Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lobos

New member
Bez reklam
Nie ma opcji, żeby Lech przeszedł FC Basel, ale oczywiście będę kibicował i trzymał kciuki za Kolejorza.
 

globalny

New member
Oczywiście, że to nie jest Barcelona i z drugiej strony Lech Poznań to nie jest Real Madryt..Szczerze jestem za Lechem ale wiem jak to się skończy..Znowu drużyna z Polski nie dostanie się do ligi mistrzów..Zła passa będzie trwała nie wiem ile to już lat 15 lub 16 ;d?
 

danjo

New member
Yes. Wspomnienia, dobrze jak one są :) Tak na prawdę jak byłem w gimbazie to często miałem opis na gg : wydaję Ci się, że Polska drużyna Wisła Kraków może wejść do Ligi Mistrzów? Masz rację wydaję Ci się..Dotyczyło to wtedy meczu Wisły Kraków jak grała z Atenami i awans miała zapewniony ale zmaścili w ostatnich minutach wrrr;//
 

collider

New member
Bez reklam
Yes. Wspomnienia, dobrze jak one są :) Tak na prawdę jak byłem w gimbazie to często miałem opis na gg : wydaję Ci się, że Polska drużyna Wisła Kraków może wejść do Ligi Mistrzów? Masz rację wydaję Ci się..Dotyczyło to wtedy meczu Wisły Kraków jak grała z Atenami i awans miała zapewniony ale zmaścili w ostatnich minutach wrrr;//

Wtedy to nie pilkarze dali ciala a sedzia, ktory nie uznal prawidlowej bramki Penksy dla Wisly. Gdyby nie to byloby po zawodach.
 

Rafal7

Banned
Kurde Lolek, zupelnie zapomnialem o tym losowaniu, a grupa piekna, widze juz nas na pierwszym miejscu.

Grupa A to grupa smierci.
 
Do góry