[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

alkebab

New member
Braciak dzisiaj przywiozl dla mnie od anglikow za niecale 9 funtow.
Wersja dwuplytowa 3D + 2D. Bez napisow ale przeca tam wiecej muzyki niz gadania :p
 

Attachments

  • 20140914_211309.jpg
    20140914_211309.jpg
    159,3 KB · Wyś: 307

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam, mistrzostwo!
Do tego rewelacyjna jakość audio. Bombowe wydanie i pomysł na koncert, zresztą kilka msc. temu opisywałem gdzieś wrażenia.
Obowiązkowa pozycja.
 

Henry

Active member
Bez reklam
A ja łyżkę dziegciu doleję do tego miodu ;)
Gdyby była możliwość wyboru samego koncertu to byłoby 100 na 100, tak to jest 99 na 100 :)
poza tym jest tak jak piszecie....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mogli dać taki wybór, ale i tak jest dokładnie 99/100 :)
Mi taka forma prezentacji bardzo się podoba, ale nie wiem czy nie ma możliwości pominięcia tych wstawek, chyba wystarczy przeskakiwać na następny rozdział, głowy nie dam.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Niestety nie ma, kawałki zaczynają się "wstawką filmową", o ile za pierwszym czy drugim razem byłem zachwycony takim połączeniem, to teraz często mam ochotę obejrzeć sam koncert. Ale jest rozwiązanie, można wyłączyć TV i słuchać samej ścieżki ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No tak, jeżeli ktoś chce wracać do koncertu to może to być irytujące, ale scena w garażu jak Hetfield podjeżdza bryczką, czy też przejscie korytarzem bezcenne ;) To akurat mogę oglądać bez końca.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Aby wątek nie umarł śmiercią naturalną i z waszego pozwolenia wklejam::popcorn:
Moja "ściana płaczu" i upolowany Steelbook"i :-o
 
Ostatnia edycja:

Liter1979

Member
Bez reklam
Gorączka !!! Pewnie nie nasze wydanie, bo nasi dystrybutorzy... szkoda gadać !!! Gdzie kupiłeś ? Mógłbyś coś napisać o tym wydaniu ?
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli znasz Angielski , możesz brać w ciemno. Bardzo dobry obraz jak na "remark". Dzwięk niestety tylko TrueHD. Wydanie "Ultraviolet". Samych dodatków na 3 godziny. Kupiłem niestety na Allegro. Ale nie aż tak drogo. Polecam. Tym bardziej że Steelbook.
 
Do góry