filmyhd.net

bokciu

Banned
Czyli coś dla mnie...Zawsze jak mam wybór biorę lektora, bo wychodzę z założenia, że film to nie książka i głównie się go ogląda, a nie czyta. :)
Bo jak tu się skupić na treści skoro w 50% filmu, skupiam wzrok na czytaniu...Szczególnie upierdliwe gdy mamy do czynienia ze stricte przegadaną produkcją.
Natomiast nie do końca się zgadzam. Wszystko co wychodzi obecnie, pojawia się wpierw z napisami - wersje "gadane" dochodzą później. Trudno znaleźć tam film z ostatnich lat, który byłby dostępny tylko i wyłącznie z lektorem.
 

snooze007

New member
ostatnio serwery zwolniły na tyle upierdliwie ze nie da sie z tego portalu korzystać, ktoś coś może wie na ten temat?? Napisałem info do admina ale póki co bez odzewu....




okazało się ze to mój antywirus (kaspersky) blokuje filmyhd.net, pomimo dodania do wyjątków nadal blokuje portal, dopiero gdy wstrzymam ochronę strona śmiga aż miło...:/


znalazłem coś takiego w necie:



https://www.wykop.pl/link/4218479/strona-filmyhd-net-probuje-instalowac-skrypt-do-kopania-walut/
co o tym myślicie?
 

Dubek

Member
Bez reklam
@kaminskakl

Oczywiście że prywatne trackery najlepsze, raz że szybkość pobierania idzie przeważnie max łącza, dwa że jest ogromna baza filmów i seriali, trzy że całkowicie darmowe, tylko trzeba się namęczyć żeby zaproszenie zdobyć.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przecież nikt z nas nigdzie nie napisał z czego korzysta i czy w ogóle.
Ja znam większość stron i to niemal od pierwszych dni ich powstania.

Czyli coś dla mnie...Zawsze jak mam wybór biorę lektora, bo wychodzę z założenia, że film to nie książka i głównie się go ogląda, a nie czyta. :)
Bo jak tu się skupić na treści skoro w 50% filmu, skupiam wzrok na czytaniu...Szczególnie upierdliwe gdy mamy do czynienia ze stricte przegadaną produkcją.

No to na tym polu ja mam zupełnie inne podejście, w wręcz gardze lektorem ;)
Jestem wielkim przeciwnikiem tego czegoś co mi mówi podczas filmu i ingeruje w ścieżkę dżwiękową, wiele moich wpisów na forum dotyczyło tego zjawiska.

Oczywiście zdarzają się wyjątki i coś tam obejrzę - bywa przy niektórych serialach, jak zajmuje się przy okazji oglądania czymś innym. Natomiast seanse filmowe, czyli tzw. "hity" - tylko w oryginalnym wydaniu, wówczas mogę delektować się każdym aspektem ścieżki dżwiękowej na odpowiedniej skali głośności, przy lektorze jest to irytujące (lektor jest głośniej i zaburza "równowagę tonalną") Mówiąc wprost - wpierd... się tam gdzie nie potrzeba ; )
Inna sprawa, że znam ang. (może nie perfekt) i zawsze to jakieś uzupełnienie, ale i w Hiszpańskich, Francuskich pozycjach zawsze latam z napisami.


okazało się ze to mój antywirus (kaspersky) blokuje filmyhd.net, pomimo dodania do wyjątków nadal blokuje portal, dopiero gdy wstrzymam ochronę strona śmiga aż miło...:/
znalazłem coś takiego w necie:
https://www.wykop.pl/link/4218479/strona-filmyhd-net-probuje-instalowac-skrypt-do-kopania-walut/
co o tym myślicie?

No to piękne buty.
 
Ostatnia edycja:

bokciu

Banned
PEBx już od dłuższego czas kopie waluty, ale w tym przypadku jedynie mocno obciąża procesor. AdGurad pomaga, ewentualnie adblocker.
 

snooze007

New member
logowanie przez bramkę proxy coś pomoże na te "koparki"? Spróbowałem własnie- szata graficzna mocno okrojona i nie pomaga w nawigacji po portalu ale przynajmniej ładuje się z normalną prędkością :)
 

AMP

New member
Kolejny powód, żeby olać te dziwne "linki" :)


z "linków" ściągam 60GB w 25min i zapominam, nie muszę udostępniać przez parę godzin, pilnować ratio i uważać aby nie dostać bana, za nie dostosowanie się do zasad. Udostępnianie też niesie ze sobą pewne ryzyko.
Więc ja nie widzę tego "szybciej, wygodniej" jaki piszesz.
 
Ostatnia edycja:

AMP

New member
Z których linków i gdzie?
Na takim rapidzie są już limity 30gb.

catshare, fileshark
Nawet nie wiedziałem, że są nakładane na innych serwerach limity dobowe przy premium bo się po prostu jeszcze z tym nie spotkałem :) - lub jeśli się korzysta z "pośrednika" jak rapidox, xt7, to są obchodzone.
btw polecam xt7 za śmieszne pieniądze 20GB/co 24h się dostaje na download premium z praktycznie wszystkich hostingów, co drugi dzień na remux UHD jak nalazł :) https://xt7.pl/polecam,4mp3hR,6323
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tu też jest limit, ale widzę, że jest kumulacja ;)
Czyli nic nie tykamy 3dni i nam się kumuluje 60gb - a ten można wykorzystać za jednym razem.
Następnie czekamy 1dzień lub 2 dni i mamy odpowiednio do wykorzystania 20gb lub 40gb, tudzież 60gb -max.
Limit dotyczy jednego dnia - jeżeli nie mam kumulacji, to 20gb będzie maks.
Zgadza się? Rozumiem, że jest pełna prędkość i generalnie nie ma psikusów, bo takie kombajny znam z przed wielu, wielu lat i to była porażka, ale może się zmieniło skoro chwalisz.

Co do rapida, to ten ma na jeden dzień 30gb, ale nie ściągniesz jednorazowo więcej jak 30gb, ew. można na drugi dzień dokończyć jak się konto z automatu uzupełni o następne 30gb. Nie ma natomiast żadnych kumulacji, raz dziennie 30gb i czy wykorzystasz czy nie, nie ma znaczenia. Pełna prędkość, bezproblemowe działanie.

Wrzuć linki gdzie masz z tych serwerów UHD chociażby?
 
Ostatnia edycja:

AMP

New member
testowałem różne serwisy, xt7 wypada najlepiej. Za każde 24h jest 20GB ale max 60GB można skumulować. Jak wspomniałem na remux UHD wystarczy (45 - 60GB zazwyczaj ważą). Jeśli coś waży powyżej można doładować o kolejne 20GB za 2.99zł i mamy 80GB - korzystam jak chcę na już coś co waży np 70GB - a jak nie ma pośpiechu trzeba poczekać do północy na kolejne 20 :}
Zawsze download jest pełnym łączem - nie zdarzyło mi się żeby coś spowolniło.
Dzisiaj zarejestrowałem się na filmyhd - porażka... dostęp do tych hostingów (catshare sharkshare) jest dla VIPów..., korzystam z darkwarez, masa materiału uhd, i zawsze 5-6 hostingów do wyboru.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś bawiłem się w Uploaded,biorąc konta z Allegro.
Teraz widzę tam również niektórych znajomych sprzedawców (no limit),którzy jak było coś nie tak,od razu wymieniali konto na nowe ;)

Do UHD i Uploaded - np. HDencode,chociaż ja stamtąd nie pobieram ;)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
z "linków" ściągam 60GB w 25min i zapominam, nie muszę udostępniać przez parę godzin, pilnować ratio i uważać aby nie dostać bana, za nie dostosowanie się do zasad. Udostępnianie też niesie ze sobą pewne ryzyko.
Więc ja nie widzę tego "szybciej, wygodniej" jaki piszesz.
Też nie muszę udostępniać i pilnować ratio :D
 
Do góry