Firma Sony prezentuje ulepszone serie telewizorów XE94 i XE93-linia 2017r.

barburian

New member
Bez reklam
Już były pierwsze promocje na modele XE90, można było kupić
75 cali za 15900, a 65 cali za 9500 i myślę że na koniec roku dużo taniej
nie będzie niż te ceny
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Dziś , tj. 05 lipca 2017 r. na konkurencyjnym forum HDTV Centrum Polska opublikowano test telewizora Ultra HD firmy Sony KD-55XE9305 . :|
Trochę późno , ale moim , skromnym zdaniem warto się z nim zapoznać .
Test o którym informuję , podkreśla wysoką jakość wyświetlanego obrazu i wykonania tego telewizora firmy Sony . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

nomnom

New member
55xe9005 był za 7000, teraz już 6499, myślę (mam nadzieję :D), że w okolicy świąt zejdzie w okolice lub nawet poniżej 6000 i wtedy go sobie wezmę, ale też się zastanawiam nad 55xd9305, cena to 5500 tylko nie wiadomo, jak będzie z dostępnością pod koniec roku oraz ewentualnie 55B6J bo jego cena też ślicznie spada, pod koniec roku będzie jeszcze lepsza bo święta, promocje, wyprzedaże + konkurencja ze strony innych producentów.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jedno jest pewne bez względu co wybierzesz to warto czekać :) Tylko gdzie Ty masz te nowe zapakowane - nieruszane :) XD 9305?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To mocną alternatywa będzie Oled Philipsa 55Pos 9002 na nowej matrycy 2017.

Pod warunkiem że ktoś chce mieć oleda.. ja do czasu kiedy na 100% nie będę przekonany do tego, że jakieś logo po pewnym czasie mi nie wyskoczy na tv to oleda nie kupię.. Ewentualnie jak będę miał zapisu w gwarancji że bez względu co i ile się ogląda jak coś takiego się stanie to podlega taka usterka gwarancji - wtedy można pomyśleć o oledzie. Oczywiście to moje zdanie. A na razie to przy oledach wszyscy Producenci informują o tym czego nie powinno się oglądać i wiadomo co będzie jak coś takiego się stanie np po roku użytkowania tv.
 

rl0infeck

New member
55xe9005 był za 7000, teraz już 6499, myślę (mam nadzieję :D), że w okolicy świąt zejdzie w okolice lub nawet poniżej 6000 i wtedy go sobie wezmę, ale też się zastanawiam nad 55xd9305, cena to 5500 tylko nie wiadomo, jak będzie z dostępnością pod koniec roku oraz ewentualnie 55B6J bo jego cena też ślicznie spada, pod koniec roku będzie jeszcze lepsza bo święta, promocje, wyprzedaże + konkurencja ze strony innych producentów.


Mogę ci sprzedać mojego . Kupiłem w Październiku 2016. Wszystko działa . 3D nie używam a jest mi trochę za ciemny obraz , potrzebuje jaśniejszego dlatego wole tegoroczny model . Jak chętny to pisz na priv


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

jaro0508

Member
A B6j wcale nie jest taki zły :) Ciekawe kiedy Sony sie obudzi i dojdzie do wniosku ze nie tyle jest wart ich TV ile by chcieli ale ile nabywca jest w stanie zapłacić :)
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Na kilka dni "drgnęła" cena za telewizor Ultra HD firmy Sony KD-55XE9305 .
W Media&Markt do dnia 03 sierpnia 2017 r. włącznie , cena za ten telewizor wynosi
7999.00 zł .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

No ładnie , w sklepach Avans i Electro.pl cena również 7999.00 zł . Natomiast w sklepie Sony jest z 5-cio letnią gwarancją .

Czekam spokojnie , aż cena zejdzie do 7000.00 zł . Wtedy moim zdaniem można myśleć o zakupie tego
telewizora . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Pako73

New member
Ja obstawiam ze 55-xe93 do listopada stanieje o kolejne 1000zł a na koniec roku będzie go można kupić za 5999zł do 6300zł i właśnie wtedy będzie mój
 
Do góry