FilmBox Live na 3 miesiace

kekesuw

New member
Witam.

Mam problem właśnie z ta aplikacja. Powiedzcie mi gdzie wpisać kod (voucher) otrzymany na e-mail.
Kombinowałem już na różne sposoby.
 

kekesuw

New member
Pomogl reset ustawien fabrycznych.

W aplikacji pojawila sie opcja wprowadzenia voucher-a przy rejestrowaniu.

Temat do zamkniecia.
 

misiek2000

New member
Pomogl reset ustawien fabrycznych.

W aplikacji pojawila sie opcja wprowadzenia voucher-a przy rejestrowaniu.

Temat do zamkniecia.

Kolego ja się podepnę z pytaniem :)

Dostałem voucher na maila po podaniu danych w aplikacji Smart wszystko ok.. potem otworzyłem zakładkę "Premium" ->FilmboxLive-> i na dole kliknąłem odnośnik "Podaj kod promocyjny" po tym pokazały się dwa pola :
e-mail
kod
Wpisałem maila i kod i wyskoczyło info że zostanie mi przesłany login i hasło i jak rozumiem mam się za pomocą tych danych zalogować? tylko ze kurde żadnego maila nie dostałem ... zrobiłem coś źle ?
proszę o pomoc.

Przy okazji korzysta ktoś z was z IPLAExtra ?
 

gacek585

New member
Panowie jak to jest z ty, Filmbox-em? Z tego co rozumie to macie odzielna aplikacje filmbox live w menu? Bo u mnie jest ale w ipla i np wykupując okres próbny na stronie filmboxlive za cholere nie wiem jak to odpalic poprzez iplę filmboxlive. Próbował ktoś?
 

leszekol

New member
Dobrze, że ten dostęp jest darmowy, bo w życiu bym nie zapłacił za to 29,90 PLN :)
Nie wiem jak naliczyli te ponad 800 filmów, mi wychodzi znacznie mniej. Kilka dobrych staroci, a reszta to gnioty klasy B.
No to pomarudziłem sobie, a teraz wątpliwości:
W mailu z hasłem jest informacja szarym ;) drukiem:
Subskrypcje będą się odnawiać do czasu gdy je anulujesz.
Nie jest to przypadkiem promocja typu: weź za darmo, a potem cię zaskoczymy rachunkiem? Jeśli ktoś zapomni anulować, to po trzech miesiącach przyjdzie na maila rachunek za następny okres subskrypcji, podparty odpowiednimi paragrafami o windykacji i ściganiu po adresie IP :) No, chyba, że ktoś ułatwił zadanie i podał prawdziwe dane adresowe przy rejestracji... ;)
 

misiek2000

New member
Ja tez czekam za kontem do zalogowania juz kilka dni pisalem do nich ale to jest wysylanie meili w kosmos;) Zero odpowiedzi:(

Odpowiedź z supportu LG Polska :
"Uprzejmie informujemy, iż opisana sytuacja ma miejsce w przypadku kiedy podczas wpisywania kodu promocyjnego oraz adresu e-mail nastąpił błąd np. literówka w adresie e-mail. W zaistniałej sytuacji podaje poniżej procedurę uzyskania kodu, proszę o dokładne sprawdzenie czy proces przebiegał w ten sam sposób"

To co jedziemy jeszcze raz procedurę? Jestem pewien że wpisałem dobrze e-maila ...
 

s2k2

New member
Dobrze, że ten dostęp jest darmowy, bo w życiu bym nie zapłacił za to 29,90 PLN :)
Nie wiem jak naliczyli te ponad 800 filmów, mi wychodzi znacznie mniej. Kilka dobrych staroci, a reszta to gnioty klasy B.
No to pomarudziłem sobie, a teraz wątpliwości:
W mailu z hasłem jest informacja szarym ;) drukiem:

Nie jest to przypadkiem promocja typu: weź za darmo, a potem cię zaskoczymy rachunkiem? Jeśli ktoś zapomni anulować, to po trzech miesiącach przyjdzie na maila rachunek za następny okres subskrypcji, podparty odpowiednimi paragrafami o windykacji i ściganiu po adresie IP :) No, chyba, że ktoś ułatwił zadanie i podał prawdziwe dane adresowe przy rejestracji... ;)

Dzisiaj powiadomili mnie o tym, że subskrypcja odnowi się za dwa dni. Dobrze, że nie zignorowałem otrzymanego mail-a bo przy anulowaniu subskrypcji dostałem potwierdzenie, że nie będę otrzymywał płatności i jest im przykro, że nie będę dalej korzystał z ich usług.
To była naprawdę perfidna promocja, ile ludzi będzie miało później problem z odstąpieniem od płacenia.
 
Do góry