F7000 - co mi się nie podoba :)

krrrycha

New member
czyli w trybie gra jest opcja czern kinowa? wiesz nie wiem czy wogole ci to dobrze opisalem nie chodzi o to ze obraz jest caly czas przyciemniony tylko o to ze wlasnie w ciemnych scenach w filmach i podczas gry np po wejsci do jaskini lub ciemnego pomiszczenia ekran dodatkowo sie przyciemnia w tym momencie a po wyjsciu znowu sie rozjasnia
 

Macca Radza

New member
Wiem o co Ci chodzi....wiesz po co to dali? dlatego ze przy ciemnej scenach widać wycieki światła w rogach!Szczególnie jak ogladasz filmy z pasami czyli 16;9 I żeby zamaskować ten efekt dali tą Czerń kinową:( a jak ona działa to juz wiesz sam....
 

krrrycha

New member
tzn ja caly czas mowilem o f7000 ale pewnie jest tak samo
strasznie ten tv mi sie podoba przez ten efekt przyciemniania zwatpilem
 

krrrycha

New member
macca radza tv dotarl jest ok bawie sie ustawieniami poki co
ogolnie pierwsze wrazenia pozytywne jedyne co mnie zastanawia to strasznie poszarpane krawedzie podczas gry na xboxie troche mniej jest to widoczne podczas ogladania filmow
nie wiem jakimi ustawieniami da sie to wyeliminowac
 

krrrycha

New member
U mnie na ustawieniach ze strony 9 niektore kolory tak jak by migaly nie wiem jak opisac ten efekt czemu tak jest? cos zle ustawilem?
 

oShibby

New member
2 pytania:

- jak jednym przyciskiem włączyć PIP? no wszędzie szukałem i nie ma. może inny sposób? jakoś za pomocą telefonu np.
- jak zrobić, by móc oglądać obraz z kamery w tv na kompie lub telefonie?

pozdrawiam
 

wiekusz

New member
To i pytanie ode mnie.

Odtwarzając film z USB player zapamiętuje miejsce gdzie skończyłem oglądać. Czy jest jakaś szybka kombinacja przycisków, aby przenieść się na sam początek filmu?
 

cacumen

Member
Bez reklam
To i pytanie ode mnie.

Odtwarzając film z USB player zapamiętuje miejsce gdzie skończyłem oglądać. Czy jest jakaś szybka kombinacja przycisków, aby przenieść się na sam początek filmu?



Po starcie filmu wcisnąć Tools a wówczas zaznaczamy wyszukiwanie wg czasu >> nastawiając go
na początek filmu ..przez przesunięcie strzałki do pozycji 0.00.00 :)
Tak ja sobie z tym radzę :D
 

damian1711

New member
Wczoraj kupilem 55F7000 w MM za 5899 z gwrancja 5lat za 1zl warta 600zl wiec mysle ze cena super. Niestety trafil sie model 55R2 czyli AUO i widac ze krawedzie na czerni swieca mocniej :( Jest tez pare chmurek przy wiekszym podswietleniu, jestem troche zawiedzony ze samsung wrzuca dupiate matryce AUO do swoich wysokich modeli. Jakie sa realne roznice w stosunku do matrycy PSA samsunga?
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja bym tak strasznie nie biadolił wyraźne różnice było widać na TV Samsunga w serii C.
Dzis, większość dobrych modeli TV (pisze konkretnych modeli) jest na samsungu lub właśnie na matrycy AUO.
Piszesz o chmurkach przy większym podświetleniu >> u mnie na obu matrycach samsunga też był clouding ale po ustawieniu TV pod siebie tak jak oglądam nie ma go wcale. Kąty boczne są wąskie w obu matrycach.
 

damian1711

New member
a jesli chodzi o swiecace rogi na czarnym? efekt wygladal identycznie jak w moim lcd 19" opartym na MVA. wszystkie krawedzie swieca mocniej, co dziwne efekt widzialem bardzo wyraznie w trybie 2d->3d moze matryca wtedy swieci jasniej zeby obraz w okularach nie byl zbyt ciemny jednak wygladalo to slabo. Pozniej probowalem to zreprodukowac ale nie bylo juz tego widocznego tak mocno (ale nadal).Czy samsungowa matryca tez tak ma?
Rano odpalilem tv to jest perfekcyjna czern,ale boje sie wieczora:D
 
Do góry