jak wypada dzwiękowo? To jest chyba jedyny tytuł którego od lat mi brakuje w kolekcji. Pamiętam że kiedyś miałem trailer z tego filmu i był świetnym materiałem do testowania. Jeden z fajniejszych trailerów.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Savron gratuluje ;)
Ten 10.000 BC jak wypada dzwiękowo? To jest chyba jedyny tytuł którego od lat mi brakuje w kolekcji. Pamiętam że kiedyś miałem trailer z tego filmu i był świetnym materiałem do testowania. Jeden z fajniejszych trailerów.
Dziękuje "Armanig". Chyba tylko my z tobą i jeszcze "REANIMATOR" wiemy co to znaczy zbierać tę "figurki". :D Dobrej klasy kino domowe stoją na pólkach "zamrożone" w "plastiku". Ale mi daleko do twoje kolekcji. :) Co do 10.000 BC , wydanie "ultraviolet", masa dodatków, dzwięk Dolbi TrueHD. 5.1. , format 2.4-1 . Ale w tym filmie nie ma dużo efektów dzwiękowych. Napewno to nie "Transy". Można mieć w kolekcji. Polecam. Tylko kupuj steelbook w białym opakowanie , bo jest jeszcze inne , które nie jest take dobre.
 

eedviking

Banned
:) Widzisz "Viking"? Ten Pan to dopiero ma:-o. To się nazywa się KOLEKCJA!! WOW!!!

No niezła, nawet powiem, o w morduchnę! ;) :D

Na marginesie, też zbierałem figurki, ale wyprzedałem, zostawiłem tylko coś z Gwiezdnych Wojen i Williama G3 z Resident Evil 2. Zdjęcie tylko pokazowe. ;)

WilliamG3-1.jpg
 

malin1976

Member
To i ja się pochwalę . W zasadzie brakuje mi już tylko kilku niedostępnych hitów takich jak Człowiek Słoń czy Hair . Do tego ostatnio wydawcy ogłupieli i wydają filmy na dvd w kartonowych pudełkach nadających się jedynie na podpałkę do grilla . Czekam na normalne wydania filmów Wyścig , Witaj w klubie , Kapitan Phillips , Grand Budapest Hotel czy Wilk z Wall Street .
 

Attachments

  • DSCN0804.jpg
    DSCN0804.jpg
    1 MB · Wyś: 66

malin1976

Member
Dvd oczywiście . Wszystkim powtarzam że filmy na niebieskim nośniku mają normalne ceny . To moje zarobki nie są normalne ;) No i wielkość tv - musiałbym kupić coś powyżej 40 cali aby zacząć zbierać blu-ray .
Do ostatniego rzędu czyli tutaj ten po prawej się nie przyznaję - filmy żony ;)
 

NormanES

New member
No i spadł. Ultima ma po 55 a chociażby media po 70. Warto przed zakupem posprawdzać ceny bo obecnie prawie każdy film można gdzieś "upolować" z mniejszym bądź większym rabatem. Nie mówię o ostatnich okazjach typu Real bo tam to dopiero jest klawo :p
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Panowie............... ja nie napisałem "Pacific Rim" tylko "Pacific". Serial HBO. I to jest REWELACYJNA cena.

A Pacific Rim kupiłem nowy za 30 zeta :)
 
Do góry