FERGUSON ARIVA 310 HDPlayer

pajda106

New member
A czy ten soft - po modyfikacji config - będzie działał ? evolve_blade_dualcorder_hd_v9.5.43.r8631.rar
Z ftp-a evolve
Tak będzie działał. Sam go wczoraj wgrałem i jest porządku. Nie zauważyłem wielkich zmian, może troszkę płynniej pracuje, jest stabilniejszy, trochę poprawili obsługę sieci(jest szybsza). Jednak zmiany te są nieznaczne, możliwe ze jest to tylko moje subiektywne wrażenie. Dalej występuje problem z listami m3u, mogę je odtwarzać jedynie poprzez wejście w muzykę w głównym menu. Poprzez explorator dysku wyświetla tylko foldery bez mp3. Dalej nie odtwarza serwerów z polskiej czeskiej i słowackiej TV. Na stronie Dxtremer'a również pojawił się nowy soft i działa na naszej Arivie po modyfikacji pliku "config". Powodzenia w testach.
 

pawto

New member
Ja uważam, że ten soft od Evolve jest na naszą Arivę najlepszy. Ma oczywiści e swoje wady i zalety. Dla mnie DUŻA zaleta to napisy białe, a nie szare.
Może wiesz pajda 106 - co wpisać do połaczenia w telnecie (w oryginale Fergusona było - root i - (puste) ?
 

pajda106

New member
Ja uważam, że ten soft od Evolve jest na naszą Arivę najlepszy. Ma oczywiści e swoje wady i zalety. Dla mnie DUŻA zaleta to napisy białe, a nie szare.
Może wiesz pajda 106 - co wpisać do połaczenia w telnecie (w oryginale Fergusona było - root i - (puste) ?

Niestety nie potrafię pomóc ci z telnetem:niewiem:. Wczoraj wgrałem najnowszy firmware od Astone v9.5.45 R8359 i muszę przyznać, ze tez jest to bardzo ciekawa propozycja alternatywnego oprogramowania;). działa bardzo podobnie jak Evolve(stabilnie i szybko). Dodano kilka opcji w menu np:
- zabezpieczenie serweru samba hasłem przed niepożądanym dostępem,
- możliwość wyboru domyślnego języka Audio.
Szata graficzna dokładnie taka sama jak w Dxtreme'rze. Póki co tyle zauważyłem jakby było jeszcze coś ciekawego to chętnie się podzielę. A jeśli chodzi o napisy to ja w każdym FW mam białe napisy jedynie czcionkę podmieniałem z Evolve'a do innych softów8).
 

pawto

New member
W oprogramowaniu (Linuxe) do EVOLVE telnet jest wyłączony.
Po rospakowaniu, tak jak do poprawienia config, wchodzimy do
pliku .\etc\inetd.conf i usuwamy # z wiersza z telnetem.
Potem pakujemy, wgrywamy i już.
Login: root, Pass: [Enter].
 

osator

New member
U mnie jest problem na najnowszym evolve z wyłączaniem.
Po wciśnięciu wyłączania zamiat power off uruchamia się ponownie...
 

pajda106

New member
U mnie jest problem na najnowszym evolve z wyłączaniem.
Po wciśnięciu wyłączania zamiat power off uruchamia się ponownie...

Przywróć ustawienia fabryczne. A jeśli to nie pomoże, ponownie wgraj system. Mi też czasami się zdarza, że po wgraniu softu coś nie działa lub odtwarzacz się resetuje. Wgranie softu "na nowo" zazwyczaj pomaga.
 

janusz58

New member
Nie moge nigdzie namierzyć linku do najnowszego softu r8631 Evolve , na ftp.evolve jest tylko wersja: .....r7277, czy może ktoś coś poradzić?
Janusz
 

wertjacek

New member
Tn przerobiony soft 8631 Evolve jest jak rozumiem na boot 16 tak?
Bo ja mam boot 17 i nie wgralo sie te firmware nawet po poprawieniu config.dat.

Zna ktoś działaące z tym boot 17 firmware?
 

emroth

New member
Pytanko: Czy istnieje jakaś wersja firmware na której można ustawić wygaszacz ekranu na zwykły czarny ekran a nie jakies tam obrazki/napisy? Evolve na pewno odpada... :(
 

krzywy_krzywy

New member
witam,
czy ktoś może podesłać linka z alternatywnym softem, nie wiem jaki bedzie ok, najlepiej aktualny i stabilny i żeby wizualnie jakoś wyglądał, dzięki za pomoc
 

grzala99

New member
Witam, jeżeli już go nie ma w produkcji ani nie jest dostępny to jak model jest jego bezpośrednim następca?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry