EURO 2008 za darmo z satelity!

KOJOT80

New member
Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, transmisje wszystkich meczy z Euro08 (w tym z Polakami) dostępne będą na żywo w telewizji "n" na kanałach ARD i ZDF czyli w dostępnych dla wszystkich kanałach FTA. :mrgreen:
Natomiast retransmisje pojawią się w Eurosport i Eurosport HD.:eek:k:
 

acton777

New member
Bez reklam
Na C+ tez są te programy więc zmień temat jak mozesz niech wszyscy się ucieszą :D :eek:k:
C+ na kanałach 200 i 201, N będą na 58 i 59 ;)
 
Ostatnia edycja:

lepp

New member
Bez reklam
Fajnie ale chyba bym nie zdzierżył jak mi się w telewizorze niemiec bedzie cieszył jeśli bramke zdobędą. Z drugiej strony fajnie byłoby słyszeć lamenty komentatora jeśli wygramy :D
 

Georg1005

New member
I super że na ZDF i ARD będą transmisje na żywo,nie musimy się prosić publicznej telewizji.
A tak na marginesie to jakość obrazu na tych niemieckich kanałach jest rewelacyjna w porównaniu z wszystkimi kanałami TVP :p:p:p
Nie będzie mi przeszkadzał nawet zachwyt niemieckiego komentatora po dobrej akcji ich drużyny.A bramki i tak będą zdobywać Polacy :grin::grin::grin:
Pozdrawiam!!!
 

airjack

New member
Nie wiadomo czy ARD i ZDF będą miały odkodowane mecze z hb, podobno mają lecieć tylko z astry. Nie mam rozbudowanej instalacji o astrę i nie wiem czy to zrobić, bo informacje nie są konkretne. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?
 

mosca

New member
No właśnie wiadomo, że sygnał będzie rozkodowany z obydwu satelit - napisałem w moim poprzednim poście. Potwierdza to serwis Liveonsat.com. Nawet ktoś z forum "n" wysłał specjalnie w tej sprawie e-mail do nadawcy i otrzymał potwierdzenie tej informacji. Oczywiście wszystko może się zmienić jak inne stacje posiadające prawa do Euro zaczną protestować.
 

acton777

New member
Bez reklam
Mogą sobie protestować ile chcą :p Mają kupione prawa transmisji, to transmitują :eek:k:
PS. Mam nadzieję...nie jestem prawnikiem ;)
 

bluray

Banned
A ile wytrzymacie z niemieckim lektorem ?
Pamiętajmy, że ZDF i ARD są w Standard Definition.
Nadają w bardzo dobrej SD-jakości.
W HD na żywo to nadal tylko POLSAT SPORT HD.
 

cygan

Member
bluray - nie wiem skąd masz te informacje, ale od miesiąca wiadomo wszem i wobec, że na żywo wszystkie mecze tylko na Polsat Sport EXTRA. W PS HD tylko część meczy na żywo. W mniemaniu, że chodziło Ci o wszystkie mecze na PS HD :)
 

lepp

New member
Bez reklam
Marcus fantastyczny pomysł, można taką opcję przetestować nawet przy meczach transmitowanych przez otwarty Polsat jeśli jakość będzie zauważalnie lepsza
 

_siwy_

New member
Jesli dzwięk bedzie 5.1, to proponuję przyciszyć centralny głośnik i kontemplować atmosfere stadionu...
 

bluray

Banned
bluray - nie wiem skąd masz te informacje, ale od miesiąca wiadomo wszem i wobec, że na żywo wszystkie mecze tylko na Polsat Sport EXTRA. W PS HD tylko część meczy na żywo. W mniemaniu, że chodziło Ci o wszystkie mecze na PS HD

Wielokrotnie potwierdzane w oficjalnych komunikatach Cyfrowego Polsatu.
Lepiej napisz gdzie jest info, że w PS HD tylko część.
Bo to by była sensacja.

ps.
Skąd info, że w PR będzie jakakolwiek relacja ?
Forum jest o HD. a ARD i ZDF to SD.
 

cygan

Member
http://www.cyfrowypolsat.pl/telewiz..._ofertowe_euro2008_z_satelity_tylko_w_cp.html

Wszystkie mecze będą transmitowane tylko na kanale Polsat Sport Extra.(...)Wszystkie mecze Euro 2008 będzie można obejrzeć wyłącznie na kanale Polsat Sport Extra


Przedstawiciel w moim mieście też to potwierdził; po dłuższym zastanowieniu ("palił głupa"?). W reklamie tv też sprytnie jest to ukryte. Zauważ na słowa: tylko, wyłącznie... Byłoby to mini-samobójstwo dla Polsatu, gdyby jednocześnie nadawał to samo na 3 kanałach: PS,PSE i PS HD.
 

bluray

Banned
Link wiedzie do komunikatu z 2 kwietnia. Dwa tygodnie później tj.
17 kwietnia na konferencji prasowej ws. EURO 2008 przekazano materiały, a w nich stoi:



„PIERWSZY RAZ W HISTORII TELEWIZJI W POLSCE TAK WIELKA IMPREZA BĘDZIE RELACJONOWANA PRZEZ NADAWCĘ PRYWATNEGO”



Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO 2008 są dla nas Polaków wyjątkowe, ponieważ po raz pierwszy w historii w finałach zagra reprezentacja Polski.

W trosce o polskich kibiców, większość meczów, w tym: mecze naszej reprezentacji, mecz otwarcia oraz finał, zostanie wyemitowana na antenie Polsatu otwartego. Wszystkie mecze EURO 2008 zostaną pokazane w kanale tematycznym Polsat Sport Extra i w Polsacie Sport HD.
Cyfrowy Polsat będzie jedyną platformą satelitarną, która pokaże wszystkie mecze EURO 2008 nażywo, także w technologii HD.​


Zastanawia, że nie podpięto tego na stronie www.
Może informatyk ma grypkę. Zwykle przyczyna jest prozaiczna.

 
Ostatnia edycja:

ernane

New member
zastanawiac sie czy rozbudowac "instalacje" o astre to naprawde problem ;) zeby tylko takie problemy byly ;) to przeciez koszt ok 40zl poza tym na astrze jest ok 150 kanalow fta wiec sepic te 40zl...
co do astry 2D :D taniej wychodzi podpisanie abo w CP, antena minimum 1.8m oczywiscie jesli mieszkasz od zachodu, poza tym odbioru i tak moze nie byc nonstop przez caly dzien
w niemczech w ogole jest fajnie - jakosc super, FTA masa kanalow i to nie jakies telezakupy tylko odpowiedniki tvnu czy polsatu i wszystko za free a ilosc ponad 100, u nas ledwo 20 i same najlepsze ;)

a wracajac do meritum, swietna informacja ze mecze beda FTA :)
 
Do góry