Fight Night Round 4

Peek

New member
Bez reklam
Witam wszystkich fanów boksu. Rozpoczynam wątek o jednej z najbardziej oczekiwanych gier sportowych 2009, a mianowicie najlepszej konsolowej symulacji boksu Fight Night Round 4. Po wielkim sukcesie 3 części programiści z Kanady postanowili stworzyć nową grę na zupełnie nowym silniku i z tego co widać po oficjalnych filmikach walka wygląda FANTASTYCZNIE!!! Oto lista pięsciarzy których w grze uświadczymy na pewno:

Jermain Taylor
Sergio Mora
Roy Jones Jr.
Vinny Pazienza
Kelly Pavlik
Eddie Chambers
Joe Frazier
James Toney
Mike Tyson
Lennox Lewis
Muhammad Ali
George Foreman (Wszyscy powyźsi i Foreman widnieją na oficjalnej stronie gry)
Ricky Hatton (póki co nie ma go w spisie, ale widziałem go na jednym z oficjalnych screenów na gryonline.pl)
TOMASZ ADAMEK ! ! ! (sam ujawnił to w wywiadzie, można to bardzo łatwo znaleźć bo wiekszość serwisów o tym trąbiła).

A wszystkich ma byc ponad 40. gra zapowiada się świetnie. Osobiście czekam na Povetkina, Braci Kliczków, Floyda Mayweathera, Oscara De La Hoyę, Samuela Petera, Wałujewa i właściwie mozna by tak wyliczać w nieskończoność;) , ale juz teraz lista jest niezła, bardzo miłe niespodzianki to Pavlik, Tyson i Lennox, a także Mora - zwycięzca telewizyjnego show "The Contender" w Polsce emitowanego kiedyś przez TV4.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Lista bokserów (40) niestety przy ilości zawodników w ufc 2009 undisputed wypada blado więc mam nadzieję że w finalnym produkcie okaże się że chociaż "jest dobrze". Podoba mi się za to wywalenie systemu parowania ciosów który był raczej elementem zręcznościowym niż taktycznym i zastąpienie go bardziej rozbudowanym systemem blokowania ciosów (pasek "zmęczenia bloku na przykład). W związku z tym że seria idzie ku realizmowi zmodyfikowano system "uszkodzeń" bokserów który będzie uwzględniał takie parametry jak siła ciosu, kąt natarcia , miejsce trafienia itp. więc zapowiada się miód. Dodatkowo pojawiające się siniaki, rozcięcia i opuchlizna na twarzach naszych zuchów mają być tym razem "dynamiczne" czyli tam gdzie przywalimy mocno tam będzie "limo" lub "sznit" hehe.
 

Peek

New member
Bez reklam
Co do bloków to racja. Nastąpiła całkowita rewolucja. Z typowo zręcznościowego blokowania, mamy teraz mozliwość przełamania bloku, ograniczony czas trzymania gardy, a także nietrafienie rękawicą w głowę tylko np. w boczna część szyji.

Co do liczby pięściarzy, to może i fktycznie jest niest ich duzo, ale to i tak znaczący postep w porównaniu do trójki (było ich tam 26, a w 4 ma być ponad 40) a moim zdaniem modele są lepiej dopracowane w Fight Night niż w UFC.

W dodatku fajną nowoscią jest to, ze znaczącą różnicę beda sprawiać wzrost, zasięg rąk, siła i szybkość.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Grałem w demo ufc... trochę się rozczarowałem-nuda być może dlatego że to demo a pełna wersja będzie bardziej emocjonująca. Poczekam na pełną wersję ufc i na pewno ją kupię:)

Na FN 4 czekam z niecierpliwością, każda część mnie wkręciła na maxa, nawet dziś jadę pożyczyć FN3 do kolegi:) Widzę że Tyson się pojawi, ciekaw jestem czy będzie miał takie pierd*** jak w realu.

Przy okazji bijatyk... dla mnie the best był Def Jam Figh for NY-nie jeden pad zakatowaliśmy z chłopakami:) Niestety kontynuacja czyli icon okazała się totalna klapą:/

pozdro
 

Peek

New member
Bez reklam
Dla mnie boks to boks, poza tym to UFC a zwłaszcza postacie podczas walki wyglądaja troche sztywno i kazdy cios jest taki sam. Ja UFC nie kupię, moim zdaniem Fight Night Round 4 bedzie lepszą grą. Rzuciło mi się w oczy też to, że w UFC zawodnicy robią takie nienaturalnie małe szybkie kroczki. Trochę przypomina to Don King Prizefighter.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Liptonosz napisał:
Grałem w demo ufc... trochę się rozczarowałem-nuda być może dlatego że to demo a pełna wersja będzie bardziej emocjonująca. Poczekam na pełną wersję ufc i na pewno ją kupię:)

Na FN 4 czekam z niecierpliwością, każda część mnie wkręciła na maxa, nawet dziś jadę pożyczyć FN3 do kolegi:) Widzę że Tyson się pojawi, ciekaw jestem czy będzie miał takie pierd*** jak w realu.

Przy okazji bijatyk... dla mnie the best był Def Jam Figh for NY-nie jeden pad zakatowaliśmy z chłopakami:) Niestety kontynuacja czyli icon okazała się totalna klapą:/

pozdro
O tak DJF to było coś :eek:k: Jak tylko pojawił sie ICON zakupiłem i tak samo predko sprzedałem :( Klapa !!!
 

Dymis

New member
Nie wiem czego brakuje, ale czegoś na pewno skoro mnie po prostu do tej gry nie ciągnie tak jak to było w przypadku FNR 3.
Fakt, pomysł i samo wykonanie nie najgorsze, ale jest jakoś tak sztywno.
To oczywiście moja subiektywna opinia i nie każdy musi się z nią zgodzić.
Może wersja finalna będzie właśnie pod tym względem lepsza, poczekamy - zobaczymy.
Pozdrawiam!
 

Peek

New member
Bez reklam
Mamy nowych bokserów:
Manny Pacquaiao
Ricky Hatton
Miguel Cotto
Kermit Cintron
Vivian Harris
Corey Spinks
Nate Campbell
Emmanuel Augustus
Winky Wright

Czyli cała lista pięściarzy dostepnych na pewno to:
Jermain Taylor
Sergio Mora
Roy Jones Jr.
Vinny Pazienza
Kelly Pavlik
Eddie Chambers
Joe Frazier
James Toney
Mike Tyson
Lennox Lewis
Muhammad Ali
George Foreman
Ricky Hatton
TOMASZ ADAMEK
Manny Pacquaiao
Ricky Hatton
Miguel Cotto
Kermit Cintron
Vivian Harris
Corey Spinks
Nate Campbell
Emmanuel Augustus
Winky Wright
Sugar Ray Leonard

Czyli póki co mamy 24, ma byc ponad 40.

EDIT:

Podczas oglądania filmików na oficjalnej stronie dostrzegłem Tommiego Morrisona!!!
A więc mamy 25.
 
Ostatnia edycja:

mroziek

New member
Nie grałem jeszcze w żaden boks na konsoli. Chciałem kupić FNR 3, Peek strasznie zachwalał jak zresztą dużo innych osób, ale chyba wstrzymam się i kupię od razu FNR 4.
 
Do góry