Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Henry

Active member
Bez reklam
.... majac w skladzie intergalaktycznego napastnika :twisted:.
Aż tak wierzysz w chłopca w stuMILOwych butach ;)
icon10.gif
 

Henry

Active member
Bez reklam
Na tych wszystkich zdjęciach zawsze zawodnicy są z pełnymi kuflami:-D
Nie mogą się napić czy aż tak jest niedobre...
Uwierz, że piwo jest pierwsza klasa ;)
U nas niestety przy okazji takich imprez leja zazwyczaj "szczyny", a tam specjalnie przygotowane piwo ;)
Polecam kiedyś się wybrać w tym okresie do Monachium, przeżycia niezapomniane, choć kilka razy zdarzyło się, że prawie zapomniałem co się działo:D

Ta pierwsza fotka, to typowa pokazówka, pozowana, piwo podają w takich kuflach, jak na drugim zdjęciu...
 

Piomakusz

New member
Uwierz, że piwo jest pierwsza klasa ;)
U nas niestety przy okazji takich imprez leja zazwyczaj "szczyny", a tam specjalnie przygotowane piwo ;)
Polecam kiedyś się wybrać w tym okresie do Monachium, przeżycia niezapomniane, choć kilka razy zdarzyło się, że prawie zapomniałem co się działo:D

Ta pierwsza fotka, to typowa pokazówka, pozowana, piwo podają w takich kuflach, jak na drugim zdjęciu...

Tam nie mogą sobie pozwolić na wtopę bo marka by siadła, a u nas nie ważne co byleby sponiewierało i % alkoholu się zgadzał...:D a ludzie i tak kupią
Nigdy nie byłem na oktoberfest - może kiedyś się uda.. Nie mam daleko tylko 600km:D
 

Henry

Active member
Bez reklam
To masz bliżej ode mnie ;)
Polecam, bo warto. Piwo i atmosfera nie do opisania. W trakcie Oktoberfestu ludzie normalnie chodzą ubrani w regionalne stroje.
 

Rafal7

Banned
Wreszcie wygrali mecz i to jak ważny i nie z byle kim, teraz czas na Szkotów i mamy piękną sytuacje w grupie, co nie znaczy że teraz źle to wygląda.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja powiem w ten sposób że wynik lepszy jak gra ( chcąc być szczerym do bólu) - patrząc że trzy celne strzały były oddane w tym dwie bramki to jednak trzeba mówić o wielkim szczęściu. Ale jak to mówią fachowcy że zwycięzców się nie osądza to trzeba się cieszyć wygraną bo to wielka chwila w futbolu naszym. Więc również darłem się po niebiosa. Ale trzeba jeszcze popracować bo dwa razy szczęścia już można nie mieć.. I jak to ktoś powiedział że szczęście w sporcie musi być na drugim miejscu, a pierwsze miejsce to umiejętności i trzeba nad nimi pracować, żeby to właśnie szczęście mogło pomóc. Ale nareszcie człowiek może się ucieszyć że udało się wygrać z mistrzami świata w PN :)
A może słuchajcie napatrzyli się na siatkarzy i głupio im się zrobiło - oby ..

A sztuczne ognie właśnie puszczają w mojej okolicy :) ;-)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ha, Grosicki powiedział że chciałby być jak Mika w meczu z Niemcami :).

Kto teraz patrzy na statystyki jaki widzi wynik :D

Zgadza się nikt nie opatrzy na statystyki , tylko mi chodzi bardziej żeby też patrzeć z pewnym dystansem na mecz w naszym wykonaniu. Cieszyć się trzeba bez dwóch zdań bo to cos niesamowitego wygrać z taka drużyną, ale jest jeszcze pracy w te drużynie - a Niemcy za często takich prezentów jak dzisiaj nie dają i chyba się z tym zgodzisz. Pozdrawiam i cieszymy się bo warto było tego wyniku dożyć.
 

collider

New member
Bez reklam
Los bywa przewrotny. Najwiekszy klown trenerski w Polsce przeszedl do historii pokonujac Niemcow i do tego mistrzow swiata. Grali slabo, ale z sercem. I to mi sie w naszej kadrze podobalo. Walczyli i widac bylo ze im sie chce. Chwala im za to. Niemcy grali oslabieni co nie zmienia faktu, ze to historyczny sukces. Nasza reperezentacje, lige czy system szkolenia dzielily i nadal dziela lata swietlne, ale wszystko to dzis nie ma znaczenia. Dzisiejszy wieczor jest nasz.
 
Do góry