Fight Night Round 4

Azifrael

New member
Mnie strasznie irytuje fakt, ze zawodnicy nie moga zmienic pozycji na ringu. Jak walczysz po lewej stronie to nie ma bata bys znalazl sie w prawym narozniku. Po prostu przeciwnik jest nie do przejscia.
Dodatkowo juz po 3 rundach widac, ze ciosy sa wolniejsze, boje sie myslec jak walka bedzie wygladala w przypadku 12.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Azifrael napisał:
Mnie strasznie irytuje fakt, ze zawodnicy nie moga zmienic pozycji na ringu. Jak walczysz po lewej stronie to nie ma bata bys znalazl sie w prawym narozniku. Po prostu przeciwnik jest nie do przejscia.
Dodatkowo juz po 3 rundach widac, ze ciosy sa wolniejsze, boje sie myslec jak walka bedzie wygladala w przypadku 12.
Twoim zadaniem bedzie rozkładac siły na 12 ;) Taki real :D Bokserzy to nie terminatorzy :p
 

Szczupaczek

New member
Dla mnie porażka...wiem że to demo ale jaki człowiek wytrzyma tyle uderzeń centralnie na twarz i będzie stał na nogach jeszcze? Zresztą gry bokserskie wg mnie nie powinny być "symualtorami" raczej powinny być grami do swobodnej niczym nie skrępowanej mordobitki okraszonej humorem...
 

k0val

New member
Szczupaczek napisał:
Dla mnie porażka...wiem że to demo ale jaki człowiek wytrzyma tyle uderzeń centralnie na twarz i będzie stał na nogach jeszcze?
mnie właśnie też to zniechęciło ale spodobało mi się że nie jest to taka trochę bezsensowna nawalanka przyciskami na padzie tylko ciosy zadaję się przez różne ruchy prawym analogiem

Grafika też zasługuje na pochwałę ,podoba mi się w tej grze również klimat muzyka ,menu...Mimo że grałem tylko w demo wystarczyło mi to żeby pozytywnie ocenić tę grę.Myślę że wpadnie do mojej kolekcji bo z gier w których można grać z kimś obok mam tylko fife 09 no i street 3 ale to inna bajka.
 

Dymis

New member
Dla mnie FNR 4 to istny przełom!! Postacie zachowują się bardzo naturalnie, co sprawia, że sama walka wygląda bardzo realistycznie.
Trzydzieści "prostych" i nadal przeciwnik stał na nogach ? Chyba nie w tej grze ;) Będąc dobrze "obcykanym" w Fight Night'a przeciwnika idzie powalić w kilka do kilkunastu sekund.
Zauważcie też, że ciosy wyprowadzone prawym analogiem, nie są ciosami "ciężkimi". Owszem, posiadają odpowiednią moc, aby życie czy stamina uległy pogorszeniu, ale bardzo ciężko jest tymi ciosami znokautować przeciwnika.
Bardzo podoba mi się muzyczka w samej grze :)
Mogliby dodawać gratis w postacie soundtracków na płytce :D
 

Azifrael

New member
Recka na ign juz jest, i to b. dobra !

Gra generalnie zbiera naprawde dobre opinie. Troche mnie to dziwi, szczegolnie po demku, no ale na tej podstawie trudno oceniac calosc.
Kto wie, moze i sie skusze ;)
 

Paqollo

New member
Już dzisiaj można było kupić. Jadę jutro, akurat przychodzą do mnie koledzy. Przetestujemy bicie po twarzy:D. Jak pogram, opiszę wrażenia.
 

Dymis

New member
Nie wierze.................:(
Albo tak mocno spałem, że nie usłyszałem domofonu, albo trafiłem na grubego kuriera, któremu nawet nie chciało się wchodzić na pierwsze piętro.
Moja kopia FNR z Tomaszem Adamkiem na okładce czeka na poczcie.
Jutro z samego rana godz. 10 jadę odebrać przesyłkę :D
 

Banzai

New member
Ja już swoją kopię posiadam od środy. Sama walka jest świetna, tryb kariery mocno rozbudowany, a możliwość wgrania własnej twarzy to mistrzostwo.
Pomocna w tym jest kamerka lub własne zdjęcie.
Można też dzięki temu stworzyć boksera lub inną sławę nie występującą w grze. A potem wysłać takiego zawodnika na serwer, dzięki czemu inni użytkownicy mogą go sobie pobrać. Już w tej chwili możemy wybierać spośród takich sław jak Rocky Balboa, Chuck Norris, Evander Holyfield, Jaś Fasola :grin: itd, itp.
 

Peek

New member
Bez reklam
Panowie mam takie pytanie bo w tematach online jestem słaby.

Czy można odnaleźć kolegę w FNR4 i powalczyć z nim jeśli poda nam swój login?
 

serdelekzdzemem

New member
"możliwość użycia dowolnej muzyki jako naszego motywu wejścia na ring"

Priorytetem jest dowolna muzyka z dysku konsoli ?
Gdzie można wybrać taką możliwość bo ja tego u siebie nie widzę :(
 

kraks

New member
witam, chcialem zamowic fight night round 4, ale widze ze gra sprzedawana jest w dwoch wersjach okladek, mianowicie z adamkiem lub tysonem. czy te wersje roznia sie czyms poza oczywiscie wygladem okladki? bo z tego co zauwazylem obie wersje sa w jezyku angielskim, nie ma chyba polskiego jezyka gry w wersji z adamkiem. Tak wiec obojetnie ktora wersje zamowie (bo na wygladzie okladki mi nie zalezy), czy tez sa jakies inne zmiany?
 

Morder

New member
nie ma polskiej wersji, więc jeśli nie zależy Ci na okładce i instrukcji w języku polskim w środku to kupuj obojętnie którą.
 
Do góry