Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
OOO kolego zwiedliście mnie że zapomnieliście o takim wydarzeniu - na szczęście są koledzy :) i najważniejsze że udało się w losowaniu... grupa marzeń - szkoda mi Holendrów oni jak zwykle zawsze pod wiatr... albo prawie zawsze.. Pozdro
 

collider

New member
Bez reklam
Grupa do wyjscia. Chociaz z Dania zawsze mielismy problemy i jest Czarnogora, bardzo trudna druzyna. Mysle jednak, ze powinnismy dac rade.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Niestety nie rozumiem i nie popieram waszego optymizmu. Po waszemu , to jest łatwa grupa??? Serio?:confused:
Rumunia na pierwszym miejscu w swojej grupie ME 2016. ( może nie w najmocnejszej, ale na pierwszym). Armenia! Serio? To bardzo trudny teren, uwierzcie. Remis tam będzie sukcesem. Dania.Zawsze jest dobrym zespołem Zawsze!! Czarnogóra? A chyba zapomnieli co było w meczy z Polską trzy łata temu. Kazachstan , to też baaaardzo trudny teren. Ja by nie był taki optymistyczny , co do "łatwej" grupy. Nic z tego. Nie skasuje tego postu. Będę Was przepraszać za pomyłkę , jeżeli nie będę miał racji. Ale chyba będzie odwrotnie. Zobaczymy.
 

Rafal7

Banned
A my niby na którym miejscu w grupie jesteśmy do Euro?
Trzy lata temu, był inny trener, inny skład, inne nastawienie drużyny, inny poziom piłkarki naszych zawodników.

Dlatego już teraz układaj przemowę z przeprosinami
Przede wszystkim zmien nastawienie. Bo jak widać widzisz dobre u innych a u nas wszystko co złe.
 

collider

New member
Bez reklam
Tak naprawde to wiele bedzie zalezalo od tego czy awansujemy do Euro i w jakiej formie beda pilkarze. Bo za poltorej roku to wszystko moze wywrocic sie do gory nogami.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety nie rozumiem i nie popieram waszego optymizmu. Po waszemu , to jest łatwa grupa??? Serio?:confused:
Rumunia na pierwszym miejscu w swojej grupie ME 2016. ( może nie w najmocnejszej, ale na pierwszym). Armenia! Serio? To bardzo trudny teren, uwierzcie. Remis tam będzie sukcesem. Dania.Zawsze jest dobrym zespołem Zawsze!! Czarnogóra? A chyba zapomnieli co było w meczy z Polską trzy łata temu. Kazachstan , to też baaaardzo trudny teren. Ja by nie był taki optymistyczny , co do "łatwej" grupy. Nic z tego. Nie skasuje tego postu. Będę Was przepraszać za pomyłkę , jeżeli nie będę miał racji. Ale chyba będzie odwrotnie. Zobaczymy.

Ja inaczej podchodzę do sprawy to jest jedna z najlepszych opcji jaka mogła się nam trafić ...
jak np. byśmy wpadli do grupy A lub G nawet nie byłoby po co jechać na te mecze... tutaj jest to wygrania, a jeśli nie to oznacza że nie ma dla nas tam miejsca.. i nie ma co powietrza zabierać na takiej imprezie... a za ładny uśmiech nikt nie wychodzi z grupy - swoje trzeba przebiegać i swoje trzeba strzelić... Tobie czy mi też nikt nie płaci za to że uśmiechniemy się do Prezesa, a oni znacznie lepsze pieniądze zarabiają jak my...
Więc jak dla mnie dobrze trafili.. A to że stać ich żeby wyszli z tej grupy to jest jasne tylko to trzeba udowodnić.
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
A my niby na którym miejscu w grupie jesteśmy do Euro?
Trzy lata temu, był inny trener, inny skład, inne nastawienie drużyny, inny poziom piłkarki naszych zawodników.

Dlatego już teraz układaj przemowę z przeprosinami
Przede wszystkim zmien nastawienie. Bo jak widać widzisz dobre u innych a u nas wszystko co złe.

KAPUSTA 7, dla czego ja muszę teraz składać przemowę z przeprosinami??? Zobaczymy za dwa łata jak Bóg da. Po drugiej nie widzę NIC gorszego od wymienionych drużyn w stosunku do reprezentacji Polski. Pisałem o hura-optymizmie! Że to słaba grupa, razie....my wszystkich i td.
A to było dobre: " inny poziom naszych zawodników" :D Mocno. :)
Nu i w końcu , KAPUSTA, Ty chyba wiesz ze ja jestem, jakby to powiedzieć, "niezależnym ekspertem" :D, co do reprezentacji Polski. :) Co nie znaczy ze nie kibicuje jej. Tutaj mieszkam, tutaj mam kolegów , znajomych. Mało tego , jeszcze i dyskutuje z Tobą :D Bez napinki, KAPUSTA. To tylko piłka. Nic więcej.
 

Rafal7

Banned
Savron, ja to rozumie, ale My Polacy zawsze narzekamy na swoje a chwalimy czyjeś, ja to zmieniam przynajmniej w swojej o sobie, a inni tego w sobie nie widzą.
Polacy czyli My, tylko narzekają, nie doceniamy tego co mamy.A jak jest źle to leżymy odłogiem i twierdzimy ze nie warto tego poprawiać bo po co.
 

Ramlesa

New member
A ja tylko dorzucę do całości grosik. PANOWIE NIE MA ŁATWYCH GRUP, wszyscy mają presing. Cytując klasyka "piłka jest okrągła a bramki są dwie".
 

Henry

Active member
Bez reklam
Tak się zastanawiam......za co oni TAKĄ kasę dostają?!
Jedynie chyba Pawłowski i Burić zagrali dobry mecz.
Momentami miałem wrażenie, że piłka ich parzy i muszą ją jak najszybciej oddalić od siebie.
 

collider

New member
Bez reklam
Za darmo :). Zycie pilkarza to idylla. Zarabiasz gruba kase za to co lubisz robic a na dodatek jak cos spartolisz to i tak wiekszych konsekwencji nie ponosisz.
 

collider

New member
Bez reklam
Co by nie mowic to wystepy Legii w pucharach zawsze sa widowiskowo rozne ;). Prawdopodobnie bedzie walkower dla Legii wiec awans do kolejnej rundy to juz formalnosc.
 

maklinka

New member
wczoraj transmisja na TVP była chyba najdłuższa jaką mogli przeprowadzić. W pierwszej połowie nie dostali obrazu a w drugiej mecz skończył się po paru minutach bo jakiś de...l rzucił w piłkarza. A co by się stało jakby trafił swojego piłkarza?? Pewnie o tym nie pomyślał.
 

collider

New member
Bez reklam
W wczorajszym hicie kolejki mistrz Polski Lech Poznan przegral w Krakowie z Wisla 0:2. Jak widac wczesniejszy przegrany mecz z Basel to nie przypadek i forma druzyny z Poznania nie napawa optymizmem jego kibicow.
 
Do góry