Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

collider

New member
Bez reklam
A Niemcy to raczej słabsi są od Rosji czy Brazylii - prawda?

Teoretycznie tak, ale teoretycznie to my też jesteśmy słabsi od Rosji czy Brazylii a jednak wygraliśmy. Tu wszystko się może zdarzyć, ale oczywiście życzę chłopakom finału.

I jeszcze ważna informacja z świata piłki
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/euro-2020-wybrano-13-miast-gospodarzy/jf70k

Na początku byłem bardzo za tym pomysłem, ale teraz już taki pro nie jestem. Sporą część tortu dostali wyspiarze. Mecze w Anglii, Szkocji i Irlandii (jedyny plus, że mieszka tam dużo rodaków, więc ewentualne mecze kadry trenera tysiąclecia Pana Nawałki będą rozgrywane prawie jak u siebie). Nie wiem czym kierowali się włodarze. A już najbardziej nie rozumiem wyboru Baku albo Petersburga (dwa lata wcześniej MŚ będą właśnie w Rosji).
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Teoretycznie tak, ale teoretycznie to my też jesteśmy słabsi od Rosji czy Brazylii a jednak wygraliśmy. Tu wszystko się może zdarzyć, ale oczywiście życzę chłopakom finału.

I jeszcze ważna informacja z świata piłki
Euro 2020: wybrano 13 miast gospodarzy

Na początku byłem bardzo za tym pomysłem, ale teraz już taki pro nie jestem. Sporą część tortu dostali wyspiarze. Mecze w Anglii, Szkocji i Irlandii (jedyny plus, że mieszka tam dużo rodaków, więc ewentualne mecze kadry trenera tysiąclecia Pana Nawałki będą rozgrywane prawie jak u siebie). Nie wiem czym kierowali się włodarze. A już najbardziej nie rozumiem wyboru Baku albo Petersburga (dwa lata wcześniej MŚ będą właśnie w Rosji).

Właśnie teoria z praktyka w sporcie czasem idzie nie na tych samych torach :)
 

collider

New member
Bez reklam
Dobre i to. Mam nadzieje, ze bedzie ten final. A przed siatkowka pilkarski klasyk Wisla - Legia. Zapowiada sie bardzo dobre spotkanie o lidera.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To prawda, a przy okazji nic bardziej żenującego jak to że mało kto sobie obejrzał. Szostak (największy lizus RP) szaleje wzruszona w strefie kibica przed Spodkiem, a w studiu radość, komentarze no i jak to powiedział pan redaktor: olbrzymia radość... w wielu domach.
Bardzo śmieszne.
 
Do góry