filmyhd.net

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zawsze pojawiaja sie linki.Trzeba po prostu kliknac w "quick replay" i napisac wyraz przynajmniej z 10 znakow.
 

maderos

Member
Bez reklam
Powoli zmieniam zdanie na temat filmyhd.net. Od momentu wznowienia działalności, wstawki są wrzucane tylko na 1 serwer " egofiles". Próby skontaktowania się z adminem czy osoba wrzucającą kończą się na niczym. Chyba czas powoli sie rozglądać za innym serwisem.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Trochę lipa dla tych którzy lubią oglądać z lektorem.Kona są po 2 zł na Allegro na okres 30 dni ale jest tam limit 5 czy 10 gb dziennie.
Średnio film w 1080p dobrej jakości zajmuje około 12gb i tutaj niestety jest już lipa.
Chyba że ktoś kupi sobie 2 lub 3 konta,można wpisać dane do kilku od razu w Jdownloader.
 

dex1

New member
Po prostu od kilku dni coś się dzieje z hostingiem netload (jakaś akcja ze sprawdzaniem legalności?). Pliki z tych serwerów sa kasowane (również linkowane na zagranicznych serwerach). Stąd jak mniemam tymczasowo pliki wrzucane sa na inny hosting.
Mam nadzieje że jest to sytuacja przejściowa bo netload byl do tej pory bardzo dobrym hostingiem.
 

maderos

Member
Bez reklam
I o taka informacje mi chodziło. Dzięki. Kupiłem konto na ego na 5 dni za 6 zeta ( bez limitu ), zobaczę jak się ma ego do netload.
EDIT. I dupa, limit jest :/ 20 GB...
 

kpr

New member
Po prostu od kilku dni coś się dzieje z hostingiem netload (jakaś akcja ze sprawdzaniem legalności?). Pliki z tych serwerów sa kasowane (również linkowane na zagranicznych serwerach).

Czy to są potwierdzone informację? Ściągam z netloada stare wstawki i nie mam problemów.
 

maderos

Member
Bez reklam
Są, są. Mam konto kupione bezpośrednio od nich, niestety jak kolega wyżej podał 20GB/dzień. Wracając do filmyhd.net, wstawki na netload są a jakże ( tylko na starsze wstawki póki co ), ale uwaga! trzeba mieć konto VIP ( koszt jakieś 4 zeta )...
 

mgrlukasz

New member
Po zmianach na filmyhd.net niestety ale już się nie opłaca korzystać z tej strony.
Na innych forach też są działy Filmy HD jest o wiele więcej filmów szybciej ludzie tam wrzucają wstawki.
 
Do góry