Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lolek ale Pilka to pilka... Zaden inny sport nie budzi tyle emocji. Siatkarze, szczypiorniscj, lekkoatletyka.... kto to oglada? Ulamek ludzi. Jedynie skoki narciarskie moga choc troche slawa dorownac pilce.


Dokładnie. Jak by była taka oglądalność i zainteresowanie na lekkoatletyce (i nie tylko na dużych imprezach) i innych sportach jak siatka czy piłka ręczna gdzie mamy sukcesy to i kasa by była większa. Piłka nożna jednak najbardziej interesuje Polaków (i nie tylko Polaków) więc i kasa jest tu największa.


Co do samego meczu to niestety zagraliśmy bardzo słabo. Dawno nie widziałem takiej naszej beznadziejnej gry. Teraz czekamy do niedzieli. Łatwo nie będzie , ale kto wie.......
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Irańczycy walczą dzielnie z drużyną Hiszpanii . Cenię waleczność , słabsze wyszkolenie można zastąpić nieustępliwością w grze . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Było blisko , Irańczyk" przestrzelił" strzelając główką w 81 minucie . Drużyna polska powinna wziąć przykład , jak
trzeba walczyć , aby osiągnąć zwycięstwo w niedzielę . Brawo Iran . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Luka Modrić , kapitan zespołu chorwackiego dał przykład co znaczy "Kapitan" . Brawo . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Piekny mecz... brakuje tylko jednej czerwonej kartki, kopanie lezacego powinno byc surowo karane.

Chorwacja gratulacje.


Bramkarz argentyny






Prawdziwy z niego dzentelmen, skoro pilke podaje chorwatom.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piłkarze Atletico i Realu mają najwięcej goli na MŚ.
Messi na MŚ może co najwyżej korki czyścić Ronaldo, a nazwiska w kadrze Argentyny zjadają te z Porrugalii:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piłkarze Atletico i Realu mają najwięcej goli na MŚ.
Messi na MŚ może co najwyżej korki czyścić Ronaldo, a nazwiska w kadrze Argentyny zjadają te z Porrugalii:)

I to na śniadanie.. mi się wydaje , że Messi nie może dać sobie radę z odpowiedzialnością jaką na nim spoczywa... bo maja dość fajną drużynę, a jakoś nie potrafią tego wykorzystać. Chociaż mi się wydaje, że najlepszą ekipę ma Francja..
 

Henry

Active member
Bez reklam
Messi na MŚ może co najwyżej korki czyścić Ronaldo
Ale tylko na MŚ ;)
Argentyna kompletnie bezradna na tym turnieju, nic, kompletnie nic im nie wychodzi.
Zresztą tegoroczny Mundial jest ciekawy, faworyci dostają baty,
nie ma chyba żadnej pewnej drużyny, którą w ciemno można typować do gry w finale.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale tylko na MŚ ;)
Argentyna kompletnie bezradna na tym turnieju, nic, kompletnie nic im nie wychodzi.
Zresztą tegoroczny Mundial jest ciekawy, faworyci dostają baty,
nie ma chyba żadnej pewnej drużyny, którą w ciemno można typować do gry w finale.

Bo obaj Heniu są z innej galaktyki, kiedy graja na 1005 swoich możliwości.. Ja Ci powiem, że Francja ma duże szanse, a by dojść do finału..

Brawo Chorwacja. Pięknie grali. Daleko zajdą!

Czy zajdą to się okaże.. ja nie byłbym taki pewny.. gdyby nie ta fartowna bramka to mecz zapewne skończyłby się remisem.. ale tak jak wiele razy psiałem, że czasem jedna bramka, ba jedna decyzja sędziego potrafi odmienić cały mecz. I tutaj był tego przykład..
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Emocjonujący mecz Szwajcaria-Serbia . Opłaca się walczyć . Szwajcaria wygrywa 2:1 . Brawo . :neutral:

Znakomita gra drużyny brazylijskiej w meczu z Kostaryką w doliczonym czasie . W 91 ' strzela
bramkę Coutinho , a w 97' Neymar .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry